Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

Bakalım hayırlısı reglime 11 gün var şimdiden test alıp yapmak istemiyorum çünkü negatif çıkacağına eminim regli günümü beklicem mecbur. Allah isteyen herkese nasip etsin
Evet bence de regliniz geciktiğinde yapın erkenden öğrenmek kötü birşey.

Evet çok erken hatta ben dayanamayıp herkes boşuna deneme belli olmaz demesine rağmen erkem gebelik testi yaptım kendim de erken olduğunu bilmeme rağmen negatif tabikide :) ovulasyon testi yapmadım o kadar da herşeyi harfiyen kuralına uygun ilerlemek istemiyorum çünkü Allah'ım ne zaman nasip ederse o zaman olacak zaten yumurtlama günlerimi biliyorum uygulamalar üzerinden gösterilen doğru ise yani ben birlikte olmayı kendimize görev olarak görmüyorum herhangi bi sınırlama olmadan yumurtlama öncesi, yumurtlama dönemi ve sonrası deniyoruz bi de benim bu ay ilk korunmasız ilişkim zaten hayırlısı olsun bakalım🌸

Benim de sizle hem tarihler hem de belirtiler aynı 24 mayıs civarı adet tarihim , 4 gündür özellikle sağ tarafta dolgunluk siskinlik hissediyorum yumurtlama döneminde hiç böyle olmazdı ama işte belirtiler için de çok erken ovulasyon yaptınız mı?
Evet çok erken hatta ben dayanamayıp herkes boşuna deneme belli olmaz demesine rağmen erkem gebelik testi yaptım kendim de erken olduğunu bilmeme rağmen negatif tabikide :) ovulasyon testi yapmadım o kadar da herşeyi harfiyen kuralına uygun ilerlemek istemiyorum çünkü Allah'ım ne zaman nasip ederse o zaman olacak zaten yumurtlama günlerimi biliyorum uygulamalar üzerinden gösterilen doğru ise yani ben birlikte olmayı kendimize görev olarak görmüyorum herhangi bi sınırlama olmadan yumurtlama öncesi, yumurtlama dönemi ve sonrası deniyoruz bi de benim bu ay ilk korunmasız ilişkim zaten hayırlısı olsun bakalım🌸

Biz de bu ay gün aşırı degerlendirdik dün yumurtlama testini yaptım pozitifti demek ki benim ağrıların sebebi oymuş ☺️ adet tarihini bekleyeceğiz şimdi yapacak bir şey yok ☺️

Merhaba yorumlayabilir misiniz?
Son adetimden 37 gün geçti 3 Mayıs yumurtam çatlamış dün kan testi verdim negatif çıktı yumurtlamaya göre 14 gün sonrası adet beklenir diye okumuştum erken mı yaptım sizce yoksa hala gebelik şansı olabilir mi ?

Eklentiler

• IMG20240514083656.jpg
    IMG20240514083656.jpg
    124,1 KB · Görüntüleme: 47
Arkadaşlar merhaba benim regl 12 gün var gece sol bacağım belim ve kasıklarimda çok hafif bir ağrı oluyor ve gece pek uyuyamıyorum gün icerisinde hafif bulantim var hamilelik belirtisimi sizce

Arkadaşlar merhaba benim regl 12 gün var gece sol bacağım belim ve kasıklarimda çok hafif bir ağrı oluyor ve gece pek uyuyamıyorum gün icerisinde hafif bulantim var hamilelik belirtisimi sizce
Benimde reglime 9 gün sizin gibi 12 gün varken bu belirtileri yaşadım şimdi kasıklarımda ağrı kalmadı çok sık acıkıyorum böyle mide bulantısı gibi mide yanması gibi birşey oluyor bi de çok erken uykum geliyor sabah 11 gibi zor kalkıyorum reglime 4-5 gün kalsın erken gebelik testi yapacam

Benimde reglime 9 gün sizin gibi 12 gün varken bu belirtileri yaşadım şimdi kasıklarımda ağrı kalmadı çok sık acıkıyorum böyle mide bulantısı gibi mide yanması gibi birşey oluyor bi de çok erken uykum geliyor sabah 11 gibi zor kalkıyorum reglime 4-5 gün kalsın erken gebelik testi yapacam
Evet bende çok sık açıkıyorum gün içi yorgun ve ayakta duramıyorum çok testin sonucunuzu payaşırmısınız lütfen merak ediyorum inşallah hamilesinizdir

Kızlar adet oldum bitti. 8. Günümdeyim.. 4 gündür sol boşluğumda kasiklarimda agri var, ya belimde agri dönüyor sabit degil. Ama solda net belli ağrı. Kaset test negatif çıktı. Ürolojiye gittim idrar verdim bi sıkıntı çıkmadı cok şükür. Yumurtlamam 19 unda oluyo

Selam kızlar.. Yorumunuza ihtiyacım var.
Bat normalde yarın.. Ben dün kaset test yaptım (Bat'a 2 varken fotolarda ilk sıradaki mavimsi test) silik çıktı hatta fotoyla oynadım görmek için sonra dayanamadım gittim Beta verdim sonuç:18.72 çıktı.. Yarın tekrar kan vereceğim. İlk gün yaptığım ve bugün yaptığım testleri ekliyorum 2. Foto sabah yaptım (gün içinde) 3.foto akşam işten gelince yaptım 2 tane test (bebetime ve Artımed) artış olmuş mu sizce bakabilir misiniz? 👀 Daha önce kimyasal yaşadım stresten gebericem. 😮‍💨
IMG_20240515_105147.jpg
IMG_20240515_194350.jpg

IMG_20240514_080613.jpg

2 Nisan -7 Nisan son adetim
3 Nisan yumurtam çatladı ( ovulasyon ile öğrendim)
Yumurtlamadan 11 gün sonra kan testi verdim negatif
Erken mı yaptım yoksa kesin midir?
Geç yumurtlama oldu geç döllenme olabilir mi diye düşünmüyor degilim

Merhaba hanımlar, benim de bir sorunum var.

Reglim 13 gün gecikti ki bu hiç olmaz. 7. Gün gecikmede test yaptık ve negatif çıktı. Belirtiler;
  • karın ve kasıl ağrısı
  • göğüslerde hassasiyet
  • mide yanması
  • halsizlik
Şimdilik aklıma gelenler bunlar. Yarın yeniden test yapacağım ama negatif çıkmasından korkuyorum.

Sizin kesin ya sa kaliteli olarak bildiğiniz bir gebelik testi markası var mı? (Bu benim ilk mesajım, marka adı veriliyor mı bilmiyorum)

Sevgiler

Merhaba hanımlar, benim de bir sorunum var.

Reglim 13 gün gecikti ki bu hiç olmaz. 7. Gün gecikmede test yaptık ve negatif çıktı. Belirtiler;
  • karın ve kasıl ağrısı
  • göğüslerde hassasiyet
  • mide yanması
  • halsizlik
Şimdilik aklıma gelenler bunlar. Yarın yeniden test yapacağım ama negatif çıkmasından korkuyorum.

Sizin kesin ya sa kaliteli olarak bildiğiniz bir gebelik testi markası var mı? (Bu benim ilk mesajım, marka adı veriliyor mı bilmiyorum)

Sevgiler
Merhaba neden kan testi vermiyorsunuz? Kesin sonuç olur. İdrarla yapılan gebelik testleri hiç güvenilir değil malesef.

2 Nisan -7 Nisan son adetim
3 Nisan yumurtam çatladı ( ovulasyon ile öğrendim)
Yumurtlamadan 11 gün sonra kan testi verdim negatif
Erken mı yaptım yoksa kesin midir?
Geç yumurtlama oldu geç döllenme olabilir mi diye düşünmüyor degilim
Mayıs yazacaktınız yanlış yazdınız herhalde:) Çatlamadan 11 gün sonra kanda çıkabilir aslında ama bazen geç yerleşme gibi durumlar olabiliyor. O yüzden adet gecikmesini bekleyin🙏

X