Elektrikli Süpürgeler elektrikli süpürge konusunda yardım edin kızlar

slm kızlar bir yaşında bir bebeğim var,mevcut süpürgemin iyi çekmediği kanaatindeyim,halılarımı sürekli tozlu hissediyorum birazda takıntı oldu galiba bebeğim sürekli tozun içinde oturuyor gibi hissediyorum.Bana fazla büyük ve ağır olmayan ama çok güzel çeken,su filtreli olmayan bi süpürge lazım,philipsin fc8475 ve fc9225 marathon modelleri kafama yattı gibi bu modelleri kullanan var mı?hepa filtre olayına biraz yabancıyım tereddüt ediyorum koku yapar mı,kaç yılda bir değişir diye..bu modellerin dışında marka ve model önerisi olan var mı?:KK34:
canım tüm yazdıklarını okudum. şöyle diyeyim. ben de 6 senedir dyson var. 4 sene annem kullandı sonra bana verdi ihlas alınca. bendeki dc24 ball modeli bel fıtığı ve astımı olduğu için anneme 1200 tl verip almıştım o zamanlar sadece 2 modeli türkiyedeydi. şu an tek sıkıntım benim modele uygun turbosuz yani normal başlığı şimdiye kdr almamış olmam. yoksa başlıkla müthiş süpürüyor. filtreyi de yıkamayı anca senede bir falan yapıyorum unutuyorum çünkü benim de oğlan falan.. bi de gündelik ayaklı bi süpürgem vardı. o da bozuldu şimdi dyson a ayak alıyorum bir de fakir darky aldım gündelik işler için malum oğaln her yeri anında batırabiliyor. anında çekiş için süper bu tarz şeyler.. ama yok alerjik kimse yok biraz da ekonomik olsun diyorsan philips performer pro derim. torbalı olanın hepa filtresi var dışarı toz vermiyormuş. benim dyson çekişi 115 watt onunki 500 watt düşün yani.. yine de bi 3-5 sene daha götürür beni dyson um.. verdiğim parayı tepe tepe çıkartıcam yani.. şimdi bi dyson alsan en az 10 yıl idare eder.. toz torbasını boşaltma işi bazılarını düşündürüyor. toz oluyo falan diye..biraz geniş hazneli olan seni rahat ettiri. benimkinin 0.8 lt her iki süpürüşten birinde bazen ortasında boşaltmak zorunda kalıyorum..

ben anneme fakir redvac 2000 watt toz torbalı hepa elektrikli süpürgesini almıştım geçen yıl anneler gününde bir yıldır kullanıyor çok memnun kaldı annem..
çekim gücü çok iyi, hem küçük ve hafif bir makine, ama toz torbası küçük, fiyatıda gayet uygun
aman kimse almasın derim ağzım yandı annem bana da kendine de almış sağolsun gündelik kullanayım diye.. 6 ay falan kullandım bozuldu annem çok kızdı hor kullandın diye.. bir ay sonra onunki de bozuldu nedensiz. peşine de düşmedik açıkçası.. tamir ettirirsem başkasına veririm zaten süpürgem vardı.. fakir darky yi de tanıdık tanımadık birsürü insandan sordum da öyle aldım.. yoksa hayatta evime sokmam bi daha diyordum..

benim bugüne kadar almış olduğum en iyi ürün dyson dc 37 anima turbin model süpürge hem hiç yormuyor hem çok güzel süpürüyor verdiğiniz parayı sonuna kadar hakediyor

benim bugüne kadar almış olduğum en iyi ürün dyson dc 37 anima turbin model süpürge hem hiç yormuyor hem çok güzel süpürüyor verdiğiniz parayı sonuna kadar hakediyor

cevabınız için teşekkür ederim dyson a da bakıyorum ama pahalı olması düşündürüyor beni...
:KK31:

canım tüm yazdıklarını okudum. şöyle diyeyim. ben de 6 senedir dyson var. 4 sene annem kullandı sonra bana verdi ihlas alınca. bendeki dc24 ball modeli bel fıtığı ve astımı olduğu için anneme 1200 tl verip almıştım o zamanlar sadece 2 modeli türkiyedeydi. şu an tek sıkıntım benim modele uygun turbosuz yani normal başlığı şimdiye kdr almamış olmam. yoksa başlıkla müthiş süpürüyor. filtreyi de yıkamayı anca senede bir falan yapıyorum unutuyorum çünkü benim de oğlan falan.. bi de gündelik ayaklı bi süpürgem vardı. o da bozuldu şimdi dyson a ayak alıyorum bir de fakir darky aldım gündelik işler için malum oğaln her yeri anında batırabiliyor. anında çekiş için süper bu tarz şeyler.. ama yok alerjik kimse yok biraz da ekonomik olsun diyorsan philips performer pro derim. torbalı olanın hepa filtresi var dışarı toz vermiyormuş. benim dyson çekişi 115 watt onunki 500 watt düşün yani.. yine de bi 3-5 sene daha götürür beni dyson um.. verdiğim parayı tepe tepe çıkartıcam yani.. şimdi bi dyson alsan en az 10 yıl idare eder.. toz torbasını boşaltma işi bazılarını düşündürüyor. toz oluyo falan diye..biraz geniş hazneli olan seni rahat ettiri. benimkinin 0.8 lt her iki süpürüşten birinde bazen ortasında boşaltmak zorunda kalıyorum..

aman kimse almasın derim ağzım yandı annem bana da kendine de almış sağolsun gündelik kullanayım diye.. 6 ay falan kullandım bozuldu annem çok kızdı hor kullandın diye.. bir ay sonra onunki de bozuldu nedensiz. peşine de düşmedik açıkçası.. tamir ettirirsem başkasına veririm zaten süpürgem vardı.. fakir darky yi de tanıdık tanımadık birsürü insandan sordum da öyle aldım.. yoksa hayatta evime sokmam bi daha diyordum..

sağol canım çok ilgilenmişsin..bende alıp uzun yıllar kullanmak istiyorum :KK31:

pahalı ama ben alırken biraz fiyat araştırmıştım 1500 liraya 10 ay taksitle 5 yıl garantili aldım ama iyi ki almışım geçen denene amaçlı halımın birini silkeledim bir parça dahi toz çıkmadı ayrıca ben artık mobilyalar için toz bezi kullanmıyorum oralarıda süpürgeyle çekiyorum hazne dolsa dahi emiş gücünü kaybetmiyor

Eşim geçen sene anneler gününde arzum ar 468 dream power elk. süp. aldı, bir hafta sonra kapağı oynadığı için gidip değiştirdik, keşke hergün deneseydimde komple iade etseydim, hiç memnun kalmadım servisine götürdük, şikayetvar'a yazdık, telefon ile müş.ilşkl. aradık fakat iade edemedik. Bir dostumuzun yayla evi varmış orda kull. diye hediye ettik. Sakın arzum dan süpürge almayın derim.

Son bir aydın samsung marka modelide yanlış yazmadıysam VCC4470S3R aldık, 200tl civarı bir paraya aldık. ama anneler günü geliyor diye teknosa.da 150tl civarı bir fiyada gördüm. valla daha evvel rowenta kullandım, arzum kullandım ama bu süpürge kadar iyi çeken ve kolay kullanılanı görmedim. Bir aylık bir kullanımım var küçük olduğu için haftada 3-4 kere açıyorum, kullanımı basit, çekimi çok iyi, halı bile kaldırıyor, temizlenmesi çok kolay, toz torbası yok, kabını boşalt haftada bir yıka yeter, fiyatı iyi daha ne olsun. özelliklerini aşağıya kopyaladım, ister evinize ister hediye bence çok iyi, deneyin farkedeceksiniz...http://www.kadinlarkulubu.com/images...urkbayragi.gif

Emiş gücü (W): 370
Filtre: EPA11 Egzoz Filtresi ve Hepa Filtrre
Gürültü seviyesi (dB): 84
Motor gücü (W): 2000
1,3 LT Toz Haznesi
Islak/Kuru Temizleme
Otomatik Kablo Sarma

Philips maratonun son çıkan makinasindan başka tanimam super bir makina emis gücü cok güzel annemde ve bircok tanidikta var ve herkes memnun tavsiye ederim

Philips maratonun son çıkan makinasindan başka tanimam super bir makina emis gücü cok güzel annemde ve bircok tanidikta var ve herkes memnun tavsiye ederim

phılıps marathon 9225 aldım,2.kullanımda tri-active başlığın mandalının çalışmadığını farkettim başınıza böyle birşey geldimi?mandala basıyorum geri atıyor:KK43:

slm kızlar bir yaşında bir bebeğim var,mevcut süpürgemin iyi çekmediği kanaatindeyim,halılarımı sürekli tozlu hissediyorum birazda takıntı oldu galiba bebeğim sürekli tozun içinde oturuyor gibi hissediyorum.Bana fazla büyük ve ağır olmayan ama çok güzel çeken,su filtreli olmayan bi süpürge lazım,philipsin fc8475 ve fc9225 marathon modelleri kafama yattı gibi bu modelleri kullanan var mı?hepa filtre olayına biraz yabancıyım tereddüt ediyorum koku yapar mı,kaç yılda bir değişir diye..bu modellerin dışında marka ve model önerisi olan var mı?:KK34:
eşim ihlasta çalışıyor aura cleanmax maralı temizlik robotu tanıtımlarını yapıyor.hem süpürme işlemini yapıyorsun hemde halı yıkama işini aynı makinede yapabiliyorsun.derin dövücü dediği aparatı var halıyı yatakları kanepeyi koltukları nasıl temizlediğini görmeniz lazım bir taşla 2 kuş vurabilirisin anlayacağın hem yıkama hem sulu süpürge birarada cihazın tanıtımlarını ücretsiz yapıyolar tanıtm görmek istersen mesaj yaz

canım philipten vazgeçme çok kulanışlı asla koku yapmıyor.PHILIPS FC 8761/01 kullanıyorum çok memnun kaldım.

Evdeki Arçelik makinemden memnun olmadığım için(çekim gücü oldukça zayıftı) hazır kampanya da varken Samsung aldım,almaz olaydım.Çekim gücü hariç hiçbirşeyinden memnun değilim.Ne yapın edin ama Samsung almayın,benimki gibi başınıza bela olmasın.Olumsuz özellikleri şöyle:
-Sap gibi bir tutamak yapılmış ama makineyi oradan tutup taşımaya kalkınca iç tarafta onu tutan plastik dışarı doğru çıkıyor ve bu da soruna neden oluyor.o yüzden makineyi bir yerden bir yere taşımak için kucaklamanız gerekiyor :)
-Saplardaki boru ve aparat takıp çıkarma yerleri dandik bir klips sistemiyle yapılmış,2 ay sonra koptu ve şimdi boruları ve süpürge ucunu hiçbir şekilde çıkaramıyorum.
-Süpürgenin ucundaki aparatın üzerindeki fırçalı-fırçasız temizleme yapabilmek için yapılmış müthiş dandik düğme zaten oldukça zor hareket etmekteydi ve sanırım 50.kullanımda içten kırıldı,şu an çalışmıyor.Yani artık halı dışındaki zeminleri temizlemek neredeyse imkansız hale geldi.
-Toz filtresi dayanıksız bir sünger ve kenarındaki silikondan oluşuyor.Bir kaç kullanımdan sonra baktım ki silikonla sünger birbirlerinden ayrılmaya başlamış.
-Ayrıca hortumu çok ucuz bi malzemeden yapılmış,temizlik yaparken kıvrılıp makineyi boğuyor.
Bne hiç böyle uyduruk bir makine görmemiştim,sağolsun Samsung uğraşıp yapmış.
150-200 fazla verip Philips Maraton almadığıma pişman oldum.

merhaba
biz philips marathon`dan cok memnun kaldik.Kardesim 7 yildir kullaniyor ve cok memnun.Bir de size nacizane bir tavsiyem olacak.Asiri derecede titiz olmayin cocuklarin tüm mikroplari tanimasi lazim.Aksi takdirde bagisiklik sistemleri güclü olamadigi icin cok sik hasta oluyorlar.
Selam
Ben de istiyorum ama sanırım parçası bozulunca motor dışımda garantisi yokmuş
Gerçi sizin 7 yıl olmuş

X