Eşimin libidosu çok düşük

Bence cinsel hayatınızı yoluna koymadan çocuk düşünmeyin. Ama tabii hayat sizin bir ömür bana bu sorun olmaz ben cinsellik bitse de bu adamla devam ederim diyorsanız o ayrı.
Çocuk olsun da çocukla ilgileneyim de cinsel hayatım tamamen bitsin istiyorum. Onun isteksizliği bende ki heyecanıda öldürüyor resmen işkence gibi onun yüzünden bartolin kıstı cıktı bende

Tavana değil aşağı tarafa bak be adam deseydiniz 😂 Kocanız ya gerçekten çok saf ya da cidden yetersizlik hissinden dolayı safa yatıyor
Biliyorum tecrübesiz utangaç biriydi sevgiliyken de din kaynaklı her şey günah karşılıyor. Sevgiliyken böyle olması hoşuma gitmişti mesafeli ydi böyle erkler kaldı mı derdim ama evliyken kötü bir tecrübe oluyormuş. İnsan kendini damızlık gibi hissediyor resmen

Siz hareketlendirmek için bir şeyler yapıyor musunuz? Ya da neler yaptınız yaptığınız halde böyleyse boşanın bir sağlık sorunu olmadığı sürece ot gibi o ne yaa
Yo hiç bi sorunu yok gayet calısıo ama sadece kırk saniye sonrası yok öncesi yok. Doktor ön sevismeyi uzatın dedi o bana napim diye soruyor ben ne diyeceğimi bilmiyorum söyle yap denmez saçma geliyor hevesim de kacıyor onu da ben öğret mym git arastır dedim

Yo hiç bi sorunu yok gayet calısıo ama sadece kırk saniye sonrası yok öncesi yok. Doktor ön sevismeyi uzatın dedi o bana napim diye soruyor ben ne diyeceğimi bilmiyorum söyle yap denmez saçma geliyor hevesim de kacıyor onu da ben öğret mym git arastır dedim
Ee tabiki de hevesiniz kaçar napim diye sorulurmu hiç töbee🤣

Hic bir sey yapamazsin. En gicik oldugum erkek tipi. Hiccccc gelemen libidosuz erkege! Baci kardes hayati oluyor böylelerinin malesef. Terapi filan da fayda etmez adamin icinden gelmiyor. Biyolojik olarak yok.

Eşinizin tam olarak sorunu ne erken boşalma falan gibi bir şeyler oldugu için belki isteksiz?
Hayır dindar olduğu için günah karşılıyor tecrübesiz heyecan vermeden işi bitiyor bu da brnde isteksiz lik yaratıp ilişkiyi scı hale getirio ve bende bartolin çıktı. Doktor da ön sevişmeyi uzatın dedi bu da napim diyor daha napacagıni bilmiyor bana soruyor brnde ne diyim ben söyledikten sonra zaten saçma bi hale döner

Hic bir sey yapamazsin. En gicik oldugum erkek tipi. Hiccccc gelemen libidosuz erkege! Baci kardes hayati oluyor böylelerinin malesef. Terapi filan da fayda etmez adamin icinden gelmiyor. Biyolojik olarak yok.
Aynen öyle çok iyi anlattn. Boşanmak da yok çocuk olsn da tamamen arkamızı dönüp yatalım istiyorum o seviye yr geldim

Merhabalar. Yine sinir olduğum bir gece eşim yanımda uyuyor hiç bir şey yokmuş gibi arkasını döndü uyudu. Her gece aynı şey isteksiz mi neden bilmiyorum beni seviyor aşık olduğuna eminim ama cinsel isteksizlik hat safa da. Tartışıyoruz napim diye bana soruyor tecrübesiz bende ki heves de kaçıyor resmen sadece üreme için yapıyoruz yapacaksa da başka bir anlamı yok. Ne yapmalıyım birileri akıl verebilir mi lütfen . Yada siz böyle şeyler yasıyor musunuz
Ay bu adamlara noluyo be bulmuşta bunuyorlar

Siz hareketlendirmek için bir şeyler yapıyor musunuz? Ya da neler yaptınız yaptığınız halde böyleyse boşanın bir sağlık sorunu olmadığı sürece ot gibi o ne yaa
Hayır sürekli söylüyorum bana heyecan vermiyorsun isteğimi bitiriosn diğer gün aynı ben dedikten sonra tadı kalmaz saçma geliyor öğren bak diyorum bi yerlerden o sadece kendini düşünuo

Aynen öyle çok iyi anlattn. Boşanmak da yok çocuk olsn da tamamen arkamızı dönüp yatalım istiyorum o seviye yr geldim
Yani sanirim, sen de seviyorsun ve iyi bir es, kocam, benim gözüyle bakiyorsun. Yoksa cocuk olsun tamamen cinsellik bitsin, baci kardes olalim demezdiniz. Ama sunu söylim bazi insanlar sadece cinsellik iyi oldugu icin bir arada kalabiliyor. Siz yatakta malesef anlasamiyorsunuz, cok iyi bir arkadas olabilirdiniz ama yatak partneri degilsiniz. Yani iyi bir arkadassiniz. Bu hayatta böyle gidermi ondan emin degilim. Ben yatak konusunda cok netim, keskinim bir kac kez bakarim libidosu yoksa aninda biter o is. Ama libidosuz erkek oldugu kadar libidosuz kadin da cok. Bence boylelerinin birbirleriyle olmalari gerek. Yoksa mutlu bir hayat yasarmisiniz bilmiyorum.

Hayır sürekli söylüyorum bana heyecan vermiyorsun isteğimi bitiriosn diğer gün aynı ben dedikten sonra tadı kalmaz saçma geliyor öğren bak diyorum bi yerlerden o sadece kendini düşünuo
Yahu ne alaka haraketlendirmek icin birde taklami aticak kadin? Adam dedigin dokundugunda yukselir. Isin yoksa maymun gibi oyna bey efendimiz haraket ettircek diye 😂😂

Yani sanirim, sen de seviyorsun ve iyi bir es, kocam, benim gözüyle bakiyorsun. Yoksa cocuk olsun tamamen cinsellik bitsin, baci kardes olalim demezdiniz. Ama sunu söylim bazi insanlar sadece cinsellik iyi oldugu icin bir arada kalabiliyor. Siz yatakta malesef anlasamiyorsunuz, cok iyi bir arkadas olabilirdiniz ama yatak partneri degilsiniz. Yani iyi bir arkadassiniz. Bu hayatta böyle gidermi ondan emin degilim. Ben yatak konusunda cok netim, keskinim bir kac kez bakarim libidosu yoksa aninda biter o is. Ama libidosuz erkek oldugu kadar libidosuz kadin da cok. Bence boylelerinin birbirleriyle olmalari gerek. Yoksa mutlu bir hayat yasarmisiniz bilmiyorum.
Evet seviyorum çok iyi arkadasız. Ten uyumunuz hiç yokmuş sevgiliyken günah diye beraberlik yasamadık nasıl olduğunu bilmiyordum sadece opüsme. bilsem böyle yine de evlenir mydm bilemiyorum ama sunu iyi biliyorum artık evlilikte yatakta bi uyum yoksa çok kötü bir durum muşş

Terapists gitmeyi şart koş yoksa sorun öyle bizim verdiğimiz tavsiyelerle çözülme

İsteksiz ise çocuk yapmayın önce tedavi olsun burdaki fikirler Tedavi yönünde olacak eşin gitmeyecek bir ömür de böyle sana arkasını dönüp yatan adamla geçmez çaresini tedavi de bulmalisiniz
Tedavi olmaz cünkü bir sorunum yok diyor gayet istekliyim diyor işte benim ne isteipimi anlamıyor bile. İstekli ama kırk saniye öncesi sonrası yok heyecan farklılık vs olsn bitsin derdinde. Sorun orda bunu bi sorun olarak görmüyor

Evet seviyorum çok iyi arkadasız. Ten uyumunuz hiç yokmuş sevgiliyken günah diye beraberlik yasamadık nasıl olduğunu bilmiyordum sadece opüsme. bilsem böyle yine de evlenir mydm bilemiyorum ama sunu iyi biliyorum artık evlilikte yatakta bi uyum yoksa çok kötü bir durum muşş
Ten uyumu ilişkinin anahtarıdır. Bunu bilir bunu söylerim hatta söyleriz 🤣

Kötü bir durum anliyorum. Sonradan anlamaniz. Ben görüstügum, begendigim birisinin libidosu dusuk olunca bile kendimi inanilmaz caresiz ve kötü hissediyorum seni dusunemiyorum bile, evli oldugunuz birinin böyle cikmasi kötü olmus. Ama düzelmez buna emin olabilirsin. Hormonlar pek yok esinizde.

X