Elektrikli Süpürgeler elektrikli süpürge konusunda yardım edin kızlar

Keskinlikte phlıps maraton uç yıldır kullanıyorum emış gücü com güçlü hepatit flıtrelı oye hemen olmuyor tozu dışarı vermıyor boru kısmında kumandası ıstedgın ayarı oradan yapıyorsun egılmek zorunda kalmıyorsun yanı he bırde fısı com uzun 7 m sanırım bütün evı rahatça ara korıdordakı prıze takarak supuruyorum

Ben miele'nin toz torbali ve hela filtreli bir modelini kullanıyorum. Hem gürültüsü az, hem de en düşük seviyede gayet güzel çekiyor, memnunum.

İki senedir dyson kullanıyorum, hafif, küçük, mükemmel.
En ince tozu bile çekiyor, tavsiye ederim:KK31:

Canım cok araştırarak dyson allergy aldım. Bir sene oldu. Cok memnunum. Tavsiye ederim. Biraz pahalı ama bence değdi. Bir kere supurunce gözle görülür sekilde tozlar azalıyor, zaten adi alerji, ev tozu akarlari öldürüyor. Ayrıca cok hafif rahat rahat her an kullanılabiliyorum. Herkese de tavsiye ederim. Ayrıca en uygun fiyatı İstanbul Bilisim'den buldum. Ama normalde 5 yıl garantili burası kendi getiriyormuş ve 2 sene garantili. Ben fiyatı daha uygun bulunca tercih ettim. 1600 lira civariydi, ben 1250'ye aldım.

canım istanbul bilişimi araştırdım alışveriş esnasında bir sıkıntı yaşadın mı?dc29 exlusive ve dc26 allergy modelleri çok uygun fiatlı kararsız kaldım.kullanımı nasıl canım filtre temizlemesi falan?

Keskinlikte phlıps maraton uç yıldır kullanıyorum emış gücü com güçlü hepatit flıtrelı oye hemen olmuyor tozu dışarı vermıyor boru kısmında kumandası ıstedgın ayarı oradan yapıyorsun egılmek zorunda kalmıyorsun yanı he bırde fısı com uzun 7 m sanırım bütün evı rahatça ara korıdordakı prıze takarak supuruyorum

cevabınız için teşekkür ederim

ben anneme fakir redvac 2000 watt toz torbalı hepa elektrikli süpürgesini almıştım geçen yıl anneler gününde bir yıldır kullanıyor çok memnun kaldı annem..
çekim gücü çok iyi, hem küçük ve hafif bir makine, ama toz torbası küçük, fiyatıda gayet uygun

cevabınız için teşekkür ederim

ayrıca toz torbalıyı tavsiye etmiyorum bebeğiniz de varmış. bu sulu sistemler tozu içeriye hapsediyor. diğer torbalı elektrik süpürgeleri yadsınamacak bir kısmı evin içine ince toz şeklinde geri püskürtüyor.

benim yengem dyson aldı o da yeni doğum yaptı ancak baya pahalı. ama arnica da en az onun kadar iyi iş çıkarıyor

dyson ın hangi modeli canım memnun mu yengen?

Bence önceliğiniz dyson d29 modelinin üstünden itibaren olmalı ancak maddi açıdan zorlayabilir ama kesinlikle değer. Yine de fazla gelirse fiyatı philips maratonu çok rahat kullanabilirsiniz. Robotları kesinlikle önermem müşteri memnuniyeti açısından ilk 2 aydan sonra sıkıntı yaratıyormuş.

Bence önceliğiniz dyson d29 modelinin üstünden itibaren olmalı ancak maddi açıdan zorlayabilir ama kesinlikle değer. Yine de fazla gelirse fiyatı philips maratonu çok rahat kullanabilirsiniz. Robotları kesinlikle önermem müşteri memnuniyeti açısından ilk 2 aydan sonra sıkıntı yaratıyormuş.
dysonda modeller numaraların fazlalaşmasıylamı artış gösteriyor?ben dc29 ve dc26 ya baktım bu modellerde sıkıntı mı var?

dysonda modeller numaraların fazlalaşmasıylamı artış gösteriyor?ben dc29 ve dc26 ya baktım bu modellerde sıkıntı mı var?

Dyson animal DC-37 modeline göz atmalısın ben çok memnunum pişman olmayacağın bir makine canım :KK31:

Toz toplanan bir haznesi var, boşaltıp yıkıyorsunuz.
6 ayda bir hepa filtresini yıkayıp kurumaya bırakıyorsunuz.
Çok kolay, yıkandığı için asla toz kokusu tutmuyor.
Ama dc 29 üstüne yeni modellerde çıkmış.
Onlara da bakabilirsiniz , ben memnunum 2 senedir , bozulsa yine gider alırım

Toz toplanan bir haznesi var, boşaltıp yıkıyorsunuz.
6 ayda bir hepa filtresini yıkayıp kurumaya bırakıyorsunuz.
Çok kolay, yıkandığı için asla toz kokusu tutmuyor.
Ama dc 29 üstüne yeni modellerde çıkmış.
Onlara da bakabilirsiniz , ben memnunum 2 senedir , bozulsa yine gider alırım

teşekkürler yanıtlarınız için :KK16:

Merhaba,

Arçelik'in S 4250 elektrikli süpürge modelini öneririm. Uzun süredir kullanıyorum ve çok memnunum. 2500 W motor gücü, 430 W emiş gücü var. Halıyı kaldırır cinsten :). Oldukça da sessiz çalışan bir toz torbalı süpürge. En çok sevdiğim özelliği de saptan ayar yapıyorsunuz.

Şu an da özel indirim var. Tavsiye ederim
https://www.evbeyaz.com/goster/s-4250-2500-w-tornado-toz-torbali-supurge.html

Son düzenleme:
X