EVRİMİM 68 den 48 e fotoğraflı!

buseb

Bk:70.8 G:61.9 H:53!
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2012
6.167
6.595
Bu başarım 3 yıl önceydi. Şuan 71 kiloyum. Bugün Dukan diyetine başladım. Daha önce de 20 kilonun 8 ini dukanla vermiştim ama diğer evreleri tamamlamamıştım. 10 aylık evliyim 59 kiloyla evlendim ve şuan 71 im. Evde hareketsizlik ve sıkıntıdan yemek yemek beni bu hale getirdi :KK43: Ama tekrar başarıcam hedefim ilk olarak 53 sonrasında 50 :) :KK76:

Ben başardım yine başarıcam. Sizde bakıp azimlenin diye bu paylaşımı yapıyorum arkadaşlar :) İstediğimizi giymek güzel olmak bizim de hakkımız En Büyük KK

evrim.jpg

BOYUM 1.60

Diyet günlüğüm burdaaaa :KK49:

http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/dukanla-20-kilo-veriyorum-fotografli.942238/

Son düzenleme:
ah aynen cnm ya benimde kilo vermem felaket yavaş
neden oluyor anlamadım gitti
3 gün atak yapmaya karar verdim ve başladım
bende varım ama 3 gün :)

eklemeden edemiycem:çok güzel olmuşsun..yine yaparsın eminim!

Takipteyim bende varım :KK66:

hoşgeldiin :KK200::KK200:

ah aynen cnm ya benimde kilo vermem felaket yavaş
neden oluyor anlamadım gitti
3 gün atak yapmaya karar verdim ve başladım
bende varım ama 3 gün :)

eklemeden edemiycem:çok güzel olmuşsun..yine yaparsın eminim!

atakta bugün 2. günüm benim de :) ama toplam 6 gün atak yapıcam testte öyle çıktı malesef şişkoluğumdan ötürü :KK53:

çok teşekkür ederim yine yapmak istiyorum bu kez geri almamak da istiyorum tabiki. şimdi evlendim daha çok gözümü batıyor kilolar tabiki :olamaz:

atakta bugün 2. günüm benim de :) ama toplam 6 gün atak yapıcam testte öyle çıktı malesef şişkoluğumdan ötürü :KK53:

çok teşekkür ederim yine yapmak istiyorum bu kez geri almamak da istiyorum tabiki. şimdi evlendim daha çok gözümü batıyor kilolar tabiki :olamaz:
aha tahmin edebiliyorum,erkekler pek hazetmezler kilolardan :KK70:
ayy ben dayanamam 6 güne :KK70: 3 gün iyidir :KK70:

aha tahmin edebiliyorum,erkekler pek hazetmezler kilolardan :KK70:
ayy ben dayanamam 6 güne :KK70: 3 gün iyidir :KK70:

eşimden çok ben hazetmiyorum valla :olamaz: ondan değil de böyle gelin oluyorsun sonuçta herkesin gözü sende :kızgın:

buna bir dur demezsem 100 kilo olucam. bu arada sen kaç kilosun boyun kaç? ve kaç kilo olmak istiyorsun canım?

eşimden çok ben hazetmiyorum valla :olamaz: ondan değil de böyle gelin oluyorsun sonuçta herkesin gözü sende :kızgın:

buna bir dur demezsem 100 kilo olucam. bu arada sen kaç kilosun boyun kaç? ve kaç kilo olmak istiyorsun canım?
:KK70: çok kiloyum çok :KK70: hayatımda olabileceğim en yüksek kilo :KK70: hiç yazmak istemyrm ya valla :KK70: rakamı görünce sinirlerim zıplıyo :KK47::KK47:
tabiki 48 olmak istiyorum,ççookk eskimkilom :)

Dukan diyeti nasil birsey cnim peki?neler yeniyo neler yasak mesela?sen 48 kiloya kac ayda dustun ???????

:KK70: çok kiloyum çok :KK70: hayatımda olabileceğim en yüksek kilo :KK70: hiç yazmak istemyrm ya valla :KK70: rakamı görünce sinirlerim zıplıyo :KK47::KK47:
tabiki 48 olmak istiyorum,ççookk eskimkilom :)

hımm canım peki benden kilolu musun? ben 70 şuan

Dukan diyeti nasil birsey cnim peki?neler yeniyo neler yasak mesela?sen 48 kiloya kac ayda dustun ???????
kitabı var canım çok uzun yani burdan ben sana anlatamam. internetten dukan diyeti diye araştır bir bak :KK51:

ben 8 kilosunu dukanla verdim ondan önce bir sürü diyetle 6 ayda vermiştim öyle hatırlıyorum

2 günde 1.100 kilo gitti oh buna şükür :KK24::KK24::KK24:

güncel kilom 69.7 :KK73:

buseb buseb günaydın canım
Evet tatlım senden kiloluyum:) en yüksek seviyedeyim şuan
Boyum 162
Bnm de -500 gram dünden bugüne:))
Ne dicem istersen yeni bi sayfa aç,burda başarı hikayen kalsın ordan devam edelim:)

pofu pofu günaydııınnn :KK200: ben daha önce 48 oldum fotoda görüyorsun o zaman benim memişim gitti popişim gitti sonra sevmedim ben o halimi cocuk gibi oldum çünkü o_O sen bir de benden 2 cm uzunsun bence çok zayıf olur ama her halükarda zayıflık şişmanlıktan iyi :KK53:

yok neden açayım ki başka yere? nereye açayım? :emir_bebek:

pofu pofu günaydııınnn :KK200: ben daha önce 48 oldum fotoda görüyorsun o zaman benim memişim gitti popişim gitti sonra sevmedim ben o halimi cocuk gibi oldum çünkü o_O sen bir de benden 2 cm uzunsun bence çok zayıf olur ama her halükarda zayıflık şişmanlıktan iyi :KK53:

yok neden açayım ki başka yere? nereye açayım? :emir_bebek:

çok mu zayıf olurum bilmiyorum da eski kilom 48di :KK43: balık etliyim ama bir de spor geçmişim var,yani çok zayıf görünmem sanırım :KK70: ay bi ineyimde olmadı 50 ye çıkarım :KK70:
yani burası başarı hikayen ya sabit kalsın manasında dedim cnm yanlış anlama :KK66:

pofu pofu tebrik ederim -500 süper :KK54:

saol cnm :) gerisi gelsin inşallah..bugün diyetteki 8. günüm 2.9 kilo gittii

çok mu zayıf olurum bilmiyorum da eski kilom 48di :KK43: balık etliyim ama bir de spor geçmişim var,yani çok zayıf görünmem sanırım :KK70: ay bi ineyimde olmadı 50 ye çıkarım :KK70:
yani burası başarı hikayen ya sabit kalsın manasında dedim cnm yanlış anlama :KK66:

saol cnm :) gerisi gelsin inşallah..bugün diyetteki 8. günüm 2.9 kilo gittii

evet doğru 48 e düşmek yalnız çoook zor. yani haftada 100 gr 200 gr gidiyor 53 ten sonra :KK17:

başarı hikayem ama başarısız oldum sonrasında bir daha başarayım En Büyük KK

ah ah 53 leri göreyim de 100-200 insin :KK70:

canım sen şimdi kaç kilosun söyle miyorsun ama eski kilon 48 se ben şimdi anlamadım tam? neden bu kadar kilo aldın? evli misin? doğum mu yaptın? ya da hormon ilacı falan mı kullandın?

X