Game of Thrones (Spoiler içerebilir)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Esimle 4 cu sezonun ikinci bolumdeyiz.
Heyecan dorukta. Sadece spoiler iceren bir resim gordum oda khaleesi ve Jon Snowun beraber oldugu bir resim.
Ama konu oraya nasil gidecek hic bir fikrim yok.

Hala Dany'nin tahta oturmasını istiyor musunuz? 😁 gerçi taht falan da kalmadı ortada :rolleyes:

Ben istiyorum

Mad Queen, babası Mad King gibi

Son bölümde daha da hayran oldum

Neden? Çünkü sezonlardır herkes kadının dediğinin tersine gidiyor.

Herkes ihanet ediyor, Dany sürekli bir affetme modunda

Ya sen Queensin büyük düşün, yakarım girin hizaya de aa :KK70:

Sonunda bee :KK200:

Ben istiyorum

Mad Queen, babası Mad King gibi

Son bölümde daha da hayran oldum

Neden? Çünkü sezonlardır herkes kadının dediğinin tersine gidiyor.

Herkes ihanet ediyor, Dany sürekli bir affetme modunda

Ya sen Queensin büyük düşün, yakarım girin hizaya de aa :KK70:

Sonunda bee :KK200:
Evet de en son da yaptığı olay çok saçmaydı. Canlar çaldıktan sonra halkı yakması, ufacık çocukların ölmesi bunun nesi savunulabilir anlamıyorum ben en başından beri Dany'i destekliyorum, çünkü tahtı fazlasiyla hakkediyor. Ejderhasiyla donanmayi yaktığı bölüm efsaneydi hattaki Samin babası ve abisini yaktığı bölüm bile kızmadım çünkü onlara şans verdi ,onlar ölümü kendi secti yönüyle baktim hala da destekliyorum tabi :KK70: Hem en yakınlarını kaybetti hem de defalarca ihanete uğradı, ee genlerde de var tabii. En iyisini yaptı, taaaa ki halkı yakana kadar. Bir tek orayı beğenmedim karakter gelişimine bile ters olmuş, sen ki halkı korumak adına ejderhalarini kilitledin sen ki Köleler için neler neler yapmadın, ama o hamle olmamış. Senaristler batırmış orayı bana göre 😊

Akşam olsa da izlesem
Resmen tahtı kimin aldığı belli ve korkudan Facebooka falan bakamıyorum :KK70:

2270647

Kesinlikle final çok kötü bitti😔😔
Dragona çok üzüldüm keşke benim olsa.

Bu zamana kadarki sayfaları okumasam da yazmadan edemedim. Bir bölüm bu kadar mı kötü biter ya hepiniz izleseniz de ne kadar iğrenç bittiğini konuşsak :KK70:

Ya siz benim Dany guzumu nasıl öldürürsünüz siz kim köpeksiniz who dog you are diye sallamaya başladım senaristlere :sinirli:
İyi moh oldu yani ne heyecanlı son

+++++++

Dany'ye geçen sezon çok uyuz olmuştum ama bu sezon sempatimi yeniden kazanmıştı,özellikle bir önceki bölümle ( acımasızca olsa bile ilk defa doğru bir şey yaptı ).Saçmasapan öldürdüler resmen karakteri,üstelik bütün sezon boyunca ne yaptığını anlamadığım,5 dakika içinde öldürme kararı alan Jon tarafından :KK53: Starkların bu kadar karlı çıkmasına da aşırı kıl oldum,Sansa ayrı gıcık Arya ayrı,hiç hoşuma gitmedi,ama sanırım kitap da buna yakın olacak,tabi karakter değişimleri daha iyi olur ama son benzer olacakmış sanırım.Güler misin ağlar mısın.O kadar mantık hatası vardı ki,resmen en saçma karakterler kalmış bir de oturup konsey kurmuşlar,ana karakterlerin hepsi gitmiş.Lannister ikilisine de ayrı üzüldüm,Jaime ve Cersei dizide en sevdiğim çiftti yazık oldu,keşke kaçsalardı geçen bölüm en azından gittiklerini falan görseydik yeterdi.

+++++++

Dany'ye geçen sezon çok uyuz olmuştum ama bu sezon sempatimi yeniden kazanmıştı,özellikle bir önceki bölümle ( acımasızca olsa bile ilk defa doğru bir şey yaptı ).Saçmasapan öldürdüler resmen karakteri,üstelik bütün sezon boyunca ne yaptığını anlamadığım,5 dakika içinde öldürme kararı alan Jon tarafından :KK53: Starkların bu kadar karlı çıkmasına da aşırı kıl oldum,Sansa ayrı gıcık Arya ayrı,hiç hoşuma gitmedi,ama sanırım kitap da buna yakın olacak,tabi karakter değişimleri daha iyi olur ama son benzer olacakmış sanırım.Güler misin ağlar mısın.O kadar mantık hatası vardı ki,resmen en saçma karakterler kalmış bir de oturup konsey kurmuşlar,ana karakterlerin hepsi gitmiş.Lannister ikilisine de ayrı üzüldüm,Jaime ve Cersei dizide en sevdiğim çiftti yazık oldu,keşke kaçsalardı geçen bölüm en azından gittiklerini falan görseydik yeterdi.
Boşına ölmüşler zaten az sağa gelselermiş sorun yokmuş

+++++++

Ayrıca şöyle bir şey
Bunların hepsini başından beri bilen Bran
Kalkıp da King olacağını bildiği için her şeye göz yumdu küçük zındık
Kimse onu suçlamıyor ama düdük :sinirli:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X