Hacamat ve sülük tedavisi

Merhaba,

Siz buna bir yanıt aldınız mı? aldoıysanız bilgilendirri misiniz? yıllardır doğum kontrol hapı kullanıyorum pko oldugum için, cevabınnızı bekliyorum

malesef yanıt alamadım 😔 yalnız doğum kontrol hapı tedavi değil kesinlikle.Banada doktor kullandırttı 3-4 sene önce ama çok pişman oldum kullandığıma. Numaram yazıyor yukarıda whatsaptan yazabilirsiniz

Bi aparat ile vajina açılıyor jinekolojik muayenelerde falan da kullanılıyor bu tarz aparatlar. Daha sonra içeriye sülükler bırakılıyor zaten doyduktan sonra kendi kendine bırakıyo tuttuğu yeri. Bırakınca da düşüyo tırtıl gibi bi canlı değil olduğu yere yapışıp duramıyo düşüyo dışarıya. Yapan yerlerden net bilgi alırsınız. İstanbulda iseniz güvenilir bi yer var tavsiye edebilirim
Rica etsem bana da yardımcı olur musunuz bende güvenilir yer arıyorum

Kızlar kesinlikle hacamat sülük yaptırın eski arkadaşlar bilir bu konuda çok uğraştım iki tüpümde kapalı idi çok şükür açıldı 4 buçuk yıldan sonra ve tedavilerin yararh olduğuna inanıyorum çünkü rahim filmi çekilmeden bir gün önce kasıklara sülük yapmıştım
canım kac seans gittin kac seansta acılıyor bende yaptırmayı dusunuyom

kusura bakmayın arkadaslar yorumları bazen karıstırabiliyorum bi kaç zaman önce bu siteye üye oldm ama pek kullanmadm daha yeni yeni kullanıyom pek bilmiyorum bu siteyi kullanmayı o yüzden kusura bakmayın

X