Göz kapağı ameliyatı

Iki hafta once ust goz kapagi ameliyati oldum. Ameliyat sonrasinda allerjik bunyemin etkisiyle asiri derece sis mor ve asimetrik bir goruntu olustu. Yaptirdigima inanilmaz pisman oldum. 30 yasindayim arastirip cok iyi yorumlar almis basarili bir dojtora yaptirmistim. Simetri hala yok ama gunden gune duzeliyor. 2-3 aydan 1 yila kadar asimetrisi gecenleri duydum. 1 hafta arayla cektigim fotograflar inanilmaz bir duzelme oldugunu gosteriyor. Sanirim bir iki ay sonra iyi ki yaptirdim diyecegim. Ozellikle asimetri sorunu olanlara destek olmak istedim. Umarim faydasi olmustur.

Merhaba arkadaslar. Ben 22 yasindayim henüz daha estetik icin erken diyenler olucaktir ama benim goz kapaklari doğuştan baya sis ve düşük. Kafama eskiden cok takmazdim ama goruntumu epey bozuyor ve gozumun baya ustune düşüyor. Sizden ricam eger ameliyat olan duyan bilen varsa doktor isimlerini yazabilir mi. Fiyat konusunuda ayrica. Eger olan varsa ozelden ve ya burdan fotograf atsin cunku internette pek bilgi bulamiyorum. Teşekkür ederim hepinize :)

Dr ve ekibi bu konuda çok iyi.
Bilgi için ulaşabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
merhaba ben de çok araştırdım internetten birşeyler bulabilirmiyim diye onun için burdan paylaşmak istedim. Cuma günü akşam üst göz kapağı ameliyatı oldum. Şu an daha 3. gün biraz şişliğim ve kızarıklığım var üzerinde bant var yarın duş alcam. Dikişler içten olduğu için alınmıyormuş ve bant kendi kendine düşüyormuş. Bant düştükten sonra daha net görücem. Doktorum plastik cerrah doçent dr Can Demir Ceran. Aslında şu an düşündüğümden herşey daha iyi gidiyor ama dediğim gibi net sonucu bantlar düşünce görücem.
Merhaba,
Memnun musunuz? Munkunse oncesi sonrasi foto paylasir misiniz ozelden. Tskler

X