Cilt Bakımı Ürünleri HAMETAN kullandigim en iyi cilt yenileyici krem

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
evdede var bizim tüp şeklinde lacivert acaba o krem mi merhemmi bende bakayım eve gidince akşam bi süreyim bakalım ne olucak egzamam var benimde :2:

ayguugur arkadaşımm hametanın sarı olanını kullanıyorum ben ve bu sanırım merhem degil kremi.. hala devam ediyorum bi yan etkisini görmedim ve çok memnunum hala ve hala söylüyorum :)) güzelbayan arkadaşım eet bu krem bi pişik kremi :)) sanırım bu yüzdende olsa gerek cilt yenileme özelligine sahip :)) die düşünüyorum ama sen bi ilaç firmasındasın madem uzun vadede kullanımda sakıncaları olurmu bizi aydınlatırsan sevinirim gerçi doktor olmayacagını söyledi ama bde senden fikir alalımm :))))

Cilt için en iyi krem bugünlarde benim ve interntteki bir çok insanın görüşü Herbal Mix Salyangoz Kremi
her markaa iki çeşit üretiyor biri normal biride Herbal Mix özellikli olanları bu terim daha doğal ve içindeki gerekli maddelerin bozulmması demek dediğim gbi pek çok markanın var bu ürünü istediğinizi alın pahalıda değil

bu hametan pısık kremının markası sanırım bukonuda bı paylasım dahavardı yalnız basıları memnun bazılrı degıldı hangı cılt tıpıne ıyı gelıyosa ona gore alsak memnunkalan arklar hangı cılt tıpıne sahıpsınız lutfen bılgı verırımısınız

Son düzenleme:
cildim kızardımı hemen sürüyorum bebek gibi yapıyor:KK30:

kızlar sivilcelerime isotrexin sürüyorum aynı zmnda lekeler ve nemlendirme için hametan da kullanabilir miyim?

Bazi arkadaslar neden inatla pisik kremi bu diyip duruyolar anlamiyorum. Pisik kremi olmasi kotu bisey mi veya cildeiyi gelmesine engel mi? Ayrica da kremin ustunde cilt tahrisi yanik ve pisiklerde yaziyor. Burda onemli olan cilt yenileyicu ozellige sahip olmasi.

Arkadaşlar burda okuduklarımdan sonra ben de hemen gidip hametan aldım ve 1 haftadır kullanıyorum. Ki benim cildim çok hassas ve sivilceli bir cilt. İnanın süper bişi bu. Vichy, La roche posey, clinique gibi bir sürü markaları kullanan biri olarak gönül rahatlığı ile öneririm. Cildim yumuşacık oluyor ve ııııdralklzmrkan eser yok..sivilcelere de iyi geliyorrrrr

hametan karma/yağlı ciltlere kötü geliyorsa söyleyin boşuna sürmeyelim:)
Sanırım sadece kuru ciltlere iyi gelior??

arkadaslar ben HAMETAN ( Hamamelis Virginiana extresi)kullandim.kremin etken maddesi olan Hamemelis Virginiana ise CADI FINDIGI diye bilinen bitkiymis.Bepanthene ve madecessol gibi cilt yenileyici bir krem.Ben Bepanthene ve madecassol da kullandim ama benim cildime eniyi bu geldi.Ama kremi cunku merhemler krem gibi ciltte kolay yayilmiyor ornegin madecassol gibi.Paylasmak istedim.

kesinlikle katılıyorum,,,hatta ben bazen hametan+bepanten+madecassol üçünü karıştırıp sürüyorum,,yüz,el,dirsek,topuk,diz,,heryer,,,mükemmel bir etkisi var..var da pahalı ürünlerden de geçemiyorum akılsız gibi:)) neyyseeeee....sevgiler,teşekkürler paylaşıma...

Kızlar bende bu Hametan'ın içindeki ürün olan Witch Hazel 'in toniği ve köpüğü var .Uzun süredir kullanırım .Cildinize her yönden iyi geliyo ,kullanmış biri olarka rahatlıkla önerebilirm.

kk üyeleri yardım edin :KK61::KK61::KK61::KK61::KK61:

2 gun once acnelyse 'den dolayı yuzumun tamamı soyuldu ve kıpkırmızı oldu.. alttan yeni deri çıktı fakat iz şeklinde duruyor hala.. :KK61:izler pazar günü oluştu hametan kullanmama rağmen hiç bir değişiklik yok:KK61: .. iz kalır mı :KK17:.. yardım edin lütfen yüzüm çok beyaz olduğundan leke burdayım diye bağırıyor resmen :KK61:

2 gun once acnelyse 'den dolayı yuzumun tamamı soyuldu ve kıpkırmızı oldu.. alttan yeni deri çıktı fakat iz şeklinde duruyor hala.. :KK61:izler pazar günü oluştu hametan kullanmama rağmen hiç bir değişiklik yok:KK61: .. iz kalır mı :KK17:.. yardım edin lütfen yüzüm çok beyaz olduğundan leke burdayım diye bağırıyor resmen :KK61:
cnm aynı sorun bendede var şuan sendekilerin izi kaldımı ben geçer sivilce kremini kullanmaya devam ediyorum ama yüzüm çok kurudu ve yüzümde tüp patlamış gibi kıpkırmızı.

Kızımın boynu altı çok kötü oldu pisik gibi çok kızarık çoğaldı ilk güne göre hematen krem aldım bugün ise yayar mi yardimci olun lütfen

Mutlaka dermatolog görmeli yüzünüzü.
Yanlış ürünle leke kalabilir.

yüzümde karbon peeling sonrası yaralar olustu bi sure sonra kabuk oldu kabuk düşünce kırmızı leke kaldı yuzumde cok moralım bozuldu hametan krem kullanmayı dusunuyorum iyi gelir mi bu krem lekelerime

X