hamiş arkadaşlar bi yorum yapsanızz:)

aaaaa çok sevindim yazgülüm ınş. vardır bebiş ama büyük bir ihtimalle vardır kanda ne zaman baktırmayı düşünüyorsun?

merhaba canım..
yaşadığın belirtilerin benim ilk hamilelğimdeki belirtilerin aynısı.. inşaallah hamile olduğunu öğrenirsin sende :)))

ama benim akıntım çok azaldı normal zamanda akıntısı olan ben şimdi yok denecek kadar az oluyorum nedeni nedir bilmiyorum çokta alıştırmıyorum kendimi hazırlıklıyım kırmızılara ama inş. görmem.

aaaaa çok sevindim yazgülüm İnş. vardır bebiş ama büyük bir ihtimalle vardır kanda ne zaman baktırmayı düşünüyorsun?
pazartesiye kadar beklemeyi düşünüyorum ayın 9 regl olmam gerekiyo olmazsam kesin dr gitcem pazartesi son 2 günnn :dance::dance:
sen nasıl oldun cnm belirtiler devam ediyor mu bi test de sen yapsanaa

sence çıakrmıki ben geçen ay 12.sinde olmam gerekirken 9 da başladı lekelenmelerim.ama bu ay 12 sini baz alıyorum göğsümde ağrı elleyince oluyo bel ağrım var bide damarlar çok belrigin karmımda şiş ama idrarımın rengi açıldı baya oda çokfazla sıvı tüketimim var belki ondandır ayrıca kokuda az ama sanki içinde beyaz kepek var.bide akıntım az.Bilmiyorumda en kötüsü belirsizlik yıpratıyor insanı test aldırsam yapsam yok çıksa üzülcem en iyisi çarşambaya kadar beklemek.ama nasıl:KK43:

sence çıakrmıki ben geçen ay 12.sinde olmam gerekirken 9 da başladı lekelenmelerim.ama bu ay 12 sini baz alıyorum göğsümde ağrı elleyince oluyo bel ağrım var bide damarlar çok belrigin karmımda şiş ama idrarımın rengi açıldı baya oda çokfazla sıvı tüketimim var belki ondandır ayrıca kokuda az ama sanki içinde beyaz kepek var.bide akıntım az.Bilmiyorumda en kötüsü belirsizlik yıpratıyor insanı test aldırsam yapsam yok çıksa üzülcem en iyisi çarşambaya kadar beklemek.ama nasıl:KK43:

hayırlısı güzelim yaaa bence bekle üzülmektense bende pazartesiyi beklicem kesin sonuç için

işte bekliycemde nasıl cnm.çok heyecanlıyım bilmem neden belkide hüsran olcak ama yinede heyecanlıyım.durmadan belirtileri yokluyorum.Rabbim isteyen herkese nasip etsin inş.

vuslat kan testi yaptırsana seker ya 2 saatte ogrenıyorsun idrar da cıkmaz da adetine 2 gun kala kan testinde kesin cıkar.. bu arada benim akıntılar hic kesilmemişti hatta hala devam ediyor...
hadi haberdar et bizi de :) ii haberlerini bekliyoruzzz..

ben adet günümde yapmıştım test çıkmıştı hemde öle silik filan değil bariz belliydi... canım belirtilerinin hepsini bende yaşamıştım ve içimden bi ses hamile olduğunu söylüyo.. umarım yanılmam, yanılmayız:)

inşallah canlkarım yanılmayız ama yanıldık galiba:KK43::KK43:ya kıslar paylaşmak istiyorum çok özür dileyerek dün akşam eşimle birlikte olduk ve şimdi lavoboya kalktım vwe eşimin spermiyle birlikte açık pembe kırmızımsı leke oldu leke de değildi bariz kan gibi işte buda neyin nesi kesin benden bulaştı ama hiç böyle olmamıştım bebek felan da yok galiba belirtiler var hala ama bu sabah ümidi kestim çok moralim bozuk:KK43::KK43:yalşayanınız varmı bu neyin nesi normalde ç.ba günü regl olmam lazım ama geçen aya göre 3 gün erken olmuştum ya onu baz alırsak yarın olmam lazımm:KK43:

X