Eşimle kavga ettik ailemin evine döndüm

En başından anlatmak istiyorum çünkü gerçekten bir tavsiyeye ihtiyacım var Eşimle tanıştığımızda ben 18 o 19 yaşındaydı daha önceden bir evlilik yaşamış 4 ay sürmüş boşanmışlar. Biz 1 senedir evliyiz ve 40 günlük bir bebeğimiz var. Eşimle tanıştığımızda ben ailemle sorunlar yaşamıştım ve aile evinden ayrıldım o sıra görüşüyorduk beni almaya geldi ve biz 1 buçuk ay beraber aynı evde yaşadık. Evlilik kararı aldık ve ailesinin yanına yerleştik 4-5 ay imam nikahlı kaldım sonrasında resmî nikah kıyıldı bu sürede ailemle barıştık. En başında herşey çok güzeldi hiçbir sorunumuz yoktu ufak tefek kavga ederdik ama bana kıyamazdı sonralarda kavgalar etmeye başladık ve çok kez ailemin evine gelip geri barıştım eşimle. Hamilelik döneminde şiddet gördüm ama bebeğim olduğu için eşim her seferinde pişman olduğu için ve sevdiğim her seferinde geri barıştım
Şuanki konuya gelicek olursam eşim doğumdan sonra benden uzaklaştı telefon şifrelerini değiştirdi yanına gittiğimde benden uzaklaşır oldu bi gün içime şüphe düştü gece telefonuna baktım hiçbir şey yoktu arkadaşının storysine baktım eşimle resim atmış alta hesap etiketlemiş ama eşimin hesabı o değildi kendimden baktım beni engellemiş onun telefonundan baktım hesap görünüyor kızlar takip etmeye başlamış sabah sordum bana deli muamelesi yaptı öyle bişi yok kafanda kuruyorsun kanıt göster dedi bende resmini çekmiştim ve attım eski hesabım diye yalanladı ama eski olmadığını biliyorum resimler yeni çekilmiş resimler ve takipçi sayısı hergun artıyordu. Eski eşinin ailesini araştırmış arama geçmişinde gördüm. Ailesiyle kavga ettiğinde evden çıkıp gidiyor saatlerce gelmiyor işten çıkıyor kimsenin telefonunu açmıyor bende dahil en son bir gece kavga ettik ve bebeğim kucağımdayken şiddet uyguladı. Telefonuma el koydu ertesi gün verdi akşam özür diledi ağladı kendinden utandığını pişman olduğunu beni çok sevdiğini söyledi 2-3 gün iyi davrandı sonradan tekrar mesafeli olmaya başladı ben o şiddeti kendime yediremediğim için boşanmak istediğimi söyledim ve kavga etmeye başladık tekrar şiddet uyguladı o salonda yattı sabah ben evden gideceğimi söyledim hiçbir yere gidemezsin dedi ben eve polis çağırıp şikayetçi olup ailemin evine döndüm ama 1 hafta oldu geleli bir haftadır hiçbir şekilde çocupu görmek için yazmadı yada resim istemedi boşanma dilekçesini verdin mi diye mesaj attım cevap vermedi aradım açmadı hiçbir şekilde yazmıyor bakmıyor mesaja ama wp durumlarımı görüyor. Çok seviyorum onsuz yapamıyorum sizce geri döner mi yoksa benden vazmı geçti çok kötüyüm çok özlüyorum acımın taze olmasıyla alakası yok her seferinde böyle oldu bir sinirle çıkıp geldim sonra pişman oldum oda aynı şekilde. Sizce tekrar döner mi pişman olurmu lütfen akıl verin…
Anne babanızla ne gibi sorunlar yaşadınız size şiddet mi uyguladılar? Anlamıyorum gençliği ya bende ergen oldum 18 yaşta oldum 28 yaşta aile evinden ayrılmış gidip elin neidüğü belirsiz hırsız mı arsız mı katil mi belirsiz biriyle aynı evde yaşamış! Ki diğer ergen daha 19unda 2. Evliliğini yapmış erkeğe bak sen👏Bu hanım kızımızda evde ana babasının şurdan şuraya otur demesini çekemezken bu muhteşem insanla imam nikahı kıymış demiş yok ben hayatımın tam ortasına bu şekilde edemem resmî nikahla birde bebekle taçlandırayım bu çılgınlığımı. Burada yanan kucağınızdaki yavru ve anne babanız olmuş yazık günah. Rabbim kimseyi evladıyla sınav etmesin inşallah. 18 yaşındasın ya sen 18 nasıl kıyabildin kendine. Kendi çocuk Kucağımda çocukla dayak yedim diyor allahım ıslah eyle yarabbim içim acıdı gerçekten.

Belkide çocuğunuzun yüzüne bakıp motive olmalısınız.....kendinizi çocuğun yerine koyup nasıl bir anne isterdiniz bir dusunseniz....Belki çıkış noktanız benim duruma düşer pişman olurmu diye bir dayakçı erkekten umudu olan anne değilde Bana haketmedigim şeyler yaşatan yanlış olan bu ilişkiden çıktım kendime yeni bir hayat kurdum diyen bir anneye evrilebilir.....hayat içinde böyle güçsüzlük ler tek başınıza çeken tek siz iseniz karışmam .....yanınızdaki masumun seçim hakkı ne olacak peki .....iki tarafta bunun hesabı verilemez bunu da düşünün.....ha bu erkek beni bu duruma düşürdü diye topu atabilirsinizde .....lakin artık neyin ne olduğunu biliyorsunuz .....bilmiyormuş gibi pişman olsun değişsin olmayacak dua .....o degismiyorsa siz degisin .....def edin şu dusunceleri ......

Adama sürekli boşanacağım diye numara yapıyorsunuz ..dayak yiyip,ailenin evine gidiyorsun,boşanacağım ayakları yapıp ama bu arada gözünüz de hep telefonda acaba arar da dön der mi diye...madem geri dönmeye heveslisin neden polise gidiyorsun,her yönünüz tutarsız.. Belli ki bu adam cahil,kendini kontrol edemiyor..kararli olun polise gittiyseniz yaptığınızın arkasında durun..

EKONOMİK ÖZGÜRLÜĞÜNÜZÜ ELİNİZE ALIP, AİLENİZİN DESTEĞİYLE KURTLUN BU TARLA FARESİNDEN :-))

X