Galiba eşim anladı..

Orgazm Taklidi Yapıyor Musunuz?

• Ankete Katılan
    740
Afedersiniz biraz acık konusacagım ben alttayken asla orgazm olmuyor ama üste cıkınca oluyor sürtünmeyle gecekleşiyor bu ne kadar dogru bilmiyorum önceleri herkesin bu sekilde orgazm oldugunu düşünürdüm ama cevredeki duyduğum kadarıyla bazıları eşlerden önce orgazm oluyor benimde aklıma takıldı şuan yani alttayken asla zevk alamıyorum ama üsteyken alabiliyorum bu yanlış mı dogru mı bilmşyorum😑
Ya bende tam aksi ben de alttayken zevk alıyorım ve orgazm problemim hiç yok ya eşim de ben de çok memnunuz bir birimizden şükür, ikimiz de her halükarda zevk alıyoruz ve iyi çalışıyoruz😂😂bi de ben çok çabuk orgazm oluyorum 😂 eşim diyor ki noldu ya henüz başlamadan🤣

Bu arada etiketlerde sorunum var sanıırm.

4 mesaj ile sormak yerine ilgili mesajı sağ üstünde olan çarpı ile kapatmanız daha pratik olurdu sanki
Bunu benim düşünmemem mümkün değil değil mi zaten. Sürekli dememin nedeni ne olabilir sizce? Kapattığım halde tekrar tekrar çıkıyor. Sorunu size bildiriyorum son mesajımda da etiketlerde problem yaşadığım için 4 mesaj üst üste gitti. Anlamadığınızı düşünerek yazmam iyi olmuş. Sorunu da halletmişsiniz. Geri dönüş vereyim.

Bunu benim düşünmemem mümkün değil değil mi zaten. Sürekli dememin nedeni ne olabilir sizce? Kapattığım halde tekrar tekrar çıkıyor. Sorunu size bildiriyorum son mesajımda da etiketlerde problem yaşadığım için 4 mesaj üst üste gitti. Anlamadığınızı düşünerek yazmam iyi olmuş.

anlamadığınızı ima etmedim sadece 4 kez yazınca değişik olmuş. Bu sorunun yeri burası değil, yeniden çıkıyorsa ya geçmişinizi temizliyorsunuz ya da kapamadınız. Ayrıca sürekli yerine kapatmama rağmen yeniden çıkıyor derseniz anlarız sürekli çıkıyor dediğinizde bir çok anlam çıkar. (kapanmıyor vb) Böyle bir sorun varsa bu başlığa değil gider talepler bölümüne yazarsınız. Kapattığınızda bir daha çıkmaz bu kadar net...

anlamadığınızı ima etmedim sadece 4 kez yazınca değişik olmuş. Bu sorunun yeri burası değil, yeniden çıkıyorsa ya geçmişinizi temizliyorsunuz ya da kapamadınız. Ayrıca sürekli yerine kapatmama rağmen yeniden çıkıyor derseniz anlarız sürekli çıkıyor dediğinizde bir çok anlam çıkar. (kapanmıyor vb) Böyle bir sorun varsa bu başlığa değil gider talepler bölümüne yazarsınız. Kapattığınızda bir daha çıkmaz bu kadar net...
Kapattığım halde çıkıyor - du. Sorunu halletme noktasında kendi çapımda uğraşı verdim. Geçmişimi de temizledim kapadım da. Sürekli dememin nedeni bunları zaten yapmış olmam. Kapattığım halde yine çıkıyordu diyorum ama ikna edemiyorum sizi. Başlık noktasında yine olursa sorun oraya yazarım bundan sonra.

Kapattığım halde çıkıyor - du. Sorunu halletme noktasında kendi çapımda uğraşı verdim. Geçmişimi de temizledim kapadım da. Sürekli dememin nedeni bunları zaten yapmış olmam. Kapattığım halde yine çıkıyordu diyorum ama ikna edemiyorum sizi. Başlık noktasında yine olursa sorun oraya yazarım bundan sonra.

tamam ördek öyle yap

Ne bu gözdağı mı? Yakışmıyor.

bu gözdağı filan değil 3 günlük değil 10 yıllık üyesin mesajı verdim... başka iletişim ağından soracağın soruyu buradan sorarsan cevabını alırsın.

Neyin gözdağı sakladığın bir şey yok ki senin...

Bize 6 yıl önce bir sürü laf söyleyip sonra onları unutup yeniden geri dönüp 3 yıldır çatır çatır yazman rahatsız etti o kadar.

Yani kim olduğunu biliyorum bence uzatma mesajı bu...

Sen başka sitede bize gömünce acayip yakışmıştı değil mi?

Şimdi tehdit kelimesini açalım da millet yanlış anlamasın. Sonra K Kazen deşifre ediyor tehdit ediyorlar diyorlar, tehdit değil sen bize bir sürü laf söyleyip gittin orada da devam ettin şimdide bir şey olmamış gibi siteye döndün. Bizde salağız hiç bir şeyden haberimiz yok. Sen höt höt yapınca ben sana hatırlatma yaptım. Geri dönmen site kurallarına uygun değil bizde sandığın kadar salak değiliz mesajı verdim.

Ben sana hak ettiğin gibi davranıyorum, bir daha sorun olursa teknik ise forumda ilgili bölümden yaz benim tavrım ile ise derdin özel mesaj yaz. Burada millete meze olmayayım

senin derdin bizle deşifre etmedim bir şey yapmadım sadece kimsin biliyorum mesajı verdim...

Peki bana yardım etseniz ben hiç olamadım 😕
Bende olmadim bekarken cinselligi bilmedigim icin evlilerin cok zevk aldigini saniyodum ama evlenince oyle olmadigini anladim insan bazen hicbişey anlamiyor bile hic zevk yok boşu boşuna bi saat banyo yap cogu zmn üşeniyorum hele bide erken bitiyosa

Taklit yaptığınızı anlaması çok normal bir durum bence. Ayrıca taklit yapmaya gerek yok diye düşünüyorum çünkü insansınız robot değilsiniz sonuçta her zaman her daim orgazm olmak için müsait olamayabilirsiniz.

Ya ucuz +18 websiteleri gibi bu başlığı yukarıda sabitlemeniz hiç hoş olmamış isteyen girip okuyor zaten yazalım paylaşalım böyle şeyleri okay ama böyle şeyler ucuz sitelerde erkeklerin ilgisini çekmek için yapılıyor. Baya da ısrarcısınız yani kapattıkça geri geliyor çok saçma yani hiç yakışmamış siteye

Mesajımı düzenleyeyim de yanlış anlaşılmayayım isteyen istediğini konuşsun zaten kk bu yüzden var ama bunu yukarıya sabitlemek buradaki yazarların aklıyla dalga geçmek gibi geliyor anlatabildim mi? Siz sapıksınız böyle bir başlık görünce atlarsınız gibi

Eşimle birlikte olduk o boşaldı bende orgazm olmuş taklidi yaptım üzülmesin diye ama inanmadı gibi oldu emin değilim bazen ilişkiden tam zevk alıcam derken o his gidiyo sizede oluyo mu eşim taklit yaptığımı anladı mı diye korkuyorum kendini kötü hissetsin istemiyorum ama onun kadar zevk alamıyorum her zaman benimle aynı şeyleri yaşayan var mı dertleşmek istiyorum biraz
Bence bu sizin dert etceğiniz bir şey değil. Ama sizin onu yönlendirmeniz gereken bir şey. Yani şöyle açıklayayım, üzülmesin diye yol yapmak yerine, bilmiyor demekki nasıl sizi de mutlu edeceğiniz, bunu öğretin ona. Anladığım kadarıyla sizde bilmyorsunuz. Birlikte öğreninn böyle yalan dolan işler yerine. Deneyin farklı şeyler

X