Evlilik öncesi aldatılıyor muyum ???Acil fikre ihtiyacim var!

Of of gerçekten adam profosyonel ya kadını susturmus durdurmuş kadın akıllı olsa bile tanımıyorum çünkü manipüle edildiği için susmuş farkına var tatlım bu adam manipüle ediyor seni.aldatiyorsa kendi aldansin kokusu çıkar elbet tarih almak falan fazla bu adama
Konu çok ciddi ve askıda kalamaz. Ya tam anlamıyla sıkıştırıcaktı ya da konuşmayacaktı. Konuya da bence sen beni aldatıyor musun bu arama kaydı ne açıkla diye giricekti. Bi ara bende duyayım diyip kadını arayacaktı. O kadar arayıp mesaj olmaması garip. İnstagram şifresi varmı sizde nişanlınızın ? Herşey geçmiş kadının dediğine de inanılmaz şimdi. İnsan ciddi hukuku olmayan birini nasıl defalarca kez arar hemde o saatte. Bende yalan söylüyor.

4 defa arayacak kadar çok samimiler diyelim. Sizi de bir tanıştırmış olurdu mutlaka., normal bir durum olsa. Çocuklu kadınla bekarlar arkadaş olmuyor genelde çocuklu çocuklu bekar bekarla arkadaş olur. Nişanlınızın çocuklu kadınla dertleşecek hali de yok sonuçta.
Bence de işte. Her arkadaşlarından bahsetti yüz yüze yada telefonda tanıştım. Yasitimiz insanlar hepsi.Bi sürü dertleşecek yaşıt arkadaşı var

Konu çok ciddi ve askıda kalamaz. Ya tam anlamıyla sıkıştırıcaktı ya da konuşmayacaktı. Konuya da bence sen beni aldatıyor musun bu arama kaydı ne açıkla diye giricekti. Bi ara bende duyayım diyip kadını arayacaktı. O kadar arayıp mesaj olmaması garip. İnstagram şifresi varmı sizde nişanlınızın ? Herşey geçmiş kadının dediğine de inanılmaz şimdi. İnsan ciddi hukuku olmayan birini nasıl defalarca kez arar hemde o saatte. Bende yalan söylüyor.
Hepsi aynı gün değil ama manidar günler

Kesinlikle ya biyerden açık vercek adam yada kız güvenmiyorum deyip ayrılacak.acik vermesi zor nikah günü ertelenmesi kesinlikle

Instagram şifresi bende yok telefonun var.Bilgisayarina erişebilirim Orada çıkmadı ama birsey hatta instagram arama yerine baş harfleri yazdım sık arananlar çıkıyor ya üstte bu isim çıkmadı

Umarım demez .Onu suçlamiyorum zaten Yukarıda bi üyenin dediği gibi evlenmek üzereyim bir şey olduysa ayrılacağım diyeceğim
Eğer bazı arkadaşların dediği gibi nişanlınızdan bunaldı o yüzden telefonlarını açmıyor ise; evlilik bozulacak yine bana musallat olacak diye sizce işi bozar mi kadın?

bir kere sordunuz artık. varsa bir şey kadını tembihleyebilir. bence korkmayın açık net bir şekilde hem kadını onun yanında arayın hem eşinizi. ben olsam çocuğunun üstüne falan yemin etmesini isterdim. anne neticede yalan yere onun yerine etmez sanırım. yada bu gereksiz olur derseniz kadına kadın olduğunu hatırlatırdım. benzer şeyi kendinin de yaşamak istemeyeceğini empati kurmasını varsa bir şey nişanlınızdan çekinmeden anlatmasını isterdim.
hiç rezil olmak gibi de düşünmem. sonrası daha kötü olur çünkü böyle bir ihtimal varsa. biyopsi yapmak gibi düşünürüm.

bir kere sordunuz artık. varsa bir şey kadını tembihleyebilir. bence korkmayın açık net bir şekilde hem kadını onun yanında arayın hem eşinizi. ben olsam çocuğunun üstüne falan yemin etmesini isterdim. anne neticede yalan yere onun yerine etmez sanırım. yada bu gereksiz olur derseniz kadına kadın olduğunu hatırlatırdım. benzer şeyi kendinin de yaşamak istemeyeceğini empati kurmasını varsa bir şey nişanlınızdan çekinmeden anlatmasını isterdim.
hiç rezil olmak gibi de düşünmem. sonrası daha kötü olur çünkü böyle bir ihtimal varsa. biyopsi yapmak gibi düşünürüm.
Yalan yere çok fazla yemin eder var. Bir kavgada kadın evlatlarının üstüne yemin ediyordu. Üstelik yalan söylediğini hepimiz bildiğimiz halde. Yemin asla belirleyici bir şey değil

Yalanini yakalamadim ama etrafına çok rahat yalan söyleyebilen biri
Bu nasıl oluyor, siz yalanını yakalamayınca yalancı olmuyor mu? Etrafına yalan söylerken siz hiç rahatsız olmuyor musunuz? Bir insanı tanımak istiyorsan sana olduğu kadar çevresine nasıl davrandığını da gözlemle diye boşuna demiyorlar değil mi? Yani başkasını kandırsın enayi yerine koysun, siz de gözünüzü yumun.

Konunuzu ilk okuduğum zaman hemen aklıma aldatılma gelmedi. Belki iş için aramıştır belki ailesinden birinin tanıdığıdır falan dedim ama konuşmuşsunuz, 15 yaş büyük problemli bir kadınmış olay ve size de bahsetmiş bundan. Olabilir kadına yardımcı olmuştur amenna ama artık evlilik arefesinde.

Kusura bakmayın ama "saflığıma geldi, kal geldi, unutkanlık geldi, öyle mi yapsam böyle mi yapsam o an aklıma gelmedi, hatırlayamadım, öyleyse bitiririm şöyleyse ayrılırım...." Bu cevaplara ben şiştim artık burada.

Böyle belirsizlikte ve yalancı bir adamla evlenmek istediğinize emin misiniz? Şu anda bile sorularınıza dürüstçe cevap alamayacağınızı düşünüyorsunuz, adamı oyuna getirip yakalamaya çalışıyorsunuz.

Bu nasıl oluyor, siz yalanını yakalamayınca yalancı olmuyor mu? Etrafına yalan söylerken siz hiç rahatsız olmuyor musunuz? Bir insanı tanımak istiyorsan sana olduğu kadar çevresine nasıl davrandığını da gözlemle diye boşuna demiyorlar değil mi? Yani başkasını kandırsın enayi yerine koysun, siz de gözünüzü yumun.

Konunuzu ilk okuduğum zaman hemen aklıma aldatılma gelmedi. Belki iş için aramıştır belki ailesinden birinin tanıdığıdır falan dedim ama konuşmuşsunuz, 15 yaş büyük problemli bir kadınmış olay ve size de bahsetmiş bundan. Olabilir kadına yardımcı olmuştur amenna ama artık evlilik arefesinde.

Kusura bakmayın ama "saflığıma geldi, kal geldi, unutkanlık geldi, öyle mi yapsam böyle mi yapsam o an aklıma gelmedi, hatırlayamadım, öyleyse bitiririm şöyleyse ayrılırım...." Bu cevaplara ben şiştim artık burada.

Böyle belirsizlikte ve yalancı bir adamla evlenmek istediğinize emin misiniz? Şu anda bile sorularınıza dürüstçe cevap alamayacağınızı düşünüyorsunuz, adamı oyuna getirip yakalamaya çalışıyorsunuz.
aynen öyle, evlenince sürekli başka insanlarla konuşup bu adamın sağlamasını mı almaya calışacak.
ben kız arkadasımı bile gece 11 de aramıyorum, telefonla konuşmanın da bir adabı vardır, ayrıca konu ne olursa olsun telf u acmayan bir insanı üst üste 4 kere aramanın bir mantıgı yok, nasıl bir yardım alınacak konu bu?
diyelim konu sahibi kadını aradı ve kadın ne saçmalıyorsunuz ben kendisiyle görüşmüyorum dedi. bu sefer nişanlısına sorması gerekmeyecek mi kadın seninle görüşmediğini söylüyor sen neden arıyorsun diye. adam ne açıklama yaparsa yapsın içine sinecek mi, illa ki aklında bir şüphe kalacak çünkü adama güvenmiyor, adam günlük hayatında da yalan soyleyen biri.

Suskunluğum kal gelmesinden.Unutkanlik son zamanlarda fazla var.Onunla ilgili konular değil.Mesela arkadaşım bir konu anlatıyor sonunu hatırlamıyorum. Birseye bakmak için telefonu elime alıyorum işimi unutmuşum.Birisi telefonda kendini tanıtıyor kapattığımda ismi unutmuş olabiliyorum
Unutkanlık son zamanda fazla var demişsiniz ne kadar süredir berabersiniz nişanlınızla? Demek istediğim bu unutmalar falan onla mı başladı?

Konu sahibini o kadar gazlayıp konuşmaya gönderdik “cnm o kmdi acba hatrlayamdm” diyip döndü yaa. Neden yapıyorsun bunu bizeee :KK53:

Artık konu bi kere açıldı kapandı. Şimdi tekrar açmanın bi bedeli olacak :KK53: Geri adım atma. Bu sefer hesap sor köşeye sıkıştır. Cevap almadan 4 kere aramak diye bir şey olmaz. Zaten içinde kötü bir his var o yüzden üstüne git. Anlattım söyledim dediğinde eğer hatırlamıyorsan acaba anlattı mı diye şüpheye düşme inkar et.
KAVGA ZAMANIII KAAOOOOOS :KK62:

X