Bölgesel İncelme Göbeğimle başım dertte!!

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

Ogemibirgungelecekmi

Üye
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2017
643
327
Merhaba arkadaşlar. Bekarken de öyle düz bir karına sahip değildim zaten. İdare edip gidiyordum. Evlendim Allahım herkesin evladını bağışlasın bir bebeğim oldu. Bebekten sonra göbeğim feci halde büyüdü. Gerçekten hamile gibiyim ve sarktı. Bebeğimi eşimin yanında bile emzirmek istemiyorum o kadar kötü görünüyor ki kendimden soğuyorum inanın. 57 kiloyum bu arada zayıfım ama göbek kocaman çok çirkin görünüyor :KK43:
Bir kaç video indirdim. Plates seti aldım. Kendimce hazırlık yaptım.
Sizlere sorum: Sıkı çalışma sonrası göbek gider mi benim gibi olup istediği görüntüye kavuşan var mı?
Ve
Önerebileceğiniz izlemem gereken video
Tşk ederim

Sıkı calisir yediginize dikkat ederseniz gidee tabiki bende dogum yapali 10 ay oldu sezaryen oldum dogumun 2. Ayindan beridir duzenli spor yaparim sadece gobek egzersizleri degil tum vucudunuzu calistirin pilatesden ziyade fitness yaparsaniz daha iyi sonuc alirsiniz agirlikla birlikte

Günlük karın egzersizleri ile en fazla 1 ayda sonuç almaya başlarsın canım.

Ben çok da göbeğim olmamasına rağmen 15 gündür spor yapıyorum ve inanılmaz fark yarattığını söyleyebilirim. Bel çevirme hareketlerini de yap eline bir sopa al ve önce ayakta 4-5 dakika sağa sola çevir. Sonra da bir yere otur aynı şekilde tekrar çevir.

Bir de su şişelerini dumble gibi kullanıp sağa sola eğilebilirsin.

Göbek eritmede yalnızca göbeğe yönelmek yerine bel hareketlerini de eklersen daha başarılı ve güzel sonuçlar alırsın.

Doğum yapalı 2 sene oldu benim de aynı. Çünkü spor yapmadım. Ama yaparsam düzeleceğine inanıyorum. Çünkü göbek dediginiz şey hamilelikte uzayan kaslarınız. Sporla boyu tekrar sekillenecektir.yalnız ciddi spor gerekir alt ve üst karın calistiracak sıkı egzersizler lazim

Doğum yapmadım ama sporla alakalıyım. Şöyle ki doğum sürecin de karın şiştikçe karın kasları birbirinden ayrılır. Ve uzun süre ayrık kalır. Doğum tamamlandıktan sonra her ne kadar spor diyet vs uğraşmanıza da o sarkan kas ve deri kendini toparlamaz. Mini karın germe operasyonları bunun için vardır. Şöyle ki doğum sürecinde ve sonrasında süt dolu olan göğüsleriniz emzirme den sonra eski haline dönüyor mu. Ben hiç döneni duymadım. Spor diyet bi yere kadar. Tek ve kesin çözüm karın germe.

Ben de dogum yapali 9 ay oldu. Son 3 kilo kaldi. Ama alt karın var malesef. Zaten bebekten once de vardı. Spor yapmak zerre kadar gelmiyor icimden :KK43:

Günlük karın egzersizleri ile en fazla 1 ayda sonuç almaya başlarsın canım.

Ben çok da göbeğim olmamasına rağmen 15 gündür spor yapıyorum ve inanılmaz fark yarattığını söyleyebilirim. Bel çevirme hareketlerini de yap eline bir sopa al ve önce ayakta 4-5 dakika sağa sola çevir. Sonra da bir yere otur aynı şekilde tekrar çevir.

Bir de su şişelerini dumble gibi kullanıp sağa sola eğilebilirsin.

Göbek eritmede yalnızca göbeğe yönelmek yerine bel hareketlerini de eklersen daha başarılı ve güzel sonuçlar alırsın.
Tamam canım sağol tavsiyelerin için

Doğum yapalı 2 sene oldu benim de aynı. Çünkü spor yapmadım. Ama yaparsam düzeleceğine inanıyorum. Çünkü göbek dediginiz şey hamilelikte uzayan kaslarınız. Sporla boyu tekrar sekillenecektir.yalnız ciddi spor gerekir alt ve üst karın calistiracak sıkı egzersizler lazim
Hiç gitmeyecekmiş gibi geliyor ya. Şimdiye kadar hiç spor yapmamış biri olarak sıkı egzersizlere geçişim için baya yol var gibi

Doğum yapmadım ama sporla alakalıyım. Şöyle ki doğum sürecin de karın şiştikçe karın kasları birbirinden ayrılır. Ve uzun süre ayrık kalır. Doğum tamamlandıktan sonra her ne kadar spor diyet vs uğraşmanıza da o sarkan kas ve deri kendini toparlamaz. Mini karın germe operasyonları bunun için vardır. Şöyle ki doğum sürecinde ve sonrasında süt dolu olan göğüsleriniz emzirme den sonra eski haline dönüyor mu. Ben hiç döneni duymadım. Spor diyet bi yere kadar. Tek ve kesin çözüm karın germe.
Nasıl yani sporla karın germe hareketleriyle olmaz mı operasyon şart mı diyorsunuz hemde sporla alakalı olduğunuzu söylemişsiniz gerçekten mi ya:KK43:

Bende dogum yapali 2 yil oldu.disaridan bakinca super bi vucudum var tabi kocaman bi gobegi saymazsak.kilom cok guzel ama gobek bozuyo herseyi.spor salonuna yazildim haftada 3 gun gunde 2 saat gidiyorum.simdilik 1 hafta oldu ama etkisini hissedebiliyorum.spor olmadan gobek gitmez

Doğum yapalı 3,5 ay oldu. Sezeryan oldum. Bebeğimle günde 1 saat dans ediyorum. Hem ona iyi geliyor hem bana.
Gerçi ben ilk 40 gün bütün kilolarımı verdim ama sonuçta sezeryan göbeği diye bir şey var. Ama geçti gitti bacaklarım da eriyor.
Alın bebeğinizi kucağınıza ağırlıklık niyetine. Günde 1 saat dans edin çılgınlar gibi :)

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar. Bekarken de öyle düz bir karına sahip değildim zaten. İdare edip gidiyordum. Evlendim Allahım herkesin evladını bağışlasın bir bebeğim oldu. Bebekten sonra göbeğim feci halde büyüdü. Gerçekten hamile gibiyim ve sarktı. Bebeğimi eşimin yanında bile emzirmek istemiyorum o kadar kötü görünüyor ki kendimden soğuyorum inanın. 57 kiloyum bu arada zayıfım ama göbek kocaman çok çirkin görünüyor :KK43:
Bir kaç video indirdim. Plates seti aldım. Kendimce hazırlık yaptım.
Sizlere sorum: Sıkı çalışma sonrası göbek gider mi benim gibi olup istediği görüntüye kavuşan var mı?
Ve
Önerebileceğiniz izlemem gereken video
Tşk ederim

Bayramda kuzenim bize geldi. Six pack yapmış kız, hoş onunkiler dört taneydi ama olsun. Bunu da evde çalışarak yapmış, uygulama indirmiş google play store'dan. Ben de heves ettim indirdim ama sadece 2-3 kez yapabildim. Onda bile karın kaslarım acayip çalıştı, birkaç gün ağrıdı. Zamanın ve paran varsa spor salonuna git tabii ama yoksa uygulama indirip karın çalışabilirsin oradan. :)

X