Hiç doymuyorum

Annemde erkek kardesime hamileyken sebzeye meyveye dusmus, teyzemde ayni etten tiksinmis.Cevremdeki cogu kisidende bunlari duydum ve erkek cocuklari var.Bakalim tahminim dogru cikacak mi :uhm:

Birde bebisi dogduktan sonra tuzlayacakmissin ki ter kokmasin die. Siz bunun hakkinda ne dusunuyorsunuz kizlar.Bebisleri tuzlayalim mi tuzlamayalim mi? kafamçokkarıştı

Kızlar valla kız olsun erkek olsun inanın benim için hiç farketmiyor. Ama artık öğrenip bir şeyler almak istiyorum bıdışıma .... gel 2 şubat gel

Ya nedesem aleynacım tuzlayımda kokma diye söylenen atasözünü boşuna söylememişlerdir bunca yıldır herhaldi. Doktorlara bırakmak lazım diye düşünüyorum.

bıdışım sen zayıfsın ama. Zayıf hamilecikler daha çok alıyomuş. benim 7 aylık arkadaşım 16 kilo aldı. ama zayıftı öncesinde

şubatın 4.ünden sonra gideceğim ben de . o zaman yazalım cinsiyetleri. tuzlama konusuna gelince .annecim hepimizi tuzladı. yeğenlerimi de tuzladı. ben de annecime tuzlatacağım yavruşıumu

Yandık desene gsy Eşimde zayıf.. Taşımaz artık beni yanında .. Bir şeyler yapmam lazım .O yanımda incecik Ben damperli kamyon gibi

Varsin kilomuz olsun kizlar, yarasin bebislerimize.Zaten az kilo alip dogum yapan annelerin bebekleri ilerde obezite olma riski yuksekmis.
Tuzlama isine gelincee:) buyuklerimizin bir bildigi var ki soylemisler demi.40 gun tuzlayalim bebisleri:)

Ya bıdışım inanmazsın. Geçen gün eşofman alıyoruz bana eşimle birlikte. Adam bana daracık bişi aldırdı. Hiç kilo alabilme ihtimalimi düşünmüyo bile. Almamı hiç istemiyo. Şimdiden bu ne hal diyor yaa.

Ben cikiyorum kizlarr.Allah'a emanet olun
Bebislerinize ve kendinize iyi bakin, gorusuruss a.s.

Tuzlayalım aleynacım .Kızlar bebeğiniz doğduğunda kaymakla kaplı gibi doğuyor. Tabi hepsi değil bazısı. Benim kardeşim öyle doğdu. Onun üzerindeki o kaymak gibi şeyi alın yüzünüze sürün. Kozmetikçiler o kaymak gibi şeyi almak için hastanelerde sırada.Çok faydalıymış. Bizim hemşireler kardeşimin üstünden alıp kavonozlara doldururken teyzem yakalamış almış. Satacaklarmıydı yoksa kendilerine mi süreceklerdi orasını Allah bilir.

Ya bir şey soracağım. Bebeğimiz doğduktan sonra onu yanımızda mı yatıracağız, odasında mı..1-2 aylıkken yani

canım ben yanımda yatıracağım herhalde sürekli ona bakmaktan uyuyamayacağım nefes alıyormudur diye :eek:

X