Hangisi doğru ?Yardımcı olur mu bilenler

elaceyda

Guru
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2010
283
117
Merhaba herkese
İki ovulasyon testi birlikte kullanıyorum.Emin olmak için.Biri laboquick biri de bir gebenin günlüğünden aldığım ama ikisi farklı sonuçlar veriyor .Üstteki test laboquick diğeri de bir gebenin günlüğü olan
Kullananlar bi yorum yapabilirse çok sevinirim.

Eklentiler

• 1C1F3ADB-BF5A-4B42-8DAD-347F03EF9462.jpeg
    1C1F3ADB-BF5A-4B42-8DAD-347F03EF9462.jpeg
    46,9 KB · Görüntüleme: 111
Hiç yardımcı olabilecek biri yok mu 😣
Canım ben bir gebenin günlüğünden kullandım bu ay. Bak sana atayım fotosunu. Ve çok şükür hamileyim yani onun testlerine güveniyorum. Ama sen yinede pik olan günü değerlendir ve teste devam et istersen

Eklentiler

• IMG_5721.jpeg
    IMG_5721.jpeg
    92,1 KB · Görüntüleme: 106
Canım ben bir gebenin günlüğünden kullandım bu ay. Bak sana atayım fotosunu. Ve çok şükür hamileyim yani onun testlerine güveniyorum. Ama sen yinede pik olan günü değerlendir ve teste devam et istersen
Dünü değerlendirdik daha devam etmek gerekir mi acaba 🙈🙈çok teşekkür ederim cevap için bu arada bi an kimse yazmayacak sandım

Merhaba herkese
İki ovulasyon testi birlikte kullanıyorum.Emin olmak için.Biri laboquick biri de bir gebenin günlüğünden aldığım ama ikisi farklı sonuçlar veriyor .Üstteki test laboquick diğeri de bir gebenin günlüğü olan
Bence hamilesin çünkü ikisi de pozitif

Merhaba herkese
Bence hamilesin çünkü ikisi de

Bunlar ovulasyon testi ama inşallah bu ay hamilemi olurum ne güzel dediniz 🙏🏻
Bende clear Blue ve düşük bir markayı beraber kullandım sözde çok iyi olan clear Blue yumurtlamami bulamadı düşük olan marka buldu çünkü o gün inanılmaz kasik ağrısı yaşadım hepsi bir olmuyor

elaceyda elaceyda yumurtlaminizi bu gün sayarsak üstteki teste göre, devam eden üç gün değerlendirmeniz gerekiyor tabi eşinizde sprem sorunu yoksa (varsa birer gün arayla)

Merhaba herkese
Akıntınız yada kasık ağrınız var mı ?

elaceyda elaceyda yumurtlaminizi bu gün sayarsak üstteki teste göre, devam eden üç gün değerlendirmeniz gerekiyor tabi eşinizde sprem sorunu yoksa (varsa birer gün arayla)
Peki dün gece biz değerlendirdik bu da yeterli mi gebelik için.Herhangi bi sperm sorunu yok eşimde , bu test pik mi demek ayrıca , bugün 2 de tekrar test yapacağım onu da atayım buraya

elaceyda elaceyda evet pik gün bu gün olabilir. bu günü ve yarını da değerlendirin. Testlere de devam edin. Eğer bu günden sonraki günlerde çizgiler silikleşmeye başlarsa çatlama olmuş demektir. O zaman testi bırakıp regl dönemi beklemeniz gerekiyor.

Bende birgebeningunlugundeki testleri kullanıyorum. Akıntım olduğu gün koyuydu biraz. Devam et denildi her akıntı olduğunda yumurtlama olduğunu göstermez denildi.
Bende devam ediyorum ama akıntı olduğu günü de değerlendirmiştim. Devam ediyorum testlere bakalım pik gerçekten oldu mu olmadı mı diye
Bana da o doğru gibi geldi akıntı da var iyi ki tek ona güvenip devam etmemişim yanıltacakmış beni

Bende birgebeningunlugundeki testleri kullanıyorum. Akıntım olduğu gün koyuydu biraz. Devam et denildi her akıntı olduğunda yumurtlama olduğunu göstermez denildi.
Bende devam ediyorum ama akıntı olduğu günü de değerlendirmiştim. Devam ediyorum testlere bakalım pik gerçekten oldu mu olmadı mı diye
Garip bi test ya 6 damla dediler 6damla yaptım test dağıldı kötü oldu beğenmedim maalesef o testi

elaceyda elaceyda evet pik gün bu gün olabilir. bu günü ve yarını da değerlendirin. Testlere de devam edin. Eğer bu günden sonraki günlerde çizgiler silikleşmeye başlarsa çatlama olmuş demektir. O zaman testi bırakıp regl dönemi beklemeniz gerekiyor.
Yanlış anlaşılmayacak ise 🙈1 oğlum var onda hiç böyle test falan yapmadım ben 2 günde 1 ilişki ile ilk ay hemen hamile kalmıştım , şimdi istiyorum ki 1 tane kızım olsun orda deniyor ya yumurtlama görene kadar ilişki diye o yüzden de test takip etmek istedim aslında veren Allah tabiki öncelik sağlıklı olsun ama gönülden de 1 kız geçmiyor değil 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

X