Gelin Makyajı Yarışması İçin Başvurular Alınmaya Başlanmıştır.

ilarzu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2008
7.128
17
Merhaba Makyajseverler opuyorumnanaktan

2010' un ilk makyaj yarışması anket sonuçlarına göre belirlendi. Şimdi geldi sıra başvurulara güzeller.

Konumuz : Gelin Makyajı
ıçerik : Gelin olduğunuzda kendinize yapılmasını istediğiniz makyajınızı buyurun kendi yorumunuzla siz yapın.

Son Başvuru Tarihi: 10.05.2010
Son Başvuru Saati: 20:00
Başvuru Yeri : Tanrıça nicki güzeller güzeli üyemize fotolarımızı yükleyip özel mesaj atıyoruz.
Tanrıçanın Profil Linki : http://www.kadinlarkulubu.com/member.php?u=180914

Yarışma Kuralları :

1- Yarışmaya tam yüz, yarım yüz, çeyrek yüz ve sadece göz ile katılabilirsiniz.
2- Yarışmaya koyduğunuz fotoğraflar asla geçmiş düğününüzde (kendiniz yapmış olsanız bile) yapılmış makyajınız olmayacaktır.
3- Herkes yarışma makyajını kendi kabiliyeti ile yapacaktır.
4- Başkasına yaptırılmış makyajla yarışmaya katılınmayacaktır.
5- Başkasına yapılan makyajla da yarışmaya katılınmayacaktır.
6- Silik renkler aydınlatılabilir, canlandırılabilir fakaf resim düzenleme programları ile yapacağınız değişiklikler kabul edilmeyecek ve üye yarışmaya o fotoğraf ile giremeyecektir.
7- Yarışma kurallarını Tanrıça üyemiz belirler ben sadece başlangıç yaptım o olmadığı için. Eklenecek maddeleri kendisi ekleyip çıkartma hakkına sahiptir canlar.
8- Yarışma fotoğraflarınızı yarışma bittikten sonra sildirmek isterseniz silebiliriz. Fakat yönetimin aldığı karar gereği fotoğrafını sildiren kişiler bir daha makyaj yarışmasına katılma hakkını yitirmiş oluyorlar
9- Yarışma fotoğraflarının üzerine nick yazmak yasaktır. Sadece Kadınlar Kulübü yazabiliriz.

Yarışma Akşamı :
10.05.2010 tarihinii saatler 20:00 gösterdiğinde son foto alınacak. Tanrıça arkadaşımız Kadınlar Hamamı bölümümüzde yarışma anketini açıp fotoları yükleyecek ve o güzel elleri ile anketimizi açacak. Oylama herhangi bi aksaklık olmazsa saat 20:00 den sonra açılacaktır.

Oylama Süresi
Oylama tek seçenekli anket olacaktır. 1 hafta sürecektir.(Oy veren elleriniz dert görmesin:)

Şampiyona Hediye

Yarışma birincimize Sitemiz tarafından süpriz hediye gönderilecektir.

Haydi Bakalım Süslü Hatunlarrrzemuszemus

Buyrun Yarışmaya Diyoruz ve bu sayfanın linkinden tüm arkadaşlarımızı haberdar ediyoruz canlar.

Herkese Kolay Gelsin.:hulya:

Son düzenleme:
onu yazmamışım

denyoluğumza vir bebem hemen ekliyrum canısım

çeyrek yüz nasıl oluyor?ben tam yüz istemiyorum.o yüzden sordum.

acep katılsammı:))))) ay istiorum ama yapiim derken tıkanır kalırım

ayy çok merak ettim.gelin makyajı olması süper olmuş,hepimiz fikir sahibi oluruz hem.
wakit bulursam derslerden ben de katılabilirim belkimzemuszemus

ilarzu sen gene müthiş şeyler çıkarırsın bebeğim ortaya
özellikle seninkini çok merak ediorum güzeller güzelimboshayallersmile

o espirük di bebemm :)))

kıızzz sen katılacaksın kesin bak

fururum popona popona sochic

bakem yarın saçlarımı boyarkene bi deneme yapiim beğenrsem atarım:pP senin furduğun yerde gül biter güzeller güzelisengözlerimebaksanab

ayy çok merak ettim.gelin makyajı olması süper olmuş,hepimiz fikir sahibi oluruz hem.
wakit bulursam derslerden ben de katılabilirim belkimzemuszemus

lütfen katıl şekerparem coşku dolu bi yarışma olsun

ilarzu sen gene müthiş şeyler çıkarırsın bebeğim ortaya
özellikle seninkini çok merak ediorum güzeller güzelimboshayallersmile

oyyy bidenesimmm bakalımŞeniz

bakem yarın saçlarımı boyarkene bi deneme yapiim beğenrsem atarım:pP senin furduğun yerde gül biter güzeller güzelisengözlerimebaksanab

bekliyoruz o güzel gözlerinde makyajını reçelim

enee erzu aşkum ben gelin fotomu ucu cucuna yollarım katılırım olur mu sempatiksalakcinni
ödül ne bi öpücük veriyon mu erzuu katılcam bak ona göre ajkummm:asigim:

enee erzu aşkum ben gelin fotomu ucu cucuna yollarım katılırım olur mu sempatiksalakcinni
ödül ne bi öpücük veriyon mu erzuu katılcam bak ona göre ajkummm:asigim:

seni gelip kendim öpecem bidenesimmm

kendin yapacan dimi incir reçelim başkası yaparsa olmaz sefkilisim

Gönüllerin şampiyonu Arzuu... Nese reklam yapmim ben şimdi:eek:lmaz:eek:puyorumnanaktan

katılsam rakiplerim çok büyük korkuorum açıkçasıı.hepsi de birbirinden profesyoneller

ne güzel başlıyor demek,şimdiden herkese bol şansopuyorumnanaktan
bu aktiviteyi seviyorum ,yarışmadan ziyade, bir görsel paylaşım halini aldığı için...
en güzeli de bu olsa gerek zatenyerimseniben

Gönüllerin şampiyonu Arzuu... Nese reklam yapmim ben şimdi:eek:lmaz:eek:puyorumnanaktan

kimin ne olacağı heç belli olmaz öncekilerden bunu tecrube ettik meleğim:)))

bi bakıyorsun birisi çıkmış dehşet yapmış :))) yıkmış ortalığı

katılsam rakiplerim çok büyük korkuorum açıkçasıı.hepsi de birbirinden profesyoneller

yukarıdaki cümlem senin içünde geçerli
ne güzel başlıyor demek,şimdiden herkese bol şansopuyorumnanaktan
bu aktiviteyi seviyorum ,yarışmadan ziyade, bir görsel paylaşım halini aldığı için...
en güzeli de bu olsa gerek zatenyerimseniben

sen de katılırsan daha bi coşku oluruz balparem

X