Bölgesel İncelme Göbeğimle başım dertte!!

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
Doğum yapalı 3,5 ay oldu. Sezeryan oldum. Bebeğimle günde 1 saat dans ediyorum. Hem ona iyi geliyor hem bana.
Gerçi ben ilk 40 gün bütün kilolarımı verdim ama sonuçta sezeryan göbeği diye bir şey var. Ama geçti gitti bacaklarım da eriyor.
Alın bebeğinizi kucağınıza ağırlıklık niyetine. Günde 1 saat dans edin çılgınlar gibi :)
Canım bebeğim çoğunlukla kucağımda sürekli hareket halindeyimdir ama sanki göbek için başka hareketler şart :)

Bayramda kuzenim bize geldi. Six pack yapmış kız, hoş onunkiler dört taneydi ama olsun. Bunu da evde çalışarak yapmış, uygulama indirmiş google play store'dan. Ben de heves ettim indirdim ama sadece 2-3 kez yapabildim. Onda bile karın kaslarım acayip çalıştı, birkaç gün ağrıdı. Zamanın ve paran varsa spor salonuna git tabii ama yoksa uygulama indirip karın çalışabilirsin oradan. :)
Bebeğimi bırakamıyorum şuan. Bu yüzden evde çalışmam gerek canım. Kullandığın hangi programdı canım şimdi baktım olay storede çok fazla uygulama var acaba hangisini indirsem bilemedim

Bebeğimi bırakamıyorum şuan. Bu yüzden evde çalışmam gerek canım. Kullandığın hangi programdı canım şimdi baktım olay storede çok fazla uygulama var acaba hangisini indirsem bilemedim

En çok yorum ve yıldız alanı indir bence. Ben appstore'dan öyle yaptım.

Doğum yapmadım ama sporla alakalıyım. Şöyle ki doğum sürecin de karın şiştikçe karın kasları birbirinden ayrılır. Ve uzun süre ayrık kalır. Doğum tamamlandıktan sonra her ne kadar spor diyet vs uğraşmanıza da o sarkan kas ve deri kendini toparlamaz. Mini karın germe operasyonları bunun için vardır. Şöyle ki doğum sürecinde ve sonrasında süt dolu olan göğüsleriniz emzirme den sonra eski haline dönüyor mu. Ben hiç döneni duymadım. Spor diyet bi yere kadar. Tek ve kesin çözüm karın germe.
Çok net konuşmuşsun ama öyle değil canım. +23 kilo ile doğuma girip 40 günde 20 kilo verip sonrasında sıfır göbekle gezenlerdenim. Karın germe falanda yaptırmadım. Biraz alt yapı birazda genetik işi bunlar. Çevremde böyle olan çok arkadaşım var,10 kilo ile doğuma girip göbeği sarkık gezenlerde var..

Çok net konuşmuşsun ama öyle değil canım. +23 kilo ile doğuma girip 40 günde 20 kilo verip sonrasında sıfır göbekle gezenlerdenim. Karın germe falanda yaptırmadım. Biraz alt yapı birazda genetik işi bunlar. Çevremde böyle olan çok arkadaşım var,10 kilo ile doğuma girip göbeği sarkık gezenlerde var..
Neler yaptın canım Altyapı derken önceden de mi sporla uğraşıyordun

Neler yaptın canım Altyapı derken önceden de mi sporla uğraşıyordun
Özel bişey yapmadım zaten emzirme süreci malum.. herzaman düzenli beslenmeye çalışıyorum ve bol su tüketiyorum. Düzenli spor yapanlardan değilim ama hiçbir zaman kilo sorunum olmadı,tek derdim daha sıkı olmak olduğu için spor yapıyordum. Birde diyorum ya genetik.. EmZirmek kilo vermek ve göbeği toparlamak için en mucizevi şey..

Merhaba arkadaşlar. Bekarken de öyle düz bir karına sahip değildim zaten. İdare edip gidiyordum. Evlendim Allahım herkesin evladını bağışlasın bir bebeğim oldu. Bebekten sonra göbeğim feci halde büyüdü. Gerçekten hamile gibiyim ve sarktı. Bebeğimi eşimin yanında bile emzirmek istemiyorum o kadar kötü görünüyor ki kendimden soğuyorum inanın. 57 kiloyum bu arada zayıfım ama göbek kocaman çok çirkin görünüyor :KK43:
Bir kaç video indirdim. Plates seti aldım. Kendimce hazırlık yaptım.
Sizlere sorum: Sıkı çalışma sonrası göbek gider mi benim gibi olup istediği görüntüye kavuşan var mı?
Ve
Önerebileceğiniz izlemem gereken video
Tşk ederim
ünlülere bakarsanız spor merkezinden cikmayip sürekli spor yapanlar eski haline kısa surede donuyor.

göbek bölgesini sıkılaştıracak hareketler var özellikle onlardan yapın. annem 55 yaşında ben 25 yaşındayım beni doğurduğu zamandan kalma sarkık göbeği vardı birkaç yıl önce zorla spora ve karbonhidrat diyetine başlattım ufak ufak pilates yapmaya karın çalışmaya başladı işten güçten vakit buldukça yapıyor haftada 2 falan düzensiz baya anlayacağınız. ona rağmen toparladı. hala daha minik ayva göbek var ama inanılmaz fark var o zamanki fotoğraflarıyla şimdikinin arasında. siz biraz da üzerine düşerseniz yılmadan yaparsanız toparlarsınız. sadece azmedin vazgeçmeyin.

Doğum yapmadım ama sporla alakalıyım. Şöyle ki doğum sürecin de karın şiştikçe karın kasları birbirinden ayrılır. Ve uzun süre ayrık kalır. Doğum tamamlandıktan sonra her ne kadar spor diyet vs uğraşmanıza da o sarkan kas ve deri kendini toparlamaz. Mini karın germe operasyonları bunun için vardır. Şöyle ki doğum sürecinde ve sonrasında süt dolu olan göğüsleriniz emzirme den sonra eski haline dönüyor mu. Ben hiç döneni duymadım. Spor diyet bi yere kadar. Tek ve kesin çözüm karın germe.
Bence genetik yapıyla alakalı biraz 2 yıl emzirdim gögüslerim eski haline döndü zerre sarkma yok sezeryanla Doğum yaptım kilo verdikten sonra göbeğimde gitti yanlız göbekte çok hafif sarkma var sporla düzelicek şekilde benim öncedende göbek sorunum yoktu göğüslerim çok iri değil ama aşırı küçükte değil yani demem oki biraz genetik yapıyla alakalı bence

göbek bölgesini sıkılaştıracak hareketler var özellikle onlardan yapın. annem 55 yaşında ben 25 yaşındayım beni doğurduğu zamandan kalma sarkık göbeği vardı birkaç yıl önce zorla spora ve karbonhidrat diyetine başlattım ufak ufak pilates yapmaya karın çalışmaya başladı işten güçten vakit buldukça yapıyor haftada 2 falan düzensiz baya anlayacağınız. ona rağmen toparladı. hala daha minik ayva göbek var ama inanılmaz fark var o zamanki fotoğraflarıyla şimdikinin arasında. siz biraz da üzerine düşerseniz yılmadan yaparsanız toparlarsınız. sadece azmedin vazgeçmeyin.
Ay ne kadar güzel maşallah annenize. Valla çok mutlu oldum umutlandım:)

Merhaba arkadaşlar. Bekarken de öyle düz bir karına sahip değildim zaten. İdare edip gidiyordum. Evlendim Allahım herkesin evladını bağışlasın bir bebeğim oldu. Bebekten sonra göbeğim feci halde büyüdü. Gerçekten hamile gibiyim ve sarktı. Bebeğimi eşimin yanında bile emzirmek istemiyorum o kadar kötü görünüyor ki kendimden soğuyorum inanın. 57 kiloyum bu arada zayıfım ama göbek kocaman çok çirkin görünüyor :KK43:
Bir kaç video indirdim. Plates seti aldım. Kendimce hazırlık yaptım.
Sizlere sorum: Sıkı çalışma sonrası göbek gider mi benim gibi olup istediği görüntüye kavuşan var mı?
Ve
Önerebileceğiniz izlemem gereken video
Tşk ederim
Kuzum sen yag yakici seyler ic maydonoz limon suyu olabilir kis ihlamuru +kusburnu+altinotu karistirip icersen yagini eritir ben sadece maydanoz suyunu kullandim bildigin eriyor yaglarin hiiic kasma i.saracoglu kürü kullananlar menunmus bak arastir istersen

Kuzum sen yag yakici seyler ic maydonoz limon suyu olabilir kis ihlamuru +kusburnu+altinotu karistirip icersen yagini eritir ben sadece maydanoz suyunu kullandim bildigin eriyor yaglarin hiiic kasma i.saracoglu kürü kullananlar menunmus bak arastir istersen
Canım sabahları maydanoz ve limon suyunu yaptım bi kaç kere ama sütü azaltıyormuş diye okudum bıraktım ama zaten kilo yok sadece göbek anlamadım gitti

Sıkı calisir yediginize dikkat ederseniz gidee tabiki bende dogum yapali 10 ay oldu sezaryen oldum dogumun 2. Ayindan beridir duzenli spor yaparim sadece gobek egzersizleri degil tum vucudunuzu calistirin pilatesden ziyade fitness yaparsaniz daha iyi sonuc alirsiniz agirlikla birlikte

Bende bunu merak ediyordum doğumdan ne kadar sonra spor yapabilirim diye doktorunuza bu durumu danisip mı başladınız spora acaba. İlerde doğumum var ve sezeryan olacağım tabi her insan farklı zamanda iyileşir orası ayri.

Vala fena durumdayim bende bebegim 10 aylik karnim poset gibi duruyo onumde:) gecen biri otobuste hamileyim sanip yer verdi hatta:)

Spor ve diyet sanirim ise yariyor, ben henuz denemedim ( bebegim zaten gida alerjileri var diye yigebildiklerim cok kisitli, ustune iki iste birden calisiyorum firsatim yok filan) ama emzirme olayi bittiginde diyetle birlikte spor yaparak hem kilo hem gobek olayini halletmeyi planliyorum... dumduz olmasini beklemiyorum, pantolonla gizlenebilsin yeter:)

X