Emziren anne diyeti

Kasım başında ek gıdaya geçmiş olacağız.
Emzirme rutinimi bozmayacagim, ama yediklerime çok dikkat edeceğim artık.
Vicdanim rahat bir şekilde diyet yapabilirim 💕
Et, balık,sebze, bakliyat 👍 dengeli ölçülü..
Karbonhidrat savaşları başlasın 🙅

Kendime yol arkadaşları arıyordum ama sanırım ama sayfa noktayı koymuş. Ben dr emziriuorum 6 buçuk aylık bengin bar 70 kiloyum hedefim şimdilik 60 sonra 55🙄

Selamlar :)
4 haftadır devam ediyorum diyetisyenle diyet yapmaya, iyi ki başlamışım dedim. Toplamda 4, 4,5 kilo fln verdim bi ayda. Bu şekilde devam edersek 5-6 ayda eski kiloma kavuşcam sanırım. İnş sizin nasil gidiyo...

Selamlar :)
4 haftadır devam ediyorum diyetisyenle diyet yapmaya, iyi ki başlamışım dedim. Toplamda 4, 4,5 kilo fln verdim bi ayda. Bu şekilde devam edersek 5-6 ayda eski kiloma kavuşcam sanırım. İnş sizin nasil gidiyo...
süt durumunda degisiklik oldu mu peki? azalma vs? bende gidicem diyetisyene bu şekilde yapamiyorum.8 kilo fazlam var benim🥺

süt durumunda degisiklik oldu mu peki? azalma vs? bende gidicem diyetisyene bu şekilde yapamiyorum.8 kilo fazlam var benim🥺
Açıkçası arttı bile.. çeşitli ve sâğlıkli beslenince sanırım... Ama cok su iciyorum 4,5 litreyi geciyor. 8 kilo verilir ya negzel azcik bisi :) benim daha bi 20-23 kg fln var 😂

Gunaydin hanimlar
Bende 2.5 ay once dogum yaptim ve emziriyorum. Suan 68 kg ve eski kiloma 57 olmak istiyorum ama motivasyon 0. Tatli seyleri cok tuketiyorum ve porsiyonlarimda malesef daha buyuk :KK43: git gide kilo aliyorum artik bir dur demem gerekiyor. Aslinda az bisey dikkat etsem biliyorum ki gidicek kilolar ama dedigim gibi motivasyon yok oyuzden bende emziren anneler olab diyet grubu ariyorum

Merhaba hanımlar ben de 89 kilodan 79a düştüm ve hedefim 52 53 Emziriyorum benimle birlikte motive olup bu yolda destek olacak olacağım birileri hala var mı? Bi de o alttaki kilo ibresini nereden yaptiniz😄

X