Gebelik Haftasına Göre Beta -Hcg Değeri Kaç Olmalı?

Hamile kalmak istemiyorsun sanırım
Hayır çoook istiyorum ama negatif çıkar diye korkuyorum. Bir de 2017 yılında dış gebelik yaşadım ondan korkuyorum. Yarında olmazsam tekrar bir kan testi yaptıracağım en garantisi o çünkü idrara güvenmiyorum.

Kızlar testleri sürekli farklı yerde yaptırmayın bi yerde yaptırın ordada takipte kalın laboratuardan fark ediyor diyorlar çünkü değerlerde oynama oluyor o zaman

Biz 27. Haftadayiz suanc3l 36540 değerimiz nasıl arttığı hakkında bir fikrim yok

Hayır çoook istiyorum ama negatif çıkar diye korkuyorum. Bir de 2017 yılında dış gebelik yaşadım ondan korkuyorum. Yarında olmazsam tekrar bir kan testi yaptıracağım en garantisi o çünkü idrara güvenmiyorum.
İdrar yanıltıyor inşAllah hamilesindir beni haberdar et

Kızlar ben idrar testi ne kadar yaptım çıkmadı.. hamile olduğum halde çıkmadı ondan idrar testine pek itimat etmiyorum
Benim ilk hamileliğimde de hiç idrar testinde çıkmadı kanda çıkmasına rağmen 3 aylık olana kadar her hafta sırf çift çizgi göreyim diye evde test yaptım hep tek çizgi çıktı bu seferde evdeki idrar testleri böyle çıktı 10 gün geçtiğinde de kanda 4.7 çıktı bugün 15 gün oldu hayla adet olmadım 5 te tekrar kan vericem

Eklentiler

• PicsArt_01-26-02.30.52.jpg
    PicsArt_01-26-02.30.52.jpg
    100,5 KB · Görüntüleme: 421
  • PicsArt_01-26-02.30.02.jpg
    PicsArt_01-26-02.30.02.jpg
    110,2 KB · Görüntüleme: 406
  • IMG_20190126_014014_6.jpg
    IMG_20190126_014014_6.jpg
    69,2 KB · Görüntüleme: 414
Benim ilk hamileliğimde de hiç idrar testinde çıkmadı kanda çıkmasına rağmen 3 aylık olana kadar her hafta sırf çift çizgi göreyim diye evde test yaptım hep tek çizgi çıktı bu seferde evdeki idrar testleri böyle çıktı 10 gün geçtiğinde de kanda 4.7 çıktı bugün 15 gün oldu hayla adet olmadım 5 te tekrar kan vericem
Hamileliğin yeni gibi test yap bakalım Benim bi ara çift çizgi çıktı kanda negatif çıktı idrara ben güvenmiyorum git test yap belli olur..

Tüp bebek öncesi iyi mi oldu bilemedim Rabbim isteyen herkese nasip eylesin

Oyyy canım hayırlı olsun.. dikkat et ilişkiye falan girme[/QUOT
Saol cnm Rabbim tüm isteyenlere nasip etsin aynen bir süre kardeş kardeş takılıcaz eşim alışık ilk kızımdan 9 ay ilişki yasaktı bu sefer nolucak bakalım

X