Elektrikli Süpürgeler Elektrikli Süpürge

ozgeozn81

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2014
15
5
43
Kızlar kılı tüyü iyi çeken kullanimi temizligi kolay hafif elektrikli Süpürge arıyorum marka tavsiyesi olan varmi

fakir prestij 2000 :KK66: uzun yillar elektronik satisi yaptim evlenirkende kendime ondan aldim kismadan kullanamzsin asla haliyi vakumluyo

Philips marathon serisi yanliz cekis gucu yuksek kismadan yuksek ayarda kullanimda biraz yorucu olabiliyor

1000 tl alti philips ,2500 tl ustu dyson ikiside suan en iyiler,
Onemli olan butcen

Nilfisk diye bir marka var sirf supurge markasi yeni ogrendim danimarkanindi galiba ve cooook iyi ben kucuk olanini mediamarkttan aldim 450 tl 2 ay oldu cok memnunum cekim gucu super..ama buyuk olanida var tabi daha guclu ve pahali 1000 tl kusur heralde..

Yani sirf supurge uretiyor bu marka bence ayricalikli ..

Ben gittim ucuz diye Electrolux aldım, ot süpürgelerden pek farkı yok:KK70:
Bir daha alırsam Miele düşünürüm ya da biraz daha yükselip Dyson, LG falan alırım.

Hangi fiyat aralığında istediğinş söylersen daha koly tavsiyr verilir 1000tlnn altında pek söylenmemiş belki sen 300 400 arası alacaksın bilmiyoruz

Supurgem cok iyi ama bende lg robot supurge istiyorum. Tam tembel isi. Ama 2bin tlcik.
Onun için halın falan olmaması lazım, bana olmaz:KK70: LG'nin kablosuz bir süpürgesi var onda gözüm var, 2 bin 500 galiba o da. Denemiştim de çok iyiydi ama uzun kullanımda nasıl bilemem.

X