Hacamat ve sülük tedavisi

Merhaba arkadaşlar. 39 yaşında 2 yıllık evliyim. Eşimde ve bende sağlık açısından en ufak bir prıblem bulamadı doktor. 2 kez aşılama oldum. Artıkk tüp bebek dedi doktorumuz. Vajinal sülük tedavisini duydum. Bugün istanbulda yaptırdım. Ağrısız bir işlem 15 veya 20 dkbitti. Sonuç iyi olur inşallah. Güzel haberleri buradan veririm

Merhaba arkadaşlar. 39 yaşında 2 yıllık evliyim. Eşimde ve bende sağlık açısından en ufak bir prıblem bulamadı doktor. 2 kez aşılama oldum. Artıkk tüp bebek dedi doktorumuz. Vajinal sülük tedavisini duydum. Bugün istanbulda yaptırdım. Ağrısız bir işlem 15 veya 20 dkbitti. Sonuç iyi olur inşallah. Güzel haberleri buradan veririm
[/QUOTE]
Memnun kaldiniz mi

Ben kendimde hacamat yapıyorum, yaptırıyorum. Ve çok memnunum. Hacamat ve sülük tedavisiyle hamile kalan çok insan duydum. Kirli ve hastalıklı kan dışarı çıktığı için şifa buluyorsunuz biiznillah. Dilerim Rabbim hayırlı evlat verir size.

Baş ağrılarım ve cinsel ilişki sonrası zonklama için nörolojiye gidiyorum. Çok yüksek oranda kansızlık çıktı. Hacamat yaptırmam doğru mu şu an?

Arkadaşlar merhaba, istanbulda pamuk ve ateş kullanarak hacamat yapan güvenilir bir yer bileniniz varsa bana iletişim bilgilerini yazabilir mi? Ben gittiğim yerin hacamatından memnun değilim pek. KUpaları çok bekletiyor ve izi kalıyor.

Memnun kaldiniz mi
[/QUOTE]
Canım sıkıntın nedir benim iki tüpum de kapalı idi bu yüzden açmak için çok uğraştım rahim içine kaşıklarima kuyruk sokumuna hem hacamat hem sülük koydurdum rabbim e şükürler olsun 4 buçuk yıl sonra açıldı şimdi doğal yoldan deneme aşamasında yim rabbim inşallah nasip eder

Hakkında hayırlısı inşallah canım bende de çikolata kisti var dün Rahime sülük yaptırdım inşallah şifası olur 🥰 bu yöntemle hamile kalanlar varmı acaba
Olaganca en durumunuz nedir geçtimi rahatsızlığınız

X