Hangisi doğru ?Yardımcı olur mu bilenler

Dünü değerlendirdik daha devam etmek gerekir mi acaba 🙈🙈çok teşekkür ederim cevap için bu arada bi an kimse yazmayacak sandım
Rica ederim ne demek☺️. Tabi teste devam et. Çatladığı günüde değerlendir canım. Tekrar silik çıkarsa çatlamış demektir. İnşallah sağlıkla hayırlı sonuçlar alırsın🤲🏻

Ben laboquick kullandığım ay hamile kalmıştım fakat düşük yaptım şu an yine aynısını kullanıyorum bozuk test falan çıkmadı hiç. Diğerini bilmiyorum ama onu da kullanan çok var

Ben laboquick kullandığım ay hamile kalmıştım fakat düşük yaptım şu an yine aynısını kullanıyorum bozuk test falan çıkmadı hiç. Diğerini bilmiyorum ama onu da kullanan çok var
Bence de bende 2aydır kullanıyorum hiç bozuk çıkmadı.Bu markayı da bi deneyelim dedim ama yok olmadı

Merhaba herkese
İki ovulasyon testi birlikte kullanıyorum.Emin olmak için.Biri laboquick biri de bir gebenin günlüğünden aldığım ama ikisi farklı sonuçlar veriyor .Üstteki test laboquick diğeri de bir gebenin günlüğü olan
Kullananlar bi yorum yapabilirse çok sevinirim.
Merhaba bende bir gebenin günlüğü ovulasyon testi kullanıyorum.sizinki gibi silik çıktı innovita pik çıktı sonucunuz ne oldu

Yanlış anlaşılmayacak ise 🙈1 oğlum var onda hiç böyle test falan yapmadım ben 2 günde 1 ilişki ile ilk ay hemen hamile kalmıştım , şimdi istiyorum ki 1 tane kızım olsun orda deniyor ya yumurtlama görene kadar ilişki diye o yüzden de test takip etmek istedim aslında veren Allah tabiki öncelik sağlıklı olsun ama gönülden de 1 kız geçmiyor değil 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Merhaba cinsiyet belli oldumu acaba

X