EVRİMİM 68 den 48 e fotoğraflı!

canım sen şimdi kaç kilosun söyle miyorsun ama eski kilon 48 se ben şimdi anlamadım tam? neden bu kadar kilo aldın? evli misin? doğum mu yaptın? ya da hormon ilacı falan mı kullandın?

yok kuzum
o zamanlar ben her gün spor yapıyordum
son zamanlarda hareketsizlik,zamansızlık,dengesiz yemek yeme,zamansız acıkma...vs olunca kilo aldım
son bi kaç ayda en sonki kiloma hızzzllaa çıktım :)
evli falan değilim tamamen hayatın dengesizliği

pofu pofu yaş kaç bu arada? ben 27
bende 31 yaşındayım :)

yok kuzum
o zamanlar ben her gün spor yapıyordum
son zamanlarda hareketsizlik,zamansızlık,dengesiz yemek yeme,zamansız acıkma...vs olunca kilo aldım
son bi kaç ayda en sonki kiloma hızzzllaa çıktım :)
evli falan değilim tamamen hayatın dengesizliği

bende 31 yaşındayım :)

anladım canım çok üzücü yaa bu kadar kilo vermeyi başarıp geri almak :KK61:

isim ne canım :) buse ben :spor:

anladım canım çok üzücü yaa bu kadar kilo vermeyi başarıp geri almak :KK61:

isim ne canım :) buse ben :spor:
zor ya eskiden hemencik veriyordum şimdi bi gariplik var :KK70: kafaya çok takıyorum sanırım ondan
memnun oldum cnm ben pek nette isim kullanmıyorum :S

zor ya eskiden hemencik veriyordum şimdi bi gariplik var :KK70: kafaya çok takıyorum sanırım ondan
memnun oldum cnm ben pek nette isim kullanmıyorum :S

anladım canım. ben de memnun oldum :KK15: inan ben de çok taktım. çocuk istiyoruz bir de artık. ve çalışmalara başladık şu sıra yani kilodan da önemli çocuk benim için ama kiloyu da feci şekilde taktım. hamile kalırsam 100 kilo olmak istemiyorum. o_O

ben istanbuldayım pofu sen hangi şehir? :KK19:

pofu pofu malesef yaş aldıkça kilo verimi yavaşlıyor. ve eskiden de çok diyet yaptıysan beyin unutmuyor ve daha yavaş kilo veriyor. ben de seninle aynı durumdayım. eskisi gibi çabul gitmiyor. kilolar yapıştı mı üzerime 1 yılda nedir anlamadım :KK43:

pofu pofu malesef yaş aldıkça kilo verimi yavaşlıyor. ve eskiden de çok diyet yaptıysan beyin unutmuyor ve daha yavaş kilo veriyor. ben de seninle aynı durumdayım. eskisi gibi çabul gitmiyor. kilolar yapıştı mı üzerime 1 yılda nedir anlamadım :KK43:
ya valla bilmiyorum
normalde çok hızlı veriyordum ama bu son 8 gündür bi tuhaf
1 ileri 2 geri oluyor dedim protein alcam 3 gün hani şok yapayım manasında
ben karatayla geçen sene 1.5 ayda 8 kilo vermiştim..hemde hiç zorlanmadan
şimdi karatayla gram oynamıyor anlamadım gitti
bende istanbuldanım cnm

ya valla bilmiyorum
normalde çok hızlı veriyordum ama bu son 8 gündür bi tuhaf
1 ileri 2 geri oluyor dedim protein alcam 3 gün hani şok yapayım manasında
ben karatayla geçen sene 1.5 ayda 8 kilo vermiştim..hemde hiç zorlanmadan
şimdi karatayla gram oynamıyor anlamadım gitti
bende istanbuldanım cnm

işte bunun nedeni beynin artık karatayı hafızaya aldı. aynı diyeti 2. yapışta çok yavaş verilir. ben de şimdi 2. kez dukana başladım. daha yavaş vereceğim kesin yani ama başka da bana kolay gelen bir diyet yok. dukan la yavaş da versem rahatım yani :KK51:

verdiğin kilonun total kilonla da alakası yok. belki o zamanlar daha da kiloluysan daha fazla vermişsindir. o_O ya da diğer nedenler işte yaş ve beynin diyeti hafızaya alması Hoppa

pofu pofu mühim değil yine veririz er geç. önemli olan kaçamak yapmamak. ben bir de şuan bu protein günlerdinden dolayı çok halsizim spor yapamıyorum :/ ben bir 5 kilo verdikten sonra başlıycam spora. kas olmasını istemiyorum :cool:

işte bunun nedeni beynin artık karatayı hafızaya aldı. aynı diyeti 2. yapışta çok yavaş verilir. ben de şimdi 2. kez dukana başladım. daha yavaş vereceğim kesin yani ama başka da bana kolay gelen bir diyet yok. dukan la yavaş da versem rahatım yani :KK51:

verdiğin kilonun total kilonla da alakası yok. belki o zamanlar daha da kiloluysan daha fazla vermişsindir. o_O ya da diğer nedenler işte yaş ve beynin diyeti hafızaya alması Hoppa
karatayı 2. kez yaptığımda da hızlıydım..dukanda da öyle
o zamanlar daha hafiftim cnm :)))

pofu pofu mühim değil yine veririz er geç. önemli olan kaçamak yapmamak. ben bir de şuan bu protein günlerdinden dolayı çok halsizim spor yapamıyorum :/ ben bir 5 kilo verdikten sonra başlıycam spora. kas olmasını istemiyorum :cool:
valla deli gibi spor yapıyorum
protein aldıktan sonra kardiyo türü bi spor yapmak daha hızlı yağ yakımını sağlar :)
spor yapmazsam kendimi rahat hissetmiyorum :KK43:
halsizlik oluyor ama yapacak bişey yok
bu kilolardan kurtulmamız gerek

50 den aşağı düşmemeliydin. o fotoda iyisin ama 48 de fazla zayıf görünüyorsun.

valla deli gibi spor yapıyorum
protein aldıktan sonra kardiyo türü bi spor yapmak daha hızlı yağ yakımını sağlar :)
spor yapmazsam kendimi rahat hissetmiyorum :KK43:
halsizlik oluyor ama yapacak bişey yok
bu kilolardan kurtulmamız gerek

ahaaa bulduuum 1 kez başıma gelmişti ben de spor yapıyordum veremiyordum. spor kasları şişirmiş meğer sporu azalttığım an pat diye gitti kilolarım hızlaaaaaaa :rolleyes: sporu azalt hemeeen dene bunu 2 gün :KK19:

ahaaa bulduuum 1 kez başıma gelmişti ben de spor yapıyordum veremiyordum. spor kasları şişirmiş meğer sporu azalttığım an pat diye gitti kilolarım hızlaaaaaaa :rolleyes: sporu azalt hemeeen dene bunu 2 gün :KK19:
kasları şişiriyor evet ama mesela spor yapıp tartıya çıkmaman gerekiyor..ay yok hareket lazım :KK70: bana spor olmadan yaramaz diyet miyet

50 den aşağı düşmemeliydin. o fotoda iyisin ama 48 de fazla zayıf görünüyorsun.

evet canım ben de öyle düşünüyorum düşmek istemiyorum bundan sonra da tabi 50 olabilirsem. 52-53 ideal benim için 50 olamasam da :KK55:

haha sorma yaşım kadar diyetim var :KK70::KK70:

bende de var o kadar olmasa da sallaaaaaaaa :KK53:

kilo verelim yeterrr En Büyük KK

kasları şişiriyor evet ama mesela spor yapıp tartıya çıkmaman gerekiyor..ay yok hareket lazım :KK70: bana spor olmadan yaramaz diyet miyet

sen bi beni dinle en azından 1 gün çok azalt sonucu göreceksin bence. duraklama yaşıyorsun sanırım verememek bu demek. yeşil çay iç bir de bol. sıcak soğuk farketmez iç yani :spor:

sen bi beni dinle en azından 1 gün çok azalt sonucu göreceksin bence. duraklama yaşıyorsun sanırım verememek bu demek. yeşil çay iç bir de bol. sıcak soğuk farketmez iç yani :spor:
:KK70: pek içim rahat etmicek ama dinlenme günü yaparım..bugün geçti zaten:KK70:

X