Gonal f Yardımlaşma Acilll!

denizkoc35

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2024
15
8
33
Merhabalar..
Aşılama tedavisi görmekteyim. Gonal f 75 lik vuruluyorum. Tek doza ihtiyacım var elinde kalan varsa paylaşabilir mi benimle. Izmirde oturuyorum. Her türlü ulaşım sağlayabilirim. YARINA KADAR ELIMDE OLMASI GEREKIYOR.

Merhabalar..
Aşılama tedavisi görmekteyim. Gonal f 75 lik vuruluyorum. Tek doza ihtiyacım var elinde kalan varsa paylaşabilir mi benimle. Izmirde oturuyorum. Her türlü ulaşım sağlayabilirim. YARINA KADAR ELIMDE OLMASI GEREKIYOR.
Ben 28 gün önce açtım 28 gün süresi var diyorlar 1-2 günle birşey olacağını sanmıyorum dolapta soğukta tutuyorum atacaktım 1-2 güne 150 ml var içinde

Merhabalar..
Benimde aşılamadan elimde kaldı şimdi tüp bebeğe geçicem 28 gün olmuş tam açalı bu akşam 28 olacak yani

Arkadaşlar acil
Gonal f 900 2 kutu
Cetrotide 250 lik 3 kutu
Ovitrella 250 lik 1 kutu olanları almak isteriz
Soğuk zincir olarak otobüse verilebilirse yarın akşam mesaiden yani saat 17.00 den sonra uşak garaja gelirse alabiliriz

X