Eşimin libidosu çok düşük

Kötü bir durum anliyorum. Sonradan anlamaniz. Ben görüstügum, begendigim birisinin libidosu dusuk olunca bile kendimi inanilmaz caresiz ve kötü hissediyorum seni dusunemiyorum bile, evli oldugunuz birinin böyle cikmasi kötü olmus. Ama düzelmez buna emin olabilirsin. Hormonlar pek yok esinizde.
Düzelmez biliyorum. Bence bunu hissettiniz birinden o anda uzaklaşın :)

Hayır dindar olduğu için günah karşılıyor tecrübesiz heyecan vermeden işi bitiyor bu da brnde isteksiz lik yaratıp ilişkiyi scı hale getirio ve bende bartolin çıktı. Doktor da ön sevişmeyi uzatın dedi bu da napim diyor daha napacagıni bilmiyor bana soruyor brnde ne diyim ben söyledikten sonra zaten saçma bi hale döner
tööbe tööbe napayım nedir ya. sinirlerim bozuldu gece gece 🤣

😀 evet bana da saçma geliyor kendi yapmalı brn onu yönlendirme m de öyle zevk almam şunu yap bunu yap komık yani.
Yahu sen amuda bile kalksan seninki uyanmaz 😂 birde adami zorluyor gibi. Ben kendimden utanirim boyle sebek gibi 10 dakika cinsellik icin o duruma dusmek. Bana libidosu yuksek adam lazim, yaninda oturdugumda, uzandigimda, dokundugumda atliycak 😁 ben yok diycem, kacicam. Yeter diycem iliski öyle guzel oluyor hhahahahaha

Konuda hiçbir bilgi yok, hep mi boyleydi?
Sonradan olan bir şey mi?
Uremeye calistiginiz için gorev gibi görüyor olabilir mi?
Sevgiliyken izin vermiyordu yakın olmamıza günah diyordu evlenınce gördüm malesef evliliğin ilk günden böyle daha önce hiç kimse ile bir tecrübe si olmamış o bu olayı sadece üreme olarak görüyor yap bitir. Hayır ben ona diyorum resmen damızlık yerine koyar gibi ilişki yapıosn istek heyecan yok hiç dokunmuosn bile. Ne yapım diyor bn bu kadar biliyorum diyip kızıp uyuyor bende bir daha asla yapmıcam diyorum yanaşıyor salak gibi yine aynı şeyi yaşıyorum

Sevgiliyken izin vermiyordu yakın olmamıza günah diyordu evlenınce gördüm malesef evliliğin ilk günden böyle daha önce hiç kimse ile bir tecrübe si olmamış o bu olayı sadece üreme olarak görüyor yap bitir. Hayır ben ona diyorum resmen damızlık yerine koyar gibi ilişki yapıosn istek heyecan yok hiç dokunmuosn bile. Ne yapım diyor bn bu kadar biliyorum diyip kızıp uyuyor bende bir daha asla yapmıcam diyorum yanaşıyor salak gibi yine aynı şeyi yaşıyorum
kaç yıldız evlisiniz? yaşınız 34 mü?

Yahu sen amuda bile kalksan seninki uyanmaz 😂 birde adami zorluyor gibi. Ben kendimden utanirim boyle sebek gibi 10 dakika cinsellik icin o duruma dusmek. Bana libidosu yuksek adam lazim, yaninda oturdugumda, uzandigimda, dokundugumda atliycak 😁 ben yok diycem, kacicam. Yeter diycem iliski öyle guzel oluyor hhahahahaha
, 😀😀 keşke benim eşim de anlattınız şekilde olsaydı hayali kuruyorum resmen 😀 ben seviyorm yalan söyleyemem askı n doruk noktası o zaten onlarla anlam bulur bütünleşmek önemli his duygu beden. Of ne anlar erkekler

Nasıl yani hiç öpüşme vs olmadan direk yapiyormu?

Nasıl yani hiç öpüşme vs olmadan direk yapiyormu?
Biraz öpüşme sonra direk ilişki bu da beni zevke getirmediği için çabuk davranması bende çok kuru oluyorum ve agrı oluyor. Bundan dolayı bende bartolin kist oluştu . Doktor ön sevişmeyi uzatın dedi söyliyorum da aynı bir şey değişmiyor

Bosanmaya ne dersiniz?

Hayır sürekli söylüyorum bana heyecan vermiyorsun isteğimi bitiriosn diğer gün aynı ben dedikten sonra tadı kalmaz saçma geliyor öğren bak diyorum bi yerlerden o sadece kendini düşünuo
Ne kendini düşünmesi yahu eşinizin bir şey bildiği yok. Kendini düşünen karısını tatmin etmesi gerektiğini bilir. çünkü normal bir adam kadın tatmin olmadığında kendini kötü hisseder.

Seviyorum onu aslında çok iyi anlasıyoruz birbirinize asığız ama o malesef tecrübe siz. Sevgiliyken utangaçtı hım kimse ile bir şeyler yaşamamış. Aslında bir şeyler yapmak istediğini içinden gecirio bence ama yapmaya utanıyor ben öyle hisseidyorm
Tecrubesizlik baska bir şey yalniz.
Sizi arzulamiyor. Sorunlari da olabilir ama pek doktora gidecek bir tipe benzemiyor.
Hayat sizin, karar sizin...
Hem size dokunmayan adamin nesini seviyorsunuz, nasil anlasiyorsunuz ki?

Seviyorum onu aslında çok iyi anlasıyoruz birbirinize asığız ama o malesef tecrübe siz. Sevgiliyken utangaçtı hım kimse ile bir şeyler yaşamamış. Aslında bir şeyler yapmak istediğini içinden gecirio bence ama yapmaya utanıyor ben öyle hisseidyorm
3 senedir evlisiniz nasıl bir tecrübesizliktir bu ?

Neden bosanma yok? Yani evlilik sadece cinsellik degil ama cinsellik olmadan da evlilik yürümez ayrica adamin cabasi yok
Iste bazi kadinlar evlilik öncesi icin ben yapmadım adam da benim gibi olsun "temiz/namuslu" diye bakiyor olaya sonra da erken bosalma ya da baska cinsel sorunlarla ugrasiyorlar!
Sizinkisi baya sorunlu bence. Yani siz mutsuzsaniz boşanmak da bir cozum çünkü cinsel acidan tatmin olmayinca da ileride mutsuz olursunuz kadin olmadan anne olmaya cabalamaniz da yanlış
Evet annelik de bir rol ama insan esi tarafindan arzulanmak ve kadin oldugunu da hissetmek ister siz adam gunah goruyor diye neden kendi özünüzde olandan mahrum olasiniz bu da sizin kul.hakkiniz degil mi?

34 yasındaym evet yeni evli sayılırım 3 yıl olacak
Ben de cok yeni sanmistim yorum.yaparken 3 sene epey uzun bir süre
Bu arada ben olsam iki secenek sunardim ya tedavi olup bu is duzelecek ya da senden bosaniyorum madem tedavi de olmuyorsun o halde bu durumu mahkemede dile getireceğim derdim. Yani boyle hic bir caba göstermeyen birini ancak söylediklerim biraz harekete gecirebilir

Merhabalar. Yine sinir olduğum bir gece eşim yanımda uyuyor hiç bir şey yokmuş gibi arkasını döndü uyudu. Her gece aynı şey isteksiz mi neden bilmiyorum beni seviyor aşık olduğuna eminim ama cinsel isteksizlik hat safa da. Tartışıyoruz napim diye bana soruyor tecrübesiz bende ki heves de kaçıyor resmen sadece üreme için yapıyoruz yapacaksa da başka bir anlamı yok. Ne yapmalıyım birileri akıl verebilir mi lütfen . Yada siz böyle şeyler yasıyor musunuz
Doğal macun denesin istek arttırıcılar var

Hayır dindar olduğu için günah karşılıyor tecrübesiz heyecan vermeden işi bitiyor bu da brnde isteksiz lik yaratıp ilişkiyi scı hale getirio ve bende bartolin çıktı. Doktor da ön sevişmeyi uzatın dedi bu da napim diyor daha napacagıni bilmiyor bana soruyor brnde ne diyim ben söyledikten sonra zaten saçma bi hale döner
Istediklerini söyle yapsin bir zahmet böyle şeymi olurya dindarlikla ne alakası var yapmanin.Dinde karı koca bir birini mutlu etmeli der tamam dindar o zaman bazı şeyleri yapmaya bilir ama sevişmekte olmaz diyorsa kafasinda sorun var yani.🙄 Allah sabir versin size böyle ömürmü geçer.🫤

İyi de dindar biri bunun günah olmadığını bilir. Hatta eşiyle birlikte olmak sevap bile haram yolu varken helal yolu seçtiği için. Yani burada dini yorum yapmak yasak ama adam yanlış biliyorsa bu yüzden kendini rahat bırakmayıp kasıyorsa kitaplardan gösterebilirsiniz. Eşlerin birbiri üzerinde sorumluluğu var, asıl bu şekilde mutsuz ederek hakkınıza giriyor.

Bir de siz söyledikten sonra niye saçma hale gelsin. Adam bilmiyor demek ki, belki hiç film falan da izlememistir siz öğretin bazı seyleri. Yavaş yavaş nelerden mutlu olduğunuzu görsün.

X