Esime ikinci bir sans vermelimiyim? (not: büyük kavga...)

Allah'a ve Kur'ana yemin ediyor ki bidaha bana o sekilde dokunmayacagini , o sebebten dolayi zatende ilac almis hep cebinde tasiyor gerekirse kulanirim diyor sorun degil diyor.

Annem babam narsist malesef. narsist olunca oyle olabiliyor bu normal. Evlatlarini ret edebiliyor narsistler.

Anneni babanı boşver de sen kendin bir doktora git, normal değilsin

Koca haşin erkek, deli aşık. Şiddetli seven yurdum erkeği.
saka maka bazen kavga ettikten sonra benle cinsel iliskiye girmeyi seviyordu. benim itaatkâr olmami istiyordu ve birden bana daha fazla yanasiyordu o sekilde davrandigimda. cinsel iliskidede bana saydiriyordu bende evet diyordum o sekilde istiyordu.

Son düzenleme:
Dayak atmamaya mı özen gösterecekmiş ? Nesi düzelmiş babanın tek gözünü mü morartacakmış. Senin için dayak yiyip sana sahip çıkan ailen için narsist gibi çirkin bir yakıştırma yapmışsın. Muhtemelen kocanın düzeldim ayaklarıyla kendini kandırmak için. Ama yazık !! Kendini düşünmüyorsan çocuklarını düşün. Ayrıca senin durumunda olup narsist dahi olmayan aileler kızlarına torunlarına sahip çıkmıyor masada ki 1 tabak yemeğin hesabı yapılıyor diğer mağdur arkadaşların bir yazdıklarını oku ve aklını topla bence

annem gilde kaldigim her ay icin hesabima 10 bin TL yatiriyor.

Esimle 6 yildir evliyim , 3 tane cocugumuz var. Birisi 2 aylik , 1 yasinda ve 3 yasinda. Cocuklarimiz hepsi daha bebek diyebiliriz..

Esimle son dönemler kavga yaptik , siddetde oldu bana vurdugu oldu. Bana yeterince anlayis gösteremedi. Sonra babam bizim eve geldi beni almak icin , babamla arasinda cok büyük kavga cikti ve birbirlerine vurdular babamin iki gözü sisti ve gözlerinden ve burnundan kan akiyordu. (not: Babam ve annem narsist , 6 yildir benle hic konusmadilar (silenttreatment).)

Sonrasinda esim tutuklandi 2 gün polis karakolunda kaldi. Ve ben ondan suanda 2 aydir ayri yasiyorum annem babam gildeyim 3 cocugumuz ile. Esim her hafta cocuklari aliyor hafta sonlari o bakiyor cocuklara. 1 ay önce ayrilik davasi acildi esime karsi.

Esimde bana diyor ayriliktan sonra hatalarimi daha iyi anlayabildim , iyice dusunebildim hatam nedir diye diyor. Sana daha fazla anlayis göstermem gerekiyordu ve aramizda tartisma olsa bile fazla ileri gitmesin diye ilac aldim diyor. Kendimi gelistirdim bu tür konularda gel bidaha deneyelim , bir sans ver bana diyor ki gösterebilim gercekten degistigimi ve hatalarimi anladigimi diyor esim.

Bu durumda sizce benim icin en iyi secenek nedir? Bir sans vermelimiyim yoksa ayrilik mi?
babanın ve annen narsıst siz mi koydunuz bu teşhisi? doktor musunuz? ben olsam ailemle kalırım o adam senin ecelin olur benden söylemesi

Valla kanka sen de az hasta değilsin, ailen için narsist şu bu yazmışsın da o baba senin için bu yaşında dayak yemiş. Annen de bu yaşında 3 bebeğin gürültüsünü çekmeyi kabul etmiş. Burda kaç tane çocuğunu bırak gel diyen aile var aç oku, sen önce ailenin kıymetini bil. Bana kalırsa ailen bu adamla evlenme dedi, senin koca da pek kıymetli ya ailen kötü oldu tabi.
bence de.6 yıl konuşmamışlar bence kaçmış eşine.

babanın ve annen narsıst siz mi koydunuz bu teşhisi? doktor musunuz? ben olsam ailemle kalırım o adam senin ecelin olur benden söylemesi
siz bir tane dahi sans da mi vermezdiniz 3 bebeginiz var oldugunu dusunsek? baktik olmuyor yanlislar yapiyor yine ayrilabiliriz sonucta. ilk kez bu sekilde durum söz konusu yani tam ayri yasamali falan.

hayir tani yok ancak gaslighting (olmus olan konulari inkar etmek vesaire) , silenttreatment , baskıcı gibi narsist özelikleri var yani.
Ya kendimi aşırı cahil hissettim.
Silenttreatment bunu bilmiyorum filan
Neyse özellikle babanizi dövdüğünu yazdığınız yerde narsist diye belirtme sebebiniz nedir. Hakkediyor gibi anlam çıkıyor.
Ayrıca bütün narsistler etrafiniza mi toplandi anne -baba narsist. Aslında günümüzde asil narsistlere narsist denilmiyor. Çünkü herkes yüksek uzmanlık bilgisine dayanarak birbirine bu tanıyı koyuyor

saka maka bazen kavga ettikten sonra benle cinsel iliskiye girmeyi seviyordu. benim itaatkâr olmami istiyordu ve birden bana daha fazla yanasiyordu o sekilde davrandigimda.
Ya siz yine girin fantazili ilişkilere de niye korunmuyorsunuz? Çok mu muhteşem adam kadınsınız da soyunuz sürsün? O küçücük bebeklerin suçu günahı ne? Hepsi anne kucağı bebeği ama anne hiçbirine yetemiyor. Aklı fikri dayakçı kocada. Ne dört ne beş siz durmazsınız. En büyük en küçüğü büyütür artık. Allah ıslah etsin ne diyeyim. 2024 yılında kocam değil mi hem döver hem sever lafını duymalım artık ya. Yazıcam içimde kalmasın, kocanız iğrenç bir adam. Yemin ediyorum komşum olsa aynı anda asansöre binmem o derece iğrenç. Kaba saygısız yaşlı adam döven kasları büyük beyni küçük bir barzo. İkiniz birbirinize göresiniz ayrılmayın da acaba çocukları sosyal hizmetlere mi verseniz mi doğru düzgün sağlıklı büyüseler?

Adam dayak sonrası seks için dayak atıyor, kadın da itaatkar olunca daha fazla yanaşıyor bana diyor iyi mi?

siz bir tane dahi sans da mi vermezdiniz 3 bebeginiz var oldugunu dusunsek? baktik olmuyor yanlislar yapiyor yine ayrilabiliriz sonucta. ilk kez bu sekilde durum söz konusu yani tam ayri yasamali falan.
vermem çoçuklarımın annesine ihtiyacı var çünkü kanlı canlı bi anneye bak babana böyle davranan adam sana asla acımaz saygısız şans falan verme bende dayak yedim şiddetin sonu yok anca mezarda. 3 çoçuk böyle bi adama çok fazla keşke korunsaydınız

Ya kendimi aşırı cahil hissettim.
Silenttreatment bunu bilmiyorum filan
Neyse özellikle babanizi dövdüğünu yazdığınız yerde narsist diye belirtme sebebiniz nedir. Hakkediyor gibi anlam çıkıyor.
Ayrıca bütün narsistler etrafiniza mi toplandi anne -baba narsist. Aslında günümüzde asil narsistlere narsist denilmiyor. Çünkü herkes yüksek uzmanlık bilgisine dayanarak birbirine bu tanıyı koyuyor

benim anne ve baba tarafim 90% narsist kisilik bozuklugu. DNA'mizda var yani bu mesele.

Annem ve babam ikiside olmus olan konulari inkar ediyorlar. Yani atiyorum dün döner yedik diyelim , komple inkar edebiliyorlar. Onun disinda en kucuk hatada büyük kavgalar cikartiyorlar. Ve annem kavga oldugunda gözleri parliyor ve ilginc bir sekilde gülüyor enerji aliyor gibi.

Dominantlar ikiside , yani cok baskici. Sadece onlarin dedigi ve fikirleri gecerli. Benim fikrim olamaz. Ben diyelim kirmizi rengi seviyorum o diyor ki yok maviyi seveceksin.

Gel git yapiyorlar yani mesela onlar konusmak istedigimde , söyle özledim böyle özledim falan diyip sonrasinda birden yok gelme görmek istemiyoruz seni diyorlar. Yani umut verip kiriyorlar kalbini.

Ha bire kücük düsürmeler ha bire yani makineli tüfek gibi kücük düsürüyorlar insani. Daha cok sayabilirim tam narsistler yani

benim anne ve baba tarafim 90% narsist kisilik bozuklugu. DNA'mizda var yani bu mesele.

Annem ve babam ikiside olmus olan konulari inkar ediyorlar. Yani atiyorum dün döner yedik diyelim , komple inkar edebiliyorlar. Onun disinda en kucuk hatada büyük kavgalar cikartiyorlar. Ve annem kavga oldugunda gözleri parliyor ve ilginc bir sekilde gülüyor enerji aliyor gibi.

Dominantlar ikiside , yani cok baskici. Sadece onlarin dedigi ve fikirleri gecerli. Benim fikrim olamaz. Ben diyelim kirmizi rengi seviyorum o diyor ki yok maviyi seveceksin.

Gel git yapiyorlar yani mesela onlar konusmak istedigimde , söyle özledim böyle özledim falan diyip sonrasinda birden yok gelme görmek istemiyoruz seni diyorlar. Yani umut verip kiriyorlar kalbini.

Ha bire kücük düsürmeler ha bire yani makineli tüfek gibi kücük düsürüyorlar insani. Daha cok sayabilirim tam narsistler yani
Beğenmiyorsan defol git yanlarından

vermem çoçuklarımın annesine ihtiyacı var çünkü kanlı canlı bi anneye bak babana böyle davranan adam sana asla acımaz saygısız şans falan verme bende dayak yedim şiddetin sonu yok anca mezarda. 3 çoçuk böyle bi adama çok fazla keşke korunsaydınız
adam sizi niye öldürsün ki. yatar bi 15 yil hapiste. kimse yatmak istemez öyle. bi sans vermem demeniz sizi feminist sinifina mi koyuyor?

siz 3 bebekle anne baba gilde tek yasayan görelim el mi yaman bey mi yaman
Arkadaşım ailene hakaret edip duruyorsun. Yazık baban dayak yemiş, annen bu yaşta üç çocuk çekiyor. Sizi sokağa atmamışlar sahip çıkmışlar. Burda ne konular açıyorlar ailesi çocukları istememiş diye. Birincisi ben böyle bir adamla evlenmem. İkincisi hadi evlendim diyelim böyle bi adama üç çocuk yapmam. Hadi onu da yaptım ailemin yanına gittim diyelim nankörlük edip insanların arkasından atıp tutmam. Kendi mesleğim var kimseye muhtaç değilim. O yüzden beni kendinle kıyaslama ettiğin bedduayı aynen geri iletiyorum :KK48:

X