Elektrikli Süpürgeler Elektrikli Süpürge

Dyson kullanıyorum çok cok memnunum.yerleri supurunce parlıyor sanki arkadaşın dediği gibi.kinetik big boll model sanırım. images.jpg

kesinlikle katiliyorum. kili tuyu gectim o kadar iyi toz topluyor ki bazen yerleri paspas yapmama gerek var mi yeaa parliyor diyorum :) Azicik tuzlu evet ama ondan once arcelik, philips ve rowenta kullandik. onlara bu paralari verecegimze bastan alsaymisiz keske.
Kesinlikle verdiğin paraya değiyor.
Uçak teknolojisiyle üretilen bi süpürge imiş emiş gücünü hiç kaybetmiyor.

Diğer süpürgeler ilk başta tavana yapısırken daha sonra yerdeki çöpü bile çekmeyebilir var yani böle bir ihtimal ve parçalar çok sağlam oluyor :kızgın:

Aaa sorumu görüp cevaplayan olmuş, teşekkürler :KK52: Dyson 1 numara gibi yorumlara bakılırsa :KK66:
En azından benim dyson gürültülü çalışıyor digerlerini bilmem başka süpürge düşünürsen çalı süpürgesi al daha iyi :KK55:

Ne demek ben teşekkür ettim :KK19:

Dyson gürültülü ama temizliyor toz bile alabilirsin o derece :)
Kesinlikle verdiğin paraya değiyor.
Uçak teknolojisiyle üretilen bi süpürge imiş emiş gücünü hiç kaybetmiyor.

Diğer süpürgeler ilk başta tavana yapısırken daha sonra yerdeki çöpü bile çekmeyebilir var yani böle bir ihtimal ve parçalar çok sağlam oluyor :kızgın:
Yazım şekliniz birleşik olduğundan yazınız hiç okunmuyor.

Ben rowenta silence kullanıyorum.
Sesi konuşma sesi kadar anca. Yani süpürge yaparken telefonla konuşmak tvde bişey açıksa rahatça duymak memnun.
Halıda ileri geri hareketine gerek yok havada kapıyo herşeyi.

Fakat 3 yıl sonra ses kısmı değişti 1 hafta farketmeden içi dolu süpürdüm artık normal süpürge kadar ses çıkartıyo.

Emişte bişey kaybetmedi toz almak için mobilya başlığıda var ıvırı zıvırı kaldırınca süper tozda alıyo ama ses işi bozdu

Rowenta silence force aldım 4 ay kadar önce. Gayet memnunum. Sesi çok az,sabah erken saatlerde dahi açabiliyorum hatta evdeki dikey süpürgemi açamıyorum sesi çok fazlaymış bunu kullanmaya başlayınca anladim. Temizliğide gayet kolay. Tavsiye ederim

Dyson tabii ki antialerjik modelleri var valla süpür halıyı pırıl pırıl gözle görülür şekilde temizlik sağlıyor. Biraz pahalı ama değer.

Kızlar kılı tüyü iyi çeken kullanimi temizligi kolay hafif elektrikli Süpürge arıyorum marka tavsiyesi olan varmi

Nilfiks, dyson, miele, electrolux.

Bunlar arasından iyi bir model tercih edebilirsin.
Hiçbiri pişman etmez.

Süpürgede hepa filtre ve emiş gücü önemlidir.

Tabii ki Karcher modelleri de tercih edilmeli. Dyson ve Karcher bu alanda en iyi markalar olarak öne çıkıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Philips marathon serisi yanliz cekis gucu yuksek kismadan yuksek ayarda kullanimda biraz yorucu olabiliyor
Biz philips maratonu kullanmadan hemen önce eski süpürgemizle evi süpürdük hemen arkasına maratonla tekrar süpürdük sonucu görünce şok geçirdik. Kesinlikle tavsiye ederim

Biz philips maratonu kullanmadan hemen önce eski süpürgemizle evi süpürdük hemen arkasına maratonla tekrar süpürdük sonucu görünce şok geçirdik. Kesinlikle tavsiye ederim
Ben zaten kullaniciyim cnm konu sahibiyle nickimiz cok benzer :)supurdukten sonra silme suyu tertemiz mesela haznede bakiyosun e temiz eve nerdn buluyo bu tozu falan diosun m sadece daha bilinen marka kullanicilarina gecis evresi yorucu
Emis gucu yuksek ince paspasta falan yapisip kalio devir dusuruyosun mecbur biraz yoruyo bazisi istemez o yuzddn belirttim

Bende arnica bora 3000 alıcam sipariş verdim kullanan varmı nasıl acaba

Onun için halın falan olmaması lazım, bana olmaz:KK70: LG'nin kablosuz bir süpürgesi var onda gözüm var, 2 bin 500 galiba o da. Denemiştim de çok iyiydi ama uzun kullanımda nasıl bilemem.
Koalina, LG yi denemişsin merak ediyorum, süpürge başlığı kalitesi nasıldı, halıda ve zeminde yağ gibi kayıyor muydu? Birde halıyı döverek süpüren ayrı turbo başlığı var mıydı?

Koalina, LG yi denemişsin merak ediyorum, süpürge başlığı kalitesi nasıldı, halıda ve zeminde yağ gibi kayıyor muydu? Birde halıyı döverek süpüren ayrı turbo başlığı var mıydı?
Hayır kaymıyordu halıya çok fena yapışıyordu. Kalitesine söz yok gayet güzeldi parçaları. Turbo başlığını hatırlayamadım

X