Galiba eşim anladı..

Orgazm Taklidi Yapıyor Musunuz?

• Ankete Katılan
    740

KADINCA

Guru
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2012
181
181
Eşimle birlikte olduk o boşaldı bende orgazm olmuş taklidi yaptım üzülmesin diye ama inanmadı gibi oldu emin değilim bazen ilişkiden tam zevk alıcam derken o his gidiyo sizede oluyo mu eşim taklit yaptığımı anladı mı diye korkuyorum kendini kötü hissetsin istemiyorum ama onun kadar zevk alamıyorum her zaman benimle aynı şeyleri yaşayan var mı dertleşmek istiyorum biraz

Canım bende böyle taklit yaptım bi iki kere anladı bozuldu baya ama sonra oturduk konuştuk valla konuştuğumuzdan beri aramız daha iyi eskisinden daha çok zevk almaya başladım bence sende konuşmayı dene böyle yalan söyleye söyleye soğursun eşinden seninde keyif alman lazım tek taraflı bişey değilki sonuçta

"Taklit yaptığımı anladı mı" mı??? 😳😳😳

Sanırım padişahla evlisiniz. Egosu tatmin olmayınca kellenizi mi alıyor?

Hanımefendi herif beceriksizse onun kabahati! Hala neden pohpohluyorsunuz şu bamyaları! 😤
Ne kadar ayıp yaptığınız yorum sen kendi bamyanı pohpohlayamayabilirsin başkasının bamyasina karışma fikrin yoksa zikrinden olmasın

Eşimle birlikte olduk o boşaldı bende orgazm olmuş taklidi yaptım üzülmesin diye ama inanmadı gibi oldu emin değilim bazen ilişkiden tam zevk alıcam derken o his gidiyo sizede oluyo mu eşim taklit yaptığımı anladı mı diye korkuyorum kendini kötü hissetsin istemiyorum ama onun kadar zevk alamıyorum her zaman benimle aynı şeyleri yaşayan var mı dertleşmek istiyorum biraz
Canim kendini sıkıntıya sokma olabilir bende bi kac defa numara yapmıştım heleki gebelik düşündüğüm aylarda 😂😂😂

Beyefendi üzülecek diye kendinizi dar ağacında sallandırmaya gerek yok..
Bunlar son derece normal,zamanla düzelir herşey.

X