Eşiniz boşalabilmeniz için ne yapıyor?

Bellagla234

Üye
Kayıtlı Üye
29 Ekim 2022
60
35
29
Merhaba. 5 aylık evliyim. Haftada 2-3 kez cinsellik yaşıyoruz. İkimizde evlilik öncesi ilişki yaşamamış insanlarız.Henüz hiç boşalamadım. Bunu yaşamak istiyorum ama olmuyor.
İlişkimiz yaklaşık 20-25 dk civarında sürüyor. Bunun 5-10 dksı ön sevişme. Bazı pozisyonlarda zevk alabildiğimi hissediyorum sadece. Eşim aynı şekilde,aynı tempoda uzun süre devam edebilse sanki birşeyler olacak fakat boşalmamak için o an yavaşlıyor ve en başa dönüyorum resmen.
Vajinal olarak boşalamayacağımı anladım. Klitoral olarak nasıl olacak ilişki esnasında onu bilmiyorum. Üstte pozisyonu denedim onda da pek bir şey hissedemedim.Öyle mastürbasyon yapıp boşalmak tarzı bir şey de yaşamadım. Yani kendimi tatmin etmek için mastürbasyonu tercih eden biri değilim. Ergenlik dönemlerinde sürtünme tarzı şeyler oluyordu sadece.
Bilmiyorum ben mi eksiğim bu konularda,o yüzden mi olmuyor. Eşim de uzun süre boşalmamak dışında ekstra bir çaba göstermiyor. Yani ne yapabilir tam olarak onu da ikimizde bilmiyoruz galiba.
Fikirlerinizi alabilirsem çok sevinirim. Teşekkür ederim şimdiden

Eşinle bu durumu konuştun mu? Boşalamıyorum yavaşlama vs. Diye. Ereksiyonunu kaybediyor o yüzden sabredemiyor dersen eliylede yapabilir. Araştırmayı yeni şeyler denemeyi teklif edin.

Evet konuştum. Fakat benim ona bi fikirle gelmemi bekliyor gibi. Bunun için bir çabası yok sanki. Belki de araştırdı bilmiyorum ama çok rahatlıkla konuşamıyor bu konuları. Elle tatmin edebilmeyi denemedik hiç. Bunu söyleyebilirim ona. Sağolun

Evet konuştum. Fakat benim ona bi fikirle gelmemi bekliyor gibi. Bunun için bir çabası yok sanki. Belki de araştırdı bilmiyorum ama çok rahatlıkla konuşamıyor bu konuları. Elle tatmin edebilmeyi denemedik hiç. Bunu söyleyebilirim ona. Sağolun
Çabası yoksa siz yönlendirin tutun elini kl*toriste veya v*jinanıza götürün. Veya sizin üstte olduğunuz bir pozisyona geçin burda kadın orgazmını kolaylaştırdığını okumuştum sizede faydası olur umarım.

partnerim sekste çoğu zaman benim boşalmam için uğraşıyor. hangi pozisyonu sevdiginizi deneye deneye öğrenirsiniz. daha bitmedi diyin mesela ona. ilişki esnasında eliyle klitorisi uyarsın. oral seks yapsın.

Yeni evlisiniz zamanla ilişkiniz boyut değiştirir zamanla birbirinizin zevk aldığı pozisyonlara geçersiniz belki eşiniz bosaldikdan sonra devam edememe endişesi olduğu için yavasliyordur karşılıklı anlayış konuşma yaparsanız hiç bir sorun kalmaz gibi geliyor

sexi tü kaka diye benimseyerek yetişilen toplumda kadinlarin orgazm olmamasi normal. Ne kendi vucudunu taniyor, haz noktalarini biliyor ne de hosuna giden seyleri partnerlerine soyleyebiliyor çoğu.
Ki arastirmalara gore turkiyede orgazm olan kadin yüzdesi 20%...

On sevismeyi uzun tutup, oyunlar oynayin ve partnerinizi yönetin, zevk aldiginiz şeyleri, yapmasını istediginiz şeyleri hem soyleyerek hem ufak tefek yonlendirmeler ile gösterin.
Utanmayin konuşun, enerjiyi yuksek tutun.

Sadece gece/karanlikta/yorgan altinda ve randevu ile yapilan sexe karsiyim mesela, evin her kosesinde spontane sevisebilirsiniz.
Sınır koymayin, sınırsız olun...

Anlattıklarına bakılırsa sen daha önce hiç bir şekilde boşalmamışsın, öncelikle senin kendi vücudunu tanıman lazım, nerelerden zevk alıyorsun, hangi pozisyonda boşalıyorsun bunları bilmen lazım ki, bunları da kendine dokunarak öğrenebilirsin. Bu yüzden masturbasyon kötü bir şey değildir, dene.

Merhaba. 5 aylık evliyim. Haftada 2-3 kez cinsellik yaşıyoruz. İkimizde evlilik öncesi ilişki yaşamamış insanlarız.Henüz hiç boşalamadım. Bunu yaşamak istiyorum ama olmuyor.
İlişkimiz yaklaşık 20-25 dk civarında sürüyor. Bunun 5-10 dksı ön sevişme. Bazı pozisyonlarda zevk alabildiğimi hissediyorum sadece. Eşim aynı şekilde,aynı tempoda uzun süre devam edebilse sanki birşeyler olacak fakat boşalmamak için o an yavaşlıyor ve en başa dönüyorum resmen.
Vajinal olarak boşalamayacağımı anladım. Klitoral olarak nasıl olacak ilişki esnasında onu bilmiyorum. Üstte pozisyonu denedim onda da pek bir şey hissedemedim.Öyle mastürbasyon yapıp boşalmak tarzı bir şey de yaşamadım. Yani kendimi tatmin etmek için mastürbasyonu tercih eden biri değilim. Ergenlik dönemlerinde sürtünme tarzı şeyler oluyordu sadece.
Bilmiyorum ben mi eksiğim bu konularda,o yüzden mi olmuyor. Eşim de uzun süre boşalmamak dışında ekstra bir çaba göstermiyor. Yani ne yapabilir tam olarak onu da ikimizde bilmiyoruz galiba.
Fikirlerinizi alabilirsem çok sevinirim. Teşekkür ederim şimdiden
Önce siz bedeninizi keşfedin, nasıl ve ne şekilde zevk alıyorsunuz, nasıl tatmin olabilirsiniz. Ondan sonra eşinizi yönlendirirsiniz belli ki tecrübesiz. Penetrasyon sırasında sizde klitoral uyarı verebilirsiniz kendinize elinizle..

Klitoral olarak uyarilabileceginiz en guzel pozisyonlardan biri doggy. Esiniz de yapabilir siz de yapabilirsiniz.

Ayrica illa sevisme icinde olmasi gerekmiyor, yatakta veya koltukta uzanirken bile sizi elle tahrik edip bosaltabilir. Kendisi bosaldiktan sonra devam edemeyeceginden cekiniyorsa sevisme haricinde eliyle denesin.

5 10 dk ön sevişme az ki ne tahrik olacaksınız 5 10 dk dan yeterli değil bunu uzatmalısınız. Çok yoğun haz aldığınız sırada giriş yaparsanız boşalmanız daha kolaylaşır yani 5 10 dk tamam vajina ıslak biraz açıldı hop hadi girelim olmaz haz yüksek olacak sevişme sırasında yüksek olmasın asla müsaade etmem ben eşime

Benim de tam anlamıyla cinsel hayatım iki ay önce filan başladı ama hala vajinal orgazm olmayı öğrenemedim.
Ama benimki duygusal, dokunmayi seven bir yengeç erkeği.
Önce bana odaklanıyor, oral ve el ile klitoral orgazm sonra o, sonra yine ben.
Çok pozisyon denedik uzun da sürüyor ama ben vajinal orgazm olmayı başaramadim.

Arkadaşim yastikla dene surtun böyle ben çok küçükken başlamıştım 13 14 yaşında evlenincede rahatça oluyorum günde 2 3 kerede yaşıyorum bazen ama. Yastikla deneyin yattığımız yastiklardan
mastürbasyon daha da kötü yapar. artık eşi var bu kadının neden kendini tatmin etsin. mastürbasyon aksine cinsel ilişkiyi kötü etkiliyor. yastık neden zevk veriyor sürtünme olduğu için. yastık görevi görecek kocası var kadının

5 10 dk ön sevişme az ki ne tahrik olacaksınız 5 10 dk dan yeterli değil bunu uzatmalısınız. Çok yoğun haz aldığınız sırada giriş yaparsanız boşalmanız daha kolaylaşır yani 5 10 dk tamam vajina ıslak biraz açıldı hop hadi girelim olmaz haz yüksek olacak sevişme sırasında yüksek olmasın asla müsaade etmem ben eşime
Son cümleyi anlayamadım k bakma
sevişme sırasında yüksek olmasın asla müsaade etmem ben eşime

X