Gebelik Haftasına Göre Beta -Hcg Değeri Kaç Olmalı?

Benim buğün gecikmenin 14. Günü 10 gün geçtiğinden yanı Perşembe günü kan verdim 4.7 çıktı sonuç yarın tekrar kan vericem bakalım sonuç ne çıkacak hep 1.20 çıkıyordu

Benim buğün gecikmenin 14. Günü 10 gün geçtiğinden yanı Perşembe günü kan verdim 4.7 çıktı sonuç yarın tekrar kan vericem bakalım sonuç ne çıkacak hep 1.20 çıkıyordu
Bence gebelik.var rabbim saglikla nasip etsin insallah

Benim gebelik haftam belli değildi geç döllenme sebebiyle, doktorum kesenin boyutunu ölçerek hafta belirledi beta- hcg farklılık gösterebilir hafta belirlemede kullanılması doğru değil demişti..

Kızlar madem böyle bir konu açıldı banada bildirim geldi bende sorayım tecrübeli annelerden yardım alayım ben 4 defa kan testi yaptırdım (ilk 3 ü 2 gün arayla sonuncusu 4.gun yapıldı) sırasıyla değerlerimi yazayım ilki 26.21 ikincisi 40.29 üçüncüsü 102 dördüncüsü 355.1 çıktı artış nasıl sızce iyimi :işsiz:

Kızlar madem böyle bir konu açıldı banada bildirim geldi bende sorayım tecrübeli annelerden yardım alayım ben 4 defa kan testi yaptırdım (ilk 3 ü 2 gün arayla sonuncusu 4.gun yapıldı) sırasıyla değerlerimi yazayım ilki 26.21 ikincisi 40.29 üçüncüsü 102 dördüncüsü 355.1 çıktı artış nasıl sızce iyimi :işsiz:

Gayet iyi, :KK9:hayırlı olsun, Allah tamamına erdirsin

Ben ılk ogrendıgımde 700kusurdu degerım. Ilk gebelıgımdede ılk ogrendıgımde 40kusurdu ıkı gun sonra 200kusur olmustu yanı demem o kı beta hcg artısı cok onemlı degıl onemlı olan yolk sac kesesı ve sonradan kalp atımlarınım duyulması allah ısteyen herkese nasıp etsın

Peki ben haziran da kürtaj oldum bebegimin kalbi durduğu için bugün adetim gecikeli tam 6 gün oldu idrar yaptın ve sonuç sabah kan testine gidicem inşallah kurban olduğum Allah herkesi anne ve baba olma duygusu yaşatır ben çok istyorum
IMG-20190128-WA0001.jpeg

Eklentiler

• 20190128_234325.jpg
    20190128_234325.jpg
    42 KB · Görüntüleme: 674
Peki ben haziran da kürtaj oldum bebegimin kalbi durduğu için bugün adetim gecikeli tam 6 gün oldu idrar yaptın ve sonuç sabah kan testine gidicem inşallah kurban olduğum Allah herkesi anne ve baba olma duygusu yaşatır ben çok istyorumEki Görüntüle 2229677
İlk foto daha belırgın canım ınsallah hamılesındır ama bence var :anneadayı:

Bol bol dua edin nolur daha 24 yaşındayım 4 senelik evliyim her anne ve çocuk gördüğümde bir köşeye geçip ağlıyorum çok istiyorum benimde bir yavrum olsun bende kokusunu içime çekiyim

Canım sakın sıkıntı stres yapma.
Bak bende nisanda 4senelik olucam.
Ilk 1sene istemedik. 2.sene hadi artik olsun dedik olmadı doktora gittik eşimle. Eşimde varikosel çıktı maalesef doktorlar normal yolla zor olur dediler tüp bebege yönlendirdiler gittik kimyasal gebelik oluştuğunu öğrendim. Eşimle cok ağlamıştık.
3ay dinlenip dondurulmuş embriyolari koyduracaktik o sırada ovulasyon testi ile yumurtlama takibi yaptik ilk ay yanlış uyguladik olmadi. 2,ay daha dikkatli yaptik. Ama bende ne belirti ne baska birsey adete 10gun falan vardi yoktu esime yeter daha beklemicem konuş doktorla gidelim dondurulmuş embriyolari koyalım diye konuştuk adetin 2.gunu gitmeyi beklerken hamile olduğumu öğrendim çok şükür doğal yolla bu arada hep dua ettim Rabbime "sen ol dersen oluverir, ol emrine muhtacim Rabbim ol de olu versin" diye cok şükür nasip etti. Sende umudunu keske duana denemelerine devam et canım.
Rabbim yar ve yardımcın olsun inşallah dualarim sizlerle....

Canım sakın sıkıntı stres yapma.
Bak bende nisanda 4senelik olucam.
Ilk 1sene istemedik. 2.sene hadi artik olsun dedik olmadı doktora gittik eşimle. Eşimde varikosel çıktı maalesef doktorlar normal yolla zor olur dediler tüp bebege yönlendirdiler gittik kimyasal gebelik oluştuğunu öğrendim. Eşimle cok ağlamıştık.
2ay dinlenip dondurulmuş embriyolari koyduracaktik o sırada ovulasyon testi ile yumurtlama takibi yaptik ilk ay yanlış uyguladik olmadi. 3ay daha dikkatli yaptik. Ama bende ne belirti ne baska birsey adete 10gun falan vardi yoktu esime yeter daha beklemicem konuş doktorla gidelim dondurulmuş embriyolari koyalım diye konuştuk adetin 2.gunu gitmeyi beklerken hamile olduğumu öğrendim çok şükür doğal yolla bu arada hep dua ettim Rabbime "sen ol dersen oluverir, ol emrine muhtacim Rabbim ol de olu versin" diye cok şükür nasip etti. Sende umudunu keske duana denemelerine devam et canım.
Rabbim yar ve yardımcın olsun inşallah dualarim sizlerle....
Allah razı olsun Allah isteyen herkese nasip etsin insallah

10. Gun 309
12. Gun 200
14. Gun 1904

2. Testimin sonucu korkutmustu. 3. Testten sonra ilk testlerden birinde yuksek ihtimal hata oldugu soylendi. Ya da gebeligin cogul basladigi ve birinin daha sonra kaybedildigi. Ultrasonda bakildi 6. Hafta. Cok sukur kalp atisi duyuldu ve kesesi gorundu. Ben bu degerlere gore hep ikiz olabilecegini dusundum ama 14. Gunku degerim de cok yuksek olamasina ragmen bir kese gorduk.

Peki ben haziran da kürtaj oldum bebegimin kalbi durduğu için bugün adetim gecikeli tam 6 gün oldu idrar yaptın ve sonuç sabah kan testine gidicem inşallah kurban olduğum Allah herkesi anne ve baba olma duygusu yaşatır ben çok istyorumEki Görüntüle 2229677

Canım kan testi yaptır daha garanti oluyor inşallah hamilesindir..ama 6 gün adetin gecikmiş muhtemelen vardır. Hayırlı haberlerini alırız inşallah

Kızlar merhaba,
Konunun bildirimi geldi iyi de oldu bir bakıma. Aralık ayında adetimi oldum ve yasmin kullanmayı bıraktım. Telefondaki uygulamadan takip edip verimli günleri değerlendirdik, tabi sonradan o uygulamaların yetersiz olabileceğini öğrenip ovülasyon testi sipariş ettim.

Adetim 6 gün gecikti, 2. gün dayanamadım idrar testi yaptım tek çizgi malesef. Hala adette olmadım. Bir yanım yasmini bırakınca dengesizleşti diyor ama bir yanım test yap diyor. Yine üzülmek istemiyorum. Geç döllenme falan olabilir mi? İdrarda çıkmayıp kanda çıkabilir mi? Ya da yasminden mi oluyor? Allah hepimizi bebeklerine kavuştursun

Kaç gün gecikme sonrası baktrınız.3 gün geiktiğinde baktımıştım 0.1 çıkmıştı. Hala olmadım ve bugün 6. günüm ama korkuyorum..
8 gün geçmişti doktor hamile değilsin demişti.. 1 hafta bekledim ocağa gidip test yaptım hamile olduğumu dediler 34,74 değer..

X