Haftada 1 cinsel ilişki

inci-1234

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2023
6
1
30
5 aylık evliyiz ve eşimle son 3 aydır falan sadece haftada 1 yada 10 günde bir birlikte oluyoruz. Normal mi sizce ?

Sizi birbiriniz den uzak tutan Ten uyuşmazlığı olabilir mi ?
Ten uyuşmazlığımızın olduğunu düşünmüyorum. Eşim bu durumuma beni sıkmak istemediği için talepkar olmadığını söyledi. Ama bana garip geliyor haftada 1 olması çünkü ben cinsel yaşama alışamadım ve bu şekilde de alışmakta daha da zorlanıyorum gibi hissediyorum

5 aylık evliyiz ve eşimle son 3 aydır falan sadece haftada 1 yada 10 günde bir birlikte oluyoruz. Normal mi sizce ?
3 yıl evliyim desen belki normal derdim ama ilk sene için normal değil. Havalar soğuduğunda da bir isteksizlik hasıl oluyor ama yine de 10 günde bir çok az çok az.

Ten uyuşmazlığımızın olduğunu düşünmüyorum. Eşim bu durumuma beni sıkmak istemediği için talepkar olmadığını söyledi. Ama bana garip geliyor haftada 1 olması çünkü ben cinsel yaşama alışamadım ve bu şekilde de alışmakta daha da zorlanıyorum gibi hissediyorum
Yalan söylüyor. Kendinde bi düşme var. Deneyimsizliğinizden faydalanıp kendi sorunlarını gizliyor.

Ben bu konuda talepkar olmaktan çok çekiniyorum
Böyle olunca işte eşiniz de istemediğinizi düşünüyordur , kadınlar da isteğini belli etmediği zaman erkekler zorla yapıyormuşsunuz sırf onun istekleri karşılık bulsun diye sanıyor. Siz ne kadar içten istekli olsanız da sürekli o başlattığı zaman bu aranızda sorun olmaya başlayacak ileride

Bence normal değil başka sorun var eşinizin uyuldurma bahanesi seni sıkıyorum demesi ayrı bir sorun (sen istemiyorum dersen eşin haklı derim) ama durup dururken öyle bişey diyorsa eşinde isteksizlik var ya da başka birsey

O zamanlarda haftada 3-4 olabilir. Ama bu sizin yaşam şeklinize işinize göre de değişebilir. Eşiniz yorucu bi işte çalışıyosa insanlar üşenebiliyor 😅

X