En Tarz Üye Yarışması Başvuru Topiği ✄ Kazak & Pantolon Kombinleri

Huy Meselesi

🌜🌚🌛
Kayıtlı Üye
29 Şubat 2012
61.512
62.491
En Tarz Üye Yarışması Başvuru Topiği / Kazak-Pantolon Kombinleri
Yarışmaya Katılmak İsteyen Üyelerimizin Dikkatine!

-Yarışma için gerekenler ve kurallar nelerdir ? -
! LÜTFEN OKUYUNUZ !

Mevsim = Sonbahar-Kış sezonu / Kombin sonbahar-kış mevsimine uygun olması zorunludur.

Başvuru tarihi = Başlama tarihi 20 Kasım 2015 saat 00:05 - Başvuru Bitiş Tarih Cuma günü - 11 Aralık 2015 23:00 'e kadardır.
Oylama topiği 12 Aralık da açılacaktır.

Kombin Yapılacak Parçalar = Kazak( TÜM KAZAK ÇEŞİTLERİ DAHİLDİR) & Pantolon (renkli -keten -kadife -kot pantolonlar vs bütün pantolon çeşitleriyle kombin yapabilirsiniz ). Kazak üzerine kaban,deri ceket vs parçalar giyebilir fakat çekilen resimlerin bir tanesinde mutlaka kazak ve pantolon görülmelidir.Tek kombin olmalıdır.

Kombinde zorunlu olarak aksesuar bulundurmak şart mı ? = Evet şarttır.
Neler kullanılabilir; Şallar- Kolyeler-Bileklikler - Saat - Çanta vs kullanabilirsiniz..

Olmazsa olmaz kuralımız = Resim çekerken ''kadınlar kulübü ve resim çekilen günün tarihi'' kağıda yazılacak ve resimlerden bir tanesin de mutlaka bu kağıt elde tutulmuş şekilde oylamada görülecektir.

Resimler kapalı alanda çekilebilir-dışarıda olması şart değildir.

Peki nereye gidiyor gibi giyiniyoruz /gidiyoruz ? = Evine yeni taşınmış olan arkadaşımıza ''hayırlı olsun''ziyareti yapıyoruz.

Resimlerimi çektim fakat düzeleyemedim, ne yapacağım ? = Gerekli düzenlemelerin hepsini ben yapacağım,kolaj -resim birleştirme-yüz bölgesini resimden çıkarma-kapatma gibi tüm işlemler bana aittir.Her yarışmacının yüz bölgesi kapatılacak sadece kıyafet ön plana çıkacaktır.

Kombinim Hazır Peki Kime Göndereceğim ? = Çekilen resimleri özel mesaj yolu ile bana gönderebilirsiniz

Peki ödül ne ? = Dereceye giren ilk üç üyemize pro üyelik hediye edilecektir.

Birinci üyemize pro üyelik +profil madalyası + hediye gönderilecektir.

Oylama topiğinde sırlama nasıl olacak ? = Resimlerin sıralaması tarihlere göre yapılacaktır, Oylama topiğinde yarışmaya katılan hiç bir üye kimliğini belli etmeyecektir.Oy kullanan üyelerimiz arkadaşlarının kimliklerini belli etmeyeceklerdir.
Oylama ile ilgili kurallar oylama topinde daha ayrıntılı ve yenilenmiş şekilde açıklanacaktır.

Yarışmacıların , yarışma numaralarını belli etmesi yasaktır.Aksi halde yarışma dışı bırakılır.

Adaylara oy veren arkadaşlarımız ilgili başlıkta,çalışmalar hakkında yorum yapabilirler,oy verdikleri numarayı belirtebilirler.Yalnız,yarışmaya dahil olan çalışmalar hakkında,küçümseme,sert eleştiri ve iğnemelerden uzak yorumlar yapmalıdırlar.

Pro üyelik birinci-ikinci-üçüncü haricinde ki üyelere verilmeyecektir.

-Önemli Uyarı -

Yarışmaya her kullanıcı kendi resimleriyle katılmalıdır,herhangi bir olumsuz durumla karşılaşırsak ve sonradan öğrenilirse (fake resim vs gibi ) gerekli ceza verilecek , oylama topiğinde resim silinecek ve yarışmaya katılan üye yarış dışı bırakılacaktır. Fake resimle yarışmaya katılan arkadaş, yaptığı , yazdığı , yolladığı resimden ve herşeyden sadece kendisi sorumludur.. Yönetim bu durumdan sorumlu değildir

Örnek kazak pantolon kombinleri-Kazak Modelleri
salas-kazaklar-6-horz.jpg
salas-kazaklar-1-horz.jpg
kombin önerisi 1.jpg

tesettur kombin (11)-horz.jpg

Kışlık-son-moda-tesettür-giyim-kombinleri-horz.jpg

bayan-kadife-pantolon-horz.jpg
BEJ-RENGİ-KAZAK-SİYAH-PANTOLONLU-GÜZEL-BİR-TESETTÜR-KOMBİN-horz.jpg

Kahverengi-Krem-Kazak-Kahve-Dar-Paça-Deri-Pantolon-Siyah-Çizme-Kombini-horz.jpg

n-salas-triko--tas--tugra-162194-2-horz.jpg
klasik-pantolon-desenli-kazak-kombin-modeli-horz.jpg

X