Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
O mutsuz olup da kendi mutsuzluğunu başkalarından çıkarmaya çalışan kadını belledim. Bir daha ki konusunda bak neler yapıcam ona :KK9::KK9:
Ah eski leo olucaktı ki. Olsaydı şimdi banlıydı :KK51:

Son düzenleme:
Ne sevgililer gunuymus arkadas. BDV'de herkes hediyesini begenmedigi icin ya da hediye almadigi icin agliyor. :KK53: Daha kimbilir gormedigimiz ne ocaklar sondurdu, ne kavgalara sebep oldu bu ozel gun. :KK37:

Bu gunun bile cilkini cikarip dert elde eden arkadaslara selam olsun.
:KK76:

Üfff şurada sohbet etme işte kılıflarına uydurmaya çalışarak.Alıntı yapmışsın ima etmişsin ne farkeder? Özel mesajla sevseniz birbirinizi.Okumaktan bıktık

bizim en azından bi sevgilimiz vardı olmayanlar napsın dıye düşünmüyosunuz da bana bunu aldı beğenmedim şunu yaptı istemedim gibi yakarışlar peh:KK19:

Başlayacam zarınıza ya..
Çok korkuyorsan, zarsızlıktan ödün patlıyorsa; sevişmeyeceksin!
Ay ben yattım kalktım ama, zar duruyor mudur?
Hee.
Dursa ne olur? Durmasa ne olur?
Allah Allah ya..
Sevişmenin sorumluluğunu alamayacaksanız yapmayın o işi kardeşim.. Bize ne sizin zarınızdan. Yok içime girmedi yok bilmemnapmadıi, ama kan geldi. Bunları okumak zorunda mıyız?
Yapmayacaksın.. Zar zar diye kendini paralıyorsan, yemeyeceksin o haltı.. Yiyosan da arkasında duracaksın..

Neden kendini ispatlamaya çalışıyorsun bebişim
Gül geç ya, saçmalasınlar
Herkes kendini bilir :KK42:
Çok çok mutlu olun küçük kızın ve sen :KK53:
Allahım birdiler iki olacaklar yandık, buraya üye falan yapma :KK37:

Ayyy dün içim şişmişti sevgililer günü sorunlarından :KK52:
Bitti de kurtulduk :KK31:
Bazı kadınlarda az değil ya adamlara hayatı zindan ederler vallahi :KK53: :KK60:

Garip bir kizsin. Benle yasit oldugunu ogrenince cok sasirdim. Hayatlarimiz ne kadar farkli. Gelecege bakisimiz.istklerimiz hatta dualarimiz......
Su an ilk yapman gereken o adami sutlaman. Ve burdakilere kendini ispat etmeyi birak cunku batakligin dibindesin.

Olmayan bir şeyin açıklamasını niye yapayım ki? :KK14:
Asıl açıklama yapması gereken sen ve senin gibi düşünenler. Bir fikri olup da bu fikre katılmayanları açıklama yapmak zorununda bırakmak senin gibi düşünenlere has bir durum sanırım...

O fikri ortaya atan sensin, onun mutlak gerçek olduğunu iddia eden de sensin. Asıl senin bir şeyleri ispatlaman gerekmez mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X