Haftada 1 cinsel ilişki

5 aylık evliyiz ve eşimle son 3 aydır falan sadece haftada 1 yada 10 günde bir birlikte oluyoruz. Normal mi sizce ?
Bence olmasi gereken ozel bir durum yoksa haftada 3 en az… ama ozel bir durum yoksa… gebelikte haftada 1e dusebilir bence. Biraz da siz yaklasin niye esinizden bekliyorsunuz

Bundan şikayetçiyseniz ve çok utanıyorsanız en azından öpüşerek başlatabilirsiniz. Ben de o kadarlık evliyim her gün birliktelik oluyor. Bazı günler 3-4 kez oluyor.

Ten uyuşmazlığımızın olduğunu düşünmüyorum. Eşim bu durumuma beni sıkmak istemediği için talepkar olmadığını söyledi. Ama bana garip geliyor haftada 1 olması çünkü ben cinsel yaşama alışamadım ve bu şekilde de alışmakta daha da zorlanıyorum gibi hissediyorum
Video bağımlılığı olabilir mi

Hee ilişkinin ve kişinin dinamiği farklı ama yukarda da dedikleri gibi bence siz de başlatabilirsiniz zaten evde çocuk yok yeni evlisiniz salında otururken bi anda sokulun yanına şimdi istiyorum hadi diye siz adım atın ilk. Ayrıca kendisine haftadan birden fazla yaparsanız daha iyi alınacağınızı da iletin bence.

Ten uyuşmazlığımızın olduğunu düşünmüyorum. Eşim bu durumuma beni sıkmak istemediği için talepkar olmadığını söyledi. Ama bana garip geliyor haftada 1 olması çünkü ben cinsel yaşama alışamadım ve bu şekilde de alışmakta daha da zorlanıyorum gibi hissediyorum
Niye sıksın ki seni allah aşkına.sanki birbtek erkeklerde libido var.

Kişiden kişiye değişir yani bunun normali şu diye bir şey yoktur iş yoğunluğuna çalışma saatlerine psikolojik durumuna göre değişir ama evliliğin ilk yılları daha sık yaşandığı bir gerçek

Bundan şikayetçiyseniz ve çok utanıyorsanız en azından öpüşerek başlatabilirsiniz. Ben de o kadarlık evliyim her gün birliktelik oluyor. Bazı günler 3-4 kez oluyor.
Merhaba bu jadar sık birlikte olunca eşinizin penisinde yumuşama erekte olamama sıkıntısı oluyor mu acaba ? Şimdi biz üç gün üst üste yaptık sorunsuz hemen oldu bitti. Fakat 4. Gün çok geç sertleşti çol geç boşaldı. 5. Gün ise çok geç sertleşti ve hemen yumuşado tekrat sertleşti tekrar yumuşado derken sonuca varamadık. Normal mi bu? Ne yapsbiliriz. Ben de vajinismusu yeni yenenlerdenim yani 3-4 ay ilişkimiz çok aralıklı olmuştu onunla alakalı olabilir mi? Siz öylr hir şey yaşadınız mı?

Merhaba bu jadar sık birlikte olunca eşinizin penisinde yumuşama erekte olamama sıkıntısı oluyor mu acaba ? Şimdi biz üç gün üst üste yaptık sorunsuz hemen oldu bitti. Fakat 4. Gün çok geç sertleşti çol geç boşaldı. 5. Gün ise çok geç sertleşti ve hemen yumuşado tekrat sertleşti tekrar yumuşado derken sonuca varamadık. Normal mi bu? Ne yapsbiliriz. Ben de vajinismusu yeni yenenlerdenim yani 3-4 ay ilişkimiz çok aralıklı olmuştu onunla alakalı olabilir mi? Siz öylr hir şey yaşadınız mı?
Anlattığınız duruma göre 1 gün ara vererek devam etmeniz daha uygun olacak gibi görünüyor. Her bünye her gün ilişkiyi kaldırmayabilir

Anlattığınız duruma göre 1 gün ara vererek devam etmeniz daha uygun olacak gibi görünüyor. Her bünye her gün ilişkiyi kaldırmayabilir
Teşekkür ederim . Sonra böyle bir sıkıntı yaşamadık çok şükür 🙏🏻 yine de her gün fazla geldiği için bazen hergün bazen 2 günde bir . Bebekte istediğimiz için sık yapmwyw çalışıyoruz

Başkalarıyla kiyaslayarak kendinizi üzmeyin ama buraya yazdiginiza göre siz daha fazla olsun istiyorsunuz. Herkesin ihtiyacı farklıdır. Kimi her gün olsun ister kimi 2-3 günde bir. Eşinizden çekinmeyin belki çekingen davrandığınız için istenmedigini düşünüyor olabilir. Saçınızı farklı yaparak, farklı giyinerek de mesaj verebilirsiniz eğer siz adım attığınız halde yine yapmazsa adam da sorun var o zaman

Siz talepkar olun o zaman. Siz yanaşın. O zaman anlarsınız sizi mi sıkmak istemiyor yoksa başka sorun mu var.

Valla bu gibi konulari okuyunca 3 senelik evli olarak. Bizmi çok kuduruguz diye düşünmüyor degilim 😶

Herkesin normali tabiki farklıdır ama yeni evli sağlıklı bir çift için haftada 2 bile az bence. Yeni evliyken hemen hemen hergün hatta bazen günde 1 den fazla bile olabiliyor. Birkaç yıldan sonra haftada 2 ye kadar düşebiliyor. Eşiniz isteksizse siz istekli davranın belki ozaman daha sıklaşabilir.

X