Herkese selam akıllı robot süpürge almak istiyorum önerileriniz nelerdir ?

roborock s7 max v kullanıyorum ben, istasyonu olması kirli ve temiz su deposu olması çok güzel. çalıştığım için ev süpürmek bile yorucu oluyordu bana şimdi ben evde yokken istediğim yerleri program oluşturdum düzenli süpürüyor, evdeki toz vs de azaldı silmesi de fena değil. türkiyede yetkili servisi yok diye çok tereddüt etmiştim bayağı da uzun süre araştırdım roborock bence en iyisi. mediamarkttan ekstra sigortlı aldım 6 yıl kafam rahat artık zaten neredeyse 1 yıldır hiç arıza da vermedi. tabi bu işler biraz da şans ayrıca fiyatlar da çok yüksek. benim izlemediğim karşılaştırma videosu kalmamıştı yerli yabancı en son artık bi kere alayım en iyisi olsun mantığıyla aldım geçtim verdiğim her kuruşa deydi. tabi bu benim görüşüm siz ne bekliyorsunuz bilemem benim için işlerimi yarıyarıya kolaylaştırması yeterliydi.

evim 107 metre kare
360 S10 Vacuum Mop Pro Cleaner Akıllı Robot Süpürge kullanıyorum, silme süpürme yapıyor, memmunum. Ev hediyesi olarak geldi. iRoomba markasını da kardeşim ve annem kullanıyor onlar da memmun.
Ama ben kendim alıyor olsa idim maddi durumunuz da yeterli ise tabi kesinlikle Roborock almak isterdim :) silme süpürmeyi aynı anda yapabilmesi büyük artı benim için :)

Fakir RS 7770 kullanıyorum. Memnunum. Süpürme silme yapıyor. Odaları ayrı ayrı isim verip seçebiliyorum. Otomatik program kurup seçili gün ve saatte çalışıyor.

X