Oftalmoloji - Göz Hastalıkları Göz tümörü olduğumu öğrendim..

anlat dinliyorum

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2018
28
17
34
Merhaba hanımlar, yaklaşık 1 yıldır sağ gözümde oluşan ve gittikçe ilerleyen görme kaybı vardı ve şuan neredeyse hiç görmüyorum. bir sürü yanlış teşhis ve tedaviden sonra tümör olduğu ortaya çıktı. bazıları iyi huylu bazıları kötü huylu dedi. bizde ortada kaldık. Neyse sonuç olarak Hacettepede radyoterapi almama karar verildi. İlk defa böyle bir hastalığım oluyor. küçük bir kızım var, bana ihtiyacı var. Acaba bu hastalık hakkında bilgi sahibi olan ya da çevresinde olan var mı? internet bilgileri çok teknik ve makale düzeyinde anlayamıyorum.
Şu anda bir gözüm görmüyor geri gelir mi?( doktor tümörün göz sinirime ne kadar zarar verdiğini bilemedikleri için bi şey diyemem dedi) Ya da hayatımı tehdit eder mi? Varsa deneyimleriniz ki -umarım yoktur Allah kimseye vermesin- paylaşır mısınız kızlar?

Benim gozumdede bundan on yıl önce görme kaybı oldu doktorlar gözümün retina bölümünde ödem oluştuğunu söyledi gözum de duzelmede yok ilerlemede aynı öyle duruyor tedavisi de olmadı birdahada gitmedim doktora sizede çok geçmiş olsun hiç mi görmüyo tümör olan gozun

:110:Çok geçmiş olsun allah acil şifalar versin lütfen tek hastaneye bağlı kalmayın böyle bi yük kararlar verirken mutlaka bi araştırma hastanesine gidin mümkünse özel olsun.bizde babamda yaptık o hatayı ve sonunda Başkent hastanesinde yatıyoruz 5 gündür.acıbadem de gördük tedaviyi en güvenilir hastane diye ama onlara kalsa adamı direk ameliyata alıp dönülmez yaralar açacaklardı bize.lütfen lütfen gezin doktorları.radyoterapi hiç kolay değil yan etkileri çok zor 6 aydır çekiyoruz

Benim gozumdede bundan on yıl önce görme kaybı oldu doktorlar gözümün retina bölümünde ödem oluştuğunu söyledi gözum de duzelmede yok ilerlemede aynı öyle duruyor tedavisi de olmadı birdahada gitmedim doktora sizede çok geçmiş olsun hiç mi görmüyo tümör olan gozun

malesef hiç görmüyor artık. balki radyotarapi iyi gelir bi ihtimal

:110:Çok geçmiş olsun allah acil şifalar versin lütfen tek hastaneye bağlı kalmayın böyle bi yük kararlar verirken mutlaka bi araştırma hastanesine gidin mümkünse özel olsun.bizde babamda yaptık o hatayı ve sonunda Başkent hastanesinde yatıyoruz 5 gündür.acıbadem de gördük tedaviyi en güvenilir hastane diye ama onlara kalsa adamı direk ameliyata alıp dönülmez yaralar açacaklardı bize.lütfen lütfen gezin doktorları.radyoterapi hiç kolay değil yan etkileri çok zor 6 aydır çekiyoruz[/QUOTÇ
Çok sağolun. ALLAH babanıza da şifa versin. onun rahatsızlığı ne? Ben yaşadığım şehirdeki tüm hastanelere gittim. en son Ankarada göz tümörleri konusunda alanının en iyisi dedikleri Hayyam Kıratlıya gittik. o radyoterapi önerdi. cyberkife teknolojisiyle sadece tümörlü bölgeye ışın veriyorlarmış. İnşallah Şifa olur, ne diyim. Allah büyük

:110:Çok geçmiş olsun allah acil şifalar versin lütfen tek hastaneye bağlı kalmayın böyle bi yük kararlar verirken mutlaka bi araştırma hastanesine gidin mümkünse özel olsun.bizde babamda yaptık o hatayı ve sonunda Başkent hastanesinde yatıyoruz 5 gündür.acıbadem de gördük tedaviyi en güvenilir hastane diye ama onlara kalsa adamı direk ameliyata alıp dönülmez yaralar açacaklardı bize.lütfen lütfen gezin doktorları.radyoterapi hiç kolay değil yan etkileri çok zor 6 aydır çekiyoruz

Çok sağolun. ALLAH babanıza da şifa versin. onun rahatsızlığı ne? Ben yaşadığım şehirdeki tüm hastanelere gittim. en son Ankarada göz tümörleri konusunda alanının en iyisi dedikleri Hayyam Kıratlıya gittik. o radyoterapi önerdi. cyberkife teknolojisiyle sadece tümörlü bölgeye ışın veriyorlarmış. İnşallah Şifa olur, ne diyim. Allah büyük

Bende beyinden Cybernife aldım yan etkileri sonradan çıkıyor
Doktoruna sor yan etkileri falan ne diye? Allah Sifa versin sana bana bütün hastalara

X