Gebelik belirtisi Parmakla rahim kontrolü

Ayy ayy hadi inşalllah çok iyi. Bişey daha sormak istiyorum. Ulaşamayacağınız seviyeye ne zaman çıktı? Mesela adet gününüze iki gün kala nasıldı gün gün yukarı mı çıktı?Çok sordum kusura bakmayın ama çok merak ediyorum.
Estağfurullah bende öyle çok merak ediyordum okumadığım konu sormadığım insan kalmamıştı şimdi uzun uzun yazacağım işinize yarar umarım 🫠

Ayy ayy hadi inşalllah çok iyi. Bişey daha sormak istiyorum. Ulaşamayacağınız seviyeye ne zaman çıktı? Mesela adet gününüze iki gün kala nasıldı gün gün yukarı mı çıktı?Çok sordum kusura bakmayın ama çok merak ediyorum.
Regle 4 gün kala parmağım 2. Boğuma kadar girdiğinde dokunuyordum ve yumuşaktı , 3 gün kala bi tık daha geri gitmişti ve ne yumuşak ne sertti çok azıcık ıslaktı, 2 gün kala 1 tık daha yukarıya çıktı yine ne yumuşak ne sertti hafif ıslaktı, 1 gün kala 3 boğumun yarısına kadar girmişti daha sertti diğer günlerden, regl günüm tamamı giriyodu parmağımın ve tam burun ucu sertliği gibi değildi ama sertti diğer günlere göre ve yine ıslaktı dün ve bugün parmağımın tamamını sokup biraz ittirince dokunuyorum ve hafif yumuşak gibi ve ıslak parmağımı çıkardığımda beyaz sıvılar geliyor , 3 4 kala dokunduğumda ortasında nokta gibi birşey değiyordu küçücük sivilce gibi oda gitti

Regle 4 gün kala parmağım 2. Boğuma kadar girdiğinde dokunuyordum ve yumuşaktı , 3 gün kala bi tık daha geri gitmişti ve ne yumuşak ne sertti çok azıcık ıslaktı, 2 gün kala 1 tık daha yukarıya çıktı yine ne yumuşak ne sertti hafif ıslaktı, 1 gün kala 3 boğumun yarısına kadar girmişti daha sertti diğer günlerden, regl günüm tamamı giriyodu parmağımın ve tam burun ucu sertliği gibi değildi ama sertti diğer günlere göre ve yine ıslaktı dün ve bugün parmağımın tamamını sokup biraz ittirince dokunuyorum ve hafif yumuşak gibi ve ıslak parmağımı çıkardığımda beyaz sıvılar geliyor , 3 4 kala dokunduğumda ortasında nokta gibi birşey değiyordu küçücük sivilce gibi oda gitti
En çok merak ettiğim rahim ağzı açık mı yoksa kapalı mı acaba?

Hayırlı Cumalar Hanımlar 😊🌸 Öncelikle bu mübarek cuma günü hürmetine Rabbim evlat isteyen aylar senelerce bekleyen tüm Anne adaylarının tez vakitte kucaklarını doldursun inşallah 🤲🏻 hepimize sağlıklı sıhhatli hayırlı evlatlar nasip etsin amin🤲🏻❤️ şimdi gel gelelim regle günler kala meraktan çatlayan bu ayda oldumu olmadımı diye merakla bekleyen anne adaylarına bu parmakla rahim kontrolü yapanlar , yapıpta hamileliğini böyle öğrenenler bi toplaşabilirmiyiz rica etsem her ne kadar bu duruma yanlış iğrenç olarak bakanlar olsada aramızda bu konuyu merak edip araştıran arkadaşlarımızda vardır illaki lütfen tecrübelerinizi paylaşırmısınız..

🌸Benim tecrübelerim şu yönde
Regl döngüm 26 gün SAT: 16 Nisan BAT: 11 Mayıs kullandığım Flo uygulamasına göre 26 nisan ovülasyon günümdü ama ben 2 mayısta çok şiddetli bir sağ kasık ağrısı ile uyandım sabah evde 1 tane ovülasyon testi vardı ve nerdeyse pik çıktı sadece T çizgisi C çizgisinden bi tık açıktı ama pikti yinede anladımki 2mayısta yumurtladım yani geç döllenme dedikleri şey gerçekleşti şimdi normalde regle 1 gün var 11mayıs regl olmam gerekiyor ama her ay rahmimi parmağımla kontrol ederim regle 2 3 gün kala parmağımın daha 2. Çizgisine ulaşmadan burun ucu sertliği gibi sertlik gelirdi bu kez 2 mayıstan bu yana hergün sabah kontrol ediyorum
1. Gün yumuşak balon gibi ortası delik
4. Güne kadar felan yumuşak balon gibi ortası delik
5. Gün yumuşaklık balon gibi olma gitti hafif sert
6. Gün biraz ileriye gitti parmağımın 2. Çizgisine kadar sokabiliyorum
7. Gün bi tık daha ileriye gitti
8. Gün yani bugün parmağımın tamamını soktuğumda ucuna ne yumuşak ne sert birşey değiyor benim tecrübelerim böyle 😊
Belirti olarak 2mayıs yani yumurtamın çatladığı günden bu yana şiddetli bel bacak ağrısı kasık krampları özellikle eğilip kalkarken aniden birşeye uzanmak istediğimde vs. Ve normalde reglden 1 hafta öncesinde göğüslerim acayip şişer ve ağrır regl olana kadar geçmez
Bugün ve dün daha yeni göğüslerim dolgunlaşmaya ve hafif hafif ağrımaya başladı bu arada akıntım hiç yok 😊 hayırlısı neyse o olsun eğer hamileysem ve öğrendiğim güne kadar rahmimi kontrol etmeye devam edicem burada benim gibi bi umut bekleyen arkadaşlara ufakta olsa yardımım dokunur inşallah 🤲🏻🌸

Allah akıl fikir versin gerçekten.
Parmakla rahim bulunsaydı doktorlar neden vajinal muayene etmezdi parmakla bakarlardı heralde.
Kendiniz saçma sapan birşeyler yapmışsınız bari örnek olmayın.

X