Ellerini bilekten kıvıran bebeğim otizmli mi?

Henüz 10 aylık teşhis alabileceğimden emin olamadıgım icin 12 aya kadar beklesem mi diyorum. Göz teması var biri odadan cıksa peşine bakar vs herşeyi normal ama işte o el bileklerini oynar gibi kıvırması ve herkesin anormal bulması beni cok şüpheye düşürüyor
Merhaba, benim oğlum da 6 aylıktan beri heyecanlandığında yerinde duramıyor ellerini bilekten kıvırıp sanki dans ediyor ve şuan 26 aylık devam ediyor. 1,5 yaşında tüm renkler 1 den 10 a kadar saymayı, şekilleri biliyor şuanda da alfabeyi biliyor. Yalnız yine de korkularım var pedagog a götüreceğim. Sizin yazınızı okuyunca kesim 1 yaşında bitmişti değil mi bebeğinizdeki durum

Merhaba, benim oğlum da 6 aylıktan beri heyecanlandığında yerinde duramıyor ellerini bilekten kıvırıp sanki dans ediyor ve şuan 26 aylık devam ediyor. 1,5 yaşında tüm renkler 1 den 10 a kadar saymayı, şekilleri biliyor şuanda da alfabeyi biliyor. Yalnız yine de korkularım var pedagog a götüreceğim. Sizin yazınızı okuyunca kesim 1 yaşında bitmişti değil mi bebeğinizdeki durum
Merhaba, acaba son durumunuz ne oldu? Benim bebeğimde de aynı durum var. Umarım herşey yolundadır

X