hamiş arkadaşlar bi yorum yapsanızz:)

vuslat2006

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2009
310
2
kızlar günüme daha 1 hafta var.ama göğüslerim çok sızlıyo ve böyle hiç olmamıştım.damarlar çok belirgin.çok gazım var çok sık idrara çıkıyorum(ama çok su içiyorum)ondan olabilir bunu belirti saymıyorum bide idrarım kokuyo akıntımda var işin ilginç tarafı geçen ayda gazım vardı ve idrarım kokuyodu ama maalesef regl olmuştum ve 12 gün boyunca lekelenmeyle geçmişti.bel ağrım çok az.bide çok çabuk acıkıyorum ayrıca günde 12-13 saat uyuyorum.bu normalmi?testi ne zaman yapmalıyım.ayrıca korunmayı bırakalı 9 ay oldu.umarım benim gibi isteyen herkese rabbime n kısa zamanda sağlıklı bebişler nasip eder..kimseyi evlat kokusuna hasret bırakmasın Rabbimm.

canım öncelikle allah gonlune gore versin, ben aynı bu belirtileri yaşadım. 10 gun onceden karın agrısı ve goguslerde şişme.. damarlar, uyku ve gaz.. hatta akıntım da vardı beyaz . biz acıkcası cocuk planlamıyorduk ve korunuyorduk fakat ona ragmen supheye dustum ve nitekim gecen gun adetim iki gun gecikince hamiş oldugumu ogrendim.. seni umutlandırmak istemem ama belirtilerin benimkiler ile aynı sonun da oyle olur inş ))) haber ver olur mu ??

Son düzenleme:
öncelikle cvp verdiğin için çok teşekkür ederim.ıyi dileklerin içinde saol cnm Rabbim sağlıcakla kucağına almayıda nasip etsin.ınş. kalırsam yayın yapıcam resmen:):)Rabbim isteyen herkese nasip eder inşallah...

canım idrar testinde çıkması için günün geçmesi lazım
ama eğer kan testi yaparsan öğrenirsin kesin sonucu
hadi inşalalh gönlüne göre versin Allah
bende 1 hafta öncesi bel ağrısı olmuştu
bide göğüs damarları belirginleşmişti
sanırsam herkeste farklı

canım idrar testinde çıkması için günün geçmesi lazım
ama eğer kan testi yaparsan öğrenirsin kesin sonucu
hadi inşalalh gönlüne göre versin Allah
bende 1 hafta öncesi bel ağrısı olmuştu
bide göğüs damarları belirginleşmişti
sanırsam herkeste farklı

cnm saol cvp için bendede 1 hafta kaldı göğüaslerime elleyince acıyor ve damarlar çok belirginleşti bide rengi çok hafif değişti bel ağrım çok hafifi arada oluyo.inş. vardır bu arada herkesin kandili mübarek olsun bu akşamki dualarınızda benide unutmazsanız çok mutlu olurum.Allaha emnaet olunnn..

canım eğer hamileysen bile sşu an için sık idrara çıkmazsın...

akıntın varsa belki olabilir...

hakkında hayırlısı olsu rabbim gönlündekini versin sana...

benim belirtilerim tıpkı adet olacakmışım gibiydi sadece regl olmamıştım tek fark buydu....

canım bu belirtilerin hemen hemen hepsi bende de var inşallah bende bu ay yüzü gülenlerden olurum.......

saolun kızlar inş. hepimiz bu ay sevinenlerden oluruz.benim gibi beklemede olanlar acaba reglinize kaç gün var?

valla benim ilk belirtim çok sık acıkma ve idrar renginde koyulaşma olmuştu he bide göğüslerim büyümüştü ve acıyordu şu an 7 hafta + 3 günlük hamileyim . hadi hayırlısı diyelim :)

yazgülüm banada yap diyorlar varsada çıkmaz gibime geliyo o yüzden adet günüme kadar beklemeye kararlıyım.ama 1 hafta bir uğraş bulmalıyım yada biyerleremi gitrsem günler geçmiyo sanki ya bide durmadan göğüslerimi kontrol ediyorum ağrı devamlı var ve damarlar hala belirgin.elim göğsümde ağrı geçtimi diye bakıyorum bu gidişle ortada bebek olmasada sarkık göğüsler olucak

idrarın pekte önemi yok çok su içiyorsan idrar kokusuz ve açık renk olur tam aksine normal bir su tüketicisi isen koyu çıkar başka sorun olursa bana yaz 3 doğum yaptım belki yardımcı olurum:emir_bebek:

ben 3 doğum yaptım birini 2 sene önce kaybettim ama yeniden birdaha anne olmak istiyorum size 10 gün sonra güzel haberler verebilirim inşallah

ben 3 doğum yaptım birini 2 sene önce kaybettim ama yeniden birdaha anne olmak istiyorum size 10 gün sonra güzel haberler verebilirim inşallah

inşallah canım güzel haberleri bu ay hepimiz birden veririz hamiş patlaması yaşar site:) ama kötü olaN ŞU Kİ GÖĞÜASLERİM ESKİSİ KADAR ACIMIYO son 6 gün acaba heran her dakka acıma yaşıyomuydunuz kızlar yoksa arada ağırıyor arada iyimi oluyordu ya şişlik varda sızlaması geçti bide akıntımda kesildi galiba bende bişey yokya:KK43::KK43:

kızlar günüme iki gün vardı az önce kuaföre gittim ordakilerin ısrarlarına dayanamadım ve test yaptık 2. çizgiyi gördük umarım hamileyimdir :teytey::teytey:

merhaba canım..
yaşadığın belirtilerin benim ilk hamilelğimdeki belirtilerin aynısı.. inşaallah hamile olduğunu öğrenirsin sende :)))

X