Hiç doymuyorum

Kizlar Bende Yediklerimi Anlatayaim çok Mu Bisey Soyleyin

Sabah Saat 10 30 Da
1bardak çay
4 Dilime Yakin Ekmek
1 Yumurta
Peynir Zeytin Pekmez Falan Filan

Ogle Iki Gibi
Bir Gozleme Yedim Portakal Suyu Içtim

Akşam 6 Gibi
Yemek Yiyorum Ekmek Cok Degil

10 Adogru Dehşet Acikiyorum
Peynirli Ekmek

Gecede
Sut Içiyorum

16 Haftalik Hamileyim Kaç Kilo Aldigimi Bilmiyorum Ekmek Yerine Ne Yenebilir Akil Veerin Kizlar Ve Karnim Buyudu Normal Mi

Hafsacım çayı içmesen çok iyi olur. özelliklede kahvaltıda. Yediğin bütün güzel şeylerin vitaminini öldürüyor. Boşuna yemiş oluyorsun yani. Ben 2 aydan beri hiç çay içmiyorum. kahvenin tadını unuttum. çiğ et salam sucuk vb. yemiyorum. Bunlar Doktorumun tavsiyeleri..

Bizim bir tanidik ilk hamileliginde cok cekmis.Kadincagiz istifra ede ede 8 kilo vermis. istifra yuzunden disari cikamiyormus derken en sonunda dayanamamis aldirmis bebegini.
Allahtan bu durumda degiliz kizlar, yasayan bilir cok kotu bir durum

Allah korusun. çok kötü bir durum. Allah kimseye yaşatmasın.

kızlar bende aşırı derece hamurişine dustum...milföy böregi vazgeçilmezim oldu bide çubuklar...peynirle birlikte butun ögunlerde yiyorum...ne olacak bu halim bilmem ama dur demem lazım...bide doğumdan sonra depresyona girmek var...çok çirkinim diye

Haklisin bidisim, hem vitamini olduruyor hemde demir eksikligi yapiyor cay.Kahvede de kafein var.onun yerine sut yada meyve suyu icilmeli.Hic bilemiyorsan su ic ki yediklerimiz yarasin.
Babannem devamli hurma yememi soyledi.bebek hem guzel hem zeki olurmus.Hatta doguma girmeden bile unutma hurma ye dedi.
:roflol::roflol: ikinirken bir yandanda hurma yermisiz :roflol:

kızlar bende aşırı derece hamurişine dustum...milföy böregi vazgeçilmezim oldu bide çubuklar...peynirle birlikte butun ögunlerde yiyorum...ne olacak bu halim bilmem ama dur demem lazım...bide doğumdan sonra depresyona girmek var...çok çirkinim diye

Hamur isinden kacinin diyor doktorlar.hicbir besin degeri olmadigi gibi kilo yapmayada elverisli.Nefsini koreltecek sekilde ye derim.yoksa kilolarlada basin dertten kurtulmaz. :bbo:

Aleynacım çok komik olurya
Aleyna: Doğuramam ben
Dr. : Neden
Aleyna : Hurmalarım Evde kaldı.
Aleynanın Eşi : Sen başla ben hemen alıp geliyorum.

İnsanın aklına o an nasıl gelir ya. Bizinkilerinde sizden farkı yok. doğum yaparken terleyince yüzümü saçımla silecekmişim. Lekeler varsa geçermiş. Kimin aklına gelir.

Bazı hamileler ilk başlarda kilo bile veriyorlarmış. Bence durumun normal endişelenme rahat ol. Benim ve renginin endişelenmesi gerekiyor bence

Canim, doktorda endiselenmemem gerektigini soylemisti, o her sekilde besinini alir buyur demisti.Zaten bebisler 9 haftasina kadarmi ne annenin depoladiklariyla besleniyormus.

Hamur isinden kacinin diyor doktorlar.hicbir besin degeri olmadigi gibi kilo yapmayada elverisli.Nefsini koreltecek sekilde ye derim.yoksa kilolarlada basin dertten kurtulmaz. :bbo:

abur cubur yememek lazım. ilerde pişman olcaz. hem faydası yok. hemde sırf kilo

Kızlar ben limonu çok yiyorum. ısıra ısıra iyimidir sizce. Hayatımda hiç bu kadar limon yediğimi hatırlamıyorum hele ısırarak imkansız yani.

Aleynacım çok komik olurya
Aleyna: Doğuramam ben
Dr. : Neden
Aleyna : Hurmalarım Evde kaldı.
Aleynanın Eşi : Sen başla ben hemen alıp geliyorum.

İnsanın aklına o an nasıl gelir ya. Bizinkilerinde sizden farkı yok. doğum yaparken terleyince yüzümü saçımla silecekmişim. Lekeler varsa geçermiş. Kimin aklına gelir.

:roflol::roflol: Ay bidisim gulmekten oldum.Alem walla bizim aileler.
Gercekten oyle bi durum olsa bebis beklermi acaba hurmanin gelmesini :roflol:
Babannem birde bebek canlandi mi esinin karsisina otur gozlerine bak dediydi.esim mavi gozlu ya bebiste mavi gozlu olsun diye.Siyah olursa hic sasmam :roflol::roflol:

K:teytey:KIZLAR BİR ÖNERİM VAR. MESAJ YAZARKEN ÖNCEKİ MESAJDAN ALINTI YAPMAYALIM. OKUDUĞUMUZ MESAJI OKUYUP DURUYORUZ. YUKARIDA OKUMUŞKEN Bİ DE Bİ BAŞKASININ MESAJINDA OKUYORUZ..kafamçokkarıştı

Kızlar ben limonu çok yiyorum. ısıra ısıra iyimidir sizce. Hayatımda hiç bu kadar limon yediğimi hatırlamıyorum hele ısırarak imkansız yani.

Bidisim bende hep eski yemek istiyorum.Erkek diyorlar eski icin.Senin sebzeyle meyveyle aran nasil.Eger etten tiksindiysen, meyveye sebzeye dustuysen erkek olmasi yuksek diyorlar

son 1 haftadır çok dustum hamur işine...bide yemek hazırlayacak kimse yok..işten gidince hemen börekleri ısıtıp çayla yiyoruz...mutfaga giremiyorum...içim çok bulanıyor..

Aleynacım beninkide mavi gözlü banada öyle söylüyorlar. Ya o canlandımı ben onu hissttimmi nasıl ona bakmak benim aklıma gelirki. Ben direk sevinçten zıp zıp zıplarım.

Aleynacım o yazdıklarının aynısı bende var. Sebze meyveyi çok yiyorum. Etten tiksindim. Ama şöyle bir atasözüde var..
Ye ekşiyi çıkar ayşeyi
Ye tatlıyı çıkar atlıyı

Sence neye inanalım

:emir_bebek: ANA BUNU DUYMADIYDIM. ETTEN TİKSİNİNCE ERKEK Mİ OLUYOMUŞ..VALLA ÖYLE Bİ TİKSİNDİM Kİ ETTEN..HATTA ÇOK SEVDİĞİM İZMİR KÖFTEYİ RÜYAMDA NASIL GÖRDÜĞÜMÜ ANLATSAM KİMSE KÖFTE YEMEZ Bİ DAHA..YA Bİ DE YESEM BİLE ERİTEMİYORUM ETİ. DAVUL GİBİ ŞİŞİYO KARNIM. GEÇEN GÜN KEREVİZ YEDİM NASIL RAHATTI MİDEM..HAYRET..

kızlar
ye eşkiyi çıkar ayşeyi, ye tatlıyı dogur atlıyı demiş eskiler...
ben bu yazıyı okudum sürekli eşki yiyorum ve eşime guluyorum...ayşe çıkacak diye

Gsy 4 kilo normal bence. Sen benim karnımı görsen. Kimse inanmıyor 14+3 lük hamile olduğuma kocaman karnım var herkes 5,6 falan diyor. Hamileliğmin 2 ayında hamile pantolunu ve kazakları giymeye başladım. düşün artık.

X