Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

Merhaba neden kan testi vermiyorsunuz? Kesin sonuç olur. İdrarla yapılan gebelik testleri hiç güvenilir değil malesef.
Doğru söylüyorsunuz, evet. Benim açımdan sebebi; negatif çıkması korkusu. Zaten belirttiğim belirtilerin de psikolojik olma ihtimali var maalesef.

Off valla ne deyim zor işler ben biraz bunaldım. Yaş da olunca haliyle insan sürekli uğursuzluk düşünüyor. Allah herkese gönlündekini hayırla nasip etsin.

Benimde reglime 8 gün var kasık batması göğüs sızlaması ağrısı mide yanması gibi bulantısı gibi değişik sürekli uyku hali var üzerimde bakalım reglim gecikirse test yapacam bende

Kızlar adetime 6 gün kaldı ovulasyon testim bu şekilde çıktı normal mi

Eklentiler

• Screenshot_20240516_115847_Gallery.jpg
    Screenshot_20240516_115847_Gallery.jpg
    48,7 KB · Görüntüleme: 57
Kizlar sabah yaptim bu testi ilk başta negatifti yarım saat sonra silik çizgi vardı ama şimdi böyle koyulasmis idrarı fazla damlatmistim acaba ondan mı oldu akşam test yaptım negatifti albi markası
IMG_20240516_134159.jpg

Selam kızlar.. Yorumunuza ihtiyacım var.
Bat normalde yarın.. Ben dün kaset test yaptım (Bat'a 2 varken fotolarda ilk sıradaki mavimsi test) silik çıktı hatta fotoyla oynadım görmek için sonra dayanamadım gittim Beta verdim sonuç:18.72 çıktı.. Yarın tekrar kan vereceğim. İlk gün yaptığım ve bugün yaptığım testleri ekliyorum 2. Foto sabah yaptım (gün içinde) 3.foto akşam işten gelince yaptım 2 tane test (bebetime ve Artımed) artış olmuş mu sizce bakabilir misiniz? 👀 Daha önce kimyasal yaşadım stresten gebericem. 😮‍💨
Eki Görüntüle 3427976 Eki Görüntüle 3427977
Eki Görüntüle 3427975
Merhaba bende aynı durumdayım testlerim silik bat a henüz 6-7 gün var kan testi veremiyorum 😁

Kizlar sabah yaptim bu testi ilk başta negatifti yarım saat sonra silik çizgi vardı ama şimdi böyle koyulasmis idrarı fazla damlatmistim acaba ondan mı oldu akşam test yaptım negatifti albi markası
Eki Görüntüle 3428174
Ay bende albi yapıyorum silik çıkıyor hep kaç gündür ilk yaptığımda başka testle de denedim o da silik hala regl olmama var da umarım bu test yanlış değildir. Yakınımda bir kadın olsa ona deneteceğim ama kimse de yok.

Eki Görüntüle 3428174
Ay bende albi yapıyorum silik çıkıyor hep kaç gündür ilk yaptığımda başka testle de denedim o da silik hala regl olmama var da umarım bu test yanlış değildir. Yakınımda bir kadın olsa ona deneteceğim ama kimse de yok

Evet çok erken hatta ben dayanamayıp herkes boşuna deneme belli olmaz demesine rağmen erkem gebelik testi yaptım kendim de erken olduğunu bilmeme rağmen negatif tabikide :) ovulasyon testi yapmadım o kadar da herşeyi harfiyen kuralına uygun ilerlemek istemiyorum çünkü Allah'ım ne zaman nasip ederse o zaman olacak zaten yumurtlama günlerimi biliyorum uygulamalar üzerinden gösterilen doğru ise yani ben birlikte olmayı kendimize görev olarak görmüyorum herhangi bi sınırlama olmadan yumurtlama öncesi, yumurtlama dönemi ve sonrası deniyoruz bi de benim bu ay ilk korunmasız ilişkim zaten hayırlısı olsun bakalım🌸
Bu arada size erken demişim ama ben evde bi test vardı bat a 9 gün varken yaptım 😁 hiç bir beklentim olmadan silik gördüm şimdi içim içimi yiyor test yanlış mı diye her gün tekrarlıyorum ve hala silik çıkıyor.

Bu arada size erken demişim ama ben evde bi test vardı bat a 9 gün varken yaptım 😁 hiç bir beklentim olmadan silik gördüm şimdi içim içimi yiyor test yanlış mı diye her gün tekrarlıyorum ve hala silik çıkıyor.
Bende 4-5 gün kala yapacam kendi kendime söz verdim😂 ayy inşallah hamilesindir

Bende 4-5 gün kala yapacam kendi kendime söz verdim😂 ayy inşallah hamilesindir
Testlerim hep şu şekilde umarım test yanlış değildir ama kaç gündür yapıyorum hep böyle çıkıyor.

Eklentiler

• IMG_7331.jpeg
    IMG_7331.jpeg
    50,6 KB · Görüntüleme: 43
  • IMG_7311.jpeg
    IMG_7311.jpeg
    64,6 KB · Görüntüleme: 40
  • IMG_7309.jpeg
    IMG_7309.jpeg
    153,4 KB · Görüntüleme: 50
X