Evimde evcil hayvan istemiyorum ama esimin zoruyla tutuyorum yardim edin

Şuan resmen lincleniyorum. Ben elimden geleni herseyi yaprim ama alışamadım varlığına. Eşime kaç kere sahiplendilerim dedim kabul etmedi benim ne sucum var
Ne demek ne suçum var sitenin bahçesine bırakana kadar birine sahiplenirebilirdiniz hiç mi acimadiniz benim kedim veterinere gideceği zaman bile deli gibi miyavliyor 5 kat koşarak inip koşarak götürüyorum koşarak getiriyorum strese girmesin ağlamasın diye konuşarak götürüyorum nasıl bu kadar merhametsiz olabiliyorsunuz bıraktıktan sonra yara bere içindeki hayvanı nasıl almıyorsunuz

Merhaba herkese. 1 yıl önce bir kedi bulduk eşimle arabanın motorundan çıkarttım çok kucukth o zaman ama yalnızdı. Aldik iş yerimizde bakmaya başladık. Büyüyünce sokağa bırakıriz diye ama eşim maalesef hiç bırakmadı. Hatta iş yerimjzj kapattik. Tuttu eve getirdi. Ben temizlik konusunda biraz takıntılıyım. Hatta osb denilecek kafar bile olabilir. Kedi evde 1 ay kaldı. Bende çok sevdim evi neşesi oldu ama kakasi kumu kokusu beni çok çok zorladı. Herseyden midem bulaniyordu evde yemek yiyemiyordum. Bende kediyi apartmanın bahçesine bıraktım. Sonra 10 gün ortadan kayboldu. Bi bulduk heryeri yara bere içinde kan revan. Diğer kediler saldırmış. Ve sonradan farkettikki bizim kedi cins kediymis. Tiffany cinsi. Hiç buyumuyorlar ve bacak boyları kısa ve kendilerini savunamiyorlar. Neyse asıl konu kedi 10 gün sonra çıktı geldi bizim yangın merdivenine yerleşti. Eve almadim. Eşim hergun orda besledi. Ama orası güneş almayan karanlık ortam olduğu için kedide sorunlar oluşmaya başladı. Kedi bayılmaya başladı. Bir nevi anksiyete geçiriyordu. Orada 1 ay kaldı. Simdi ise vicdan yaptim geri eve aldim. Ama kedi şuan uyuz oldu. Ve ben kafayı yiyorum. Ya bana da bulasirsa diye. Yardım edin lütfen kediye zarar vermeden esjmi üzmeden kediden kopmam lazim. Ve uyuz insana bulaşır mı lütfen şimdiden psikolojik olarak çok kasiniriyorum. Ve evin heryerinde bakteri uyuz geziyor diye düşünüyorum.
Yalniz size kotu haberlerim var. Cevremde defalarca sahit oldum ki, eger bir kediye bile isteye zarar verecek en ufak bir sey yaparsaniz iki yakaniz bir daha bir araya gelmiyor. Cok ciddiyim, sizi pek guzel bir gelecek beklemiyor ne yazik ki

🤦🏻‍♀️hoofff ya bari sahiplendirseydiniz ne demek eve alışan kediyi sokağa atmak. sonra da karanlığa daracık yere hapsetmişsiniz. En “ay kedi istemem” diyen bile alışıyor kopamıyor 1 sene az mı. Merhametiniz yok mu sizin. Kediler pis hayvanlar değil ki. Nedir bu temizim kediyi evde istemiyorum tripleriniz ya.

Şuan resmen lincleniyorum. Ben elimden geleni herseyi yaprim ama alışamadım varlığına. Eşime kaç kere sahiplendilerim dedim kabul etmedi benim ne sucum var
Yahu eve alisan bi hayvanı sokağa atmışsınız algılama sorununuz mu var !! Yara bere içindeki hayvanı karanlık merdiven boşluğuna bırakmışsınız ne biçim insansınız hangi sehirdesiniz ben yuva bulucam o yavruya sizin elinizden kurtulması lazim

Bide hayvan bayıliyormuş muş kim bilir ne stress sıkıntı yaşadıds bide uyuz oldu hayvancık hala utanmadan gelmiş konu açabiliyor
Ay yazıyı okuyup bitirene kadar cinnet geçirdim. Hâlâ da üste çıkmaya çalışıyor😒 ya biz depremde kedileri bulacaz diye 1 saat binayı terkedemedik, nasıl insanlar var 🤬

X