Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
garip gerçekten, gapgarip :KK14: ne gerek var arkadaş böyle şeylere
amaç ne? bu ne takıntılı ruh halı, neyin kafası?
neden sürekli ilgi çekmeye çalışıyorsun neden? burakı ınsanlar benı bilse ne, bilmese ne...
garip cidden..

Benim o yazımda eksi rep verilecek ne var ki :26:
Konuya herhangi bi yorumda yapmamışsın,
Hani karşıt bi görüş belirtip verseydin azıcık mantıklı olurdu :/
Neyse.........

Ne kadar hümanistsin sen öyle?
Yesinler.. :)
Rahatsız olmuyorum, ay kime ne, sanane ayaklarında.. Her konuda kesin biriyle tartışıyorsun.. İsteyen istediğinden rahatsız olur, sanane? :KK1::KK1:

Bu düşüncem sadece burası için geçerli değil ama burada da sıkça aklıma geliyor.Bazı insanların yumurtaya ilk ulaşan spermden dünyaya geldiğine inanmakta güçlük çekiyorum.Hani ilk ulaşan olması için en iyisi en hızlısı falan filan olması gerekir ya...En iyisi bu muydu yani?Çıka çıka bu mu çıktı o en iyisinden?Yoksa herşey tamamen tesadüf mü?Ya da yumurta mı bozulmuştu?Kafamda deli sorular...

"Mevlana der ki; Üzülme ve kızma hiç kimseye yaptıklarından dolayı. Aksine teşekkür et ihanet edenlere; sadakati öğrettikleri için. Minnet duy yalancılara, doğrunun farkına varmanı sağladıkları için... Mutsuz edenlere dua et; mutluluğu daha derin hissettirdikleri için. Herkesi sev; yaşamına iyi kötü bir anlam kattıkları için. Hayat bu yüzden daha güzel, siyahla beyazı fark ettirdiği için"

Bir zamanlar milletle toplanıp benim hakkımda uydurduğun
yalan senaryoların aynısını yaşıyorsun bildin mi cicim ?
Şimdi sana da yalancı deniyor :KK14:

Eeee ne demişler

Keser döner sap döner , gün gelir hesap döner !!! :KK51: :KK51:

Arabesk hayat kralı seni :)

Son düzenleme:
Allah'ım neden olmayan şeyleri olmuş gibi yaşayan, söylemediğim şeyleri söylemişim gibi algılayan pİreMsesler var etrafımda?

Söylemediysem söylememişimdir.net. SANA SÖYLEMEDİM! SANA SÖYLEMEDİM! SANA SÖYLEMEDİM!

Üzerinden asır geçmiş nasıl içine oturduysa gelip gidip pundunu bekliyor.

Herkesin hayatı mİkemmel zaten ben varoşum, gecekondu bebesiyim :) Ağlamayı da severim :)

Neyse, dediğim gibi ben cok huzurluyum, kendimi de ancak bu kadar ifade edebiliyorum....

ok? tşk! b'ye aeo

Bu topik açıldığından beri dedikodularınızı, düşmanlıklarınızı, hakaretlerinizi, bitmeyen kin ve öfkelerinizi, birbirinizi takıntı haline getirmelerinizi, üzüntülerden beslenmelerinizi, kan davası gütmelerinizi, acılara sevinmelerinizi, mutluluklara üzülmelerinizi, oh çekip ah etmelerinizi kınıyorum.

Bu topiğe girip girip sizleri uyardım, yeri geldi abla gibi nasihat ettim, yeri geldi kızdım, hiçbirini umursamadınız, tadında bırakmayı bilmiyorsunuz, ne çok öfkeniz varmış içinizde.
Bu kadar öfkeli olmak sizden başka kimseye zarar vermez, çok yazık gerçekten.
Kalplerinizi tekrar gözden geçirmenizi dilerim.

azerinnn senden de özür dilerim ama olmuyor malesef, birbirlerine saygıyı bile çok görünce yazılanlar çok ağır oluyor.

Bu topik kapatılmıştır. Burdan başka yerde kalmıyor, hadi özellerden devam edin birbirinize öfkenizi kusmaya.

Bu topik açıldığından beri dedikodularınızı, düşmanlıklarınızı, hakaretlerinizi, bitmeyen kin ve öfkelerinizi, birbirinizi takıntı haline getirmelerinizi, üzüntülerden beslenmelerinizi, kan davası gütmelerinizi, acılara sevinmelerinizi, mutluluklara üzülmelerinizi, oh çekip ah etmelerinizi kınıyorum.

Bu topiğe girip girip sizleri uyardım, yeri geldi abla gibi nasihat ettim, yeri geldi kızdım, hiçbirini umursamadınız, tadında bırakmayı bilmiyorsunuz, ne çok öfkeniz varmış içinizde.
Bu kadar öfkeli olmak sizden başka kimseye zarar vermez, çok yazık gerçekten.
Kalplerinizi tekrar gözden geçirmenizi dilerim.

azerinnn senden de özür dilerim ama olmuyor malesef, birbirlerine saygıyı bile çok görünce yazılanlar çok ağır oluyor.

Bu topik kapatılmıştır. Burdan başka yerde kalmıyor, hadi özellerden devam edin birbirinize öfkenizi kusmaya.
e açılmış yine :110:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X