Gözümde Arpacık Çıktı, Ne Önerirsiniz?

ya bende de oldu göz kalemi yüzünden:çok üzgünüm: dr damla ve kremsi damla verdi sürdüm geçiodu ama ben geç başlamıştım tedaviye okuodum geç gittim o yüzden fırsat olmamıştı sonra öbürüne sıçradı ona hemen uyguladığımdan hasarsız iileşti ama sağ gözüm hala ufacık şiş kaç ay oldu hala aynı bu gözün kendini korumaya almasıymış şalezyonmuş ama dr alamayız dedi gözyaşı kanalım zedelenirmiş kör olabilirmişim bende aldırmadım fazla belli deil ama yakından belli biras. acaba içinizde bu şekilde kaldıktan sonra sarımsak sürüp bu kalıntıdan da kurtulan var mı içinde artık kırmızılık falan yok sadece beze var ama geçmio

canım mrb, forumda arpacıkla ilgili yorumlarını gördüm gerçi yazalı çok olmuş ama tam benim şuan yaşadığım sorunu anlatmışsın canım 3 hafta evvel sağ üst göz kapağımda bir şişlik hissettm minicik mercimek kadar ağrısız, renksiz beze gibi bişey.. doktora gittim arpacık dedi bir göz merhemi bir damla verdi 1 hafta kullandım geçmeynce başka bir doktora gittim bu hafta o da damlayla merhemi değiştrdi ama içerik olarak aynı sanırım antibakteriyel çünkü.. birde göz kuruluğu için ayrı bir damla verdi.. netten gördüğüm kadarıyla çay buğusu,sıcak su pansumanı falanda yapyrm ara ara ama geçmiyor taktım ben ona çok mutsuzum:KK43: birde son gittiğim doktor buu damlaları 15 gün kullan geçmezse biz operasyonla boşaltıcaz dedi ama göz sinirlerine falan zarar vereblyrlarmış onu da istemiyorum inşş hayırlısıyla en kısa zamanda geçer, senin bana önerebileceğin bişey varmı diye soracaktım canım.. sevgiler...
yeni üyeyim özel msjda gönderemedim umarım okursun:KK43:

canım mrb, forumda arpacıkla ilgili yorumlarını gördüm gerçi yazalı çok olmuş ama tam benim şuan yaşadığım sorunu anlatmışsın canım 3 hafta evvel sağ üst göz kapağımda bir şişlik hissettm minicik mercimek kadar ağrısız, renksiz beze gibi bişey.. doktora gittim arpacık dedi bir göz merhemi bir damla verdi 1 hafta kullandım geçmeynce başka bir doktora gittim bu hafta o da damlayla merhemi değiştrdi ama içerik olarak aynı sanırım antibakteriyel çünkü.. birde göz kuruluğu için ayrı bir damla verdi.. netten gördüğüm kadarıyla çay buğusu,sıcak su pansumanı falanda yapyrm ara ara ama geçmiyor taktım ben ona çok mutsuzum:KK43: birde son gittiğim doktor buu damlaları 15 gün kullan geçmezse biz operasyonla boşaltıcaz dedi ama göz sinirlerine falan zarar vereblyrlarmış onu da istemiyorum inşş hayırlısıyla en kısa zamanda geçer, senin bana önerebileceğin bişey varmı diye soracaktım canım.. sevgiler...
yeni üyeyim özel msjda gönderemedim umarım okursun:KK43:

merhaba, aynı durum benim gözümdede mevcut da şuan acaba ameliyata gerek kalmadan kurtulabildinmi bundan? ....aynı temennide bende bulunim bide, umarım okunur, yeni üye olmak zor iş:))

Gözümde arpacık çıktı ve 3 ay oldu hala geçmedi :KK43:(((
Sarımsak , çay , doktorun verdiği merhemler kullandım yine aynı.
Canım çok sıkılıyor , korkuyorum ama galiba doktora gidip lokal anestezi yaptırıcam :KK43:(

Arkadaşlar ben arpacıktan ameliyatta oldum vee yıllardır çekiyorum bu sıkıntıyı bu dediklerinizin hepsini denedim ama arpacık birazcık imatçı. Size önerim papatya çayı kesin etki ediyo . Su pansumanı vs. derler ama onlar sadece temizliyo . Kesinlikle papatya çayını yapın hatta çok sıcakken buharını gözünüze tutun o bile rahatlatıyo

Bu arpacığın patlaması iyileştiğini mi gösterir benim gözümde uzun bi süredir vardı ve 2 gündür patlamış azıcık iltihabı akıyo gibi bu iyi bi şey mi bilemiyorum yardımcı olur musunuz

Bu arpacığın patlaması iyileştiğini mi gösterir benim gözümde uzun bi süredir vardı ve 2 gündür patlamış azıcık iltihabı akıyo gibi bu iyi bi şey mi bilemiyorum yardımcı olur musunuz
Benimki de patlıyordu ama hep yeniden tekrarladı. Bir tane dışta yaklaşık 30 tane de içte çıktı arpacık. Sürekli çıkıyor. Bana tek iyi gelen şey “gentagut” isimli damla. İç arpacığı o geçiriyor

Merhaba benim çocuğumda da cıktı artık ameliyat dediler ama patlamaya başladı kanıyor ama acaba sizin ki nasıl oldu geçti mi sonra

X