Kardiyoloji - Kalp ve Dolaşım Sistemi Hastalıkları Ekstrasistol yaşayan varmı ??

FallenAngel

sensiz 1083 gün Babamm..
Pro Üye
5 Eylül 2011
15.561
9.565
Arkadaşlar merhaba ,

kalbinde ek atım yani ekstrasistol yaşayan varmı bende 6 aydır başlayan bu hastalık benı çok
korkutuyor.
deneyimlerinizi paylaşmak istiyorum.

Sağlıklı insanlarda da gorulebiliyor. Önemli olan sayısı ve kan dolaşımını ile ilgili bir sorun olusturmamasi. Simdi baksak buraya cevap yazacak ilk 10 kisinin 8inde oluyordur:-)

Sağlıklı insanlarda da gorulebiliyor. Önemli olan sayısı ve kan dolaşımını ile ilgili bir sorun olusturmamasi. Simdi baksak buraya cevap yazacak ilk 10 kisinin 8inde oluyordur:-)

YANİ DOLAŞIMDS BİŞEY OLUOMU BİMİYORUM SAYISIDA ÇOK BAZEN HİÇ YOK
:KK43:

bende diyorum bunu bir tek ben yaşıyorum koca dünyada
ama gece yatamıyorum yatga girdiğim anda çalkalıo kalbim :KK43:

BENDE 5 AY evvel ekoya girdim organik yapıda bişey yok
dedi son bir aydır dehşet arttı :KK43:
bende tekrar gidicem sanırım ilaca başlıcam :KK43:

iyi geldimi size ?
Bilmem daha bugun verdi yarin ilk icicem. Eko ekg butun kan testi sonuclarina gore kalbim tas gibi :) psikolojik olabilir dediler yada yasmin yapiyor. Son zamanlarda birde tylolhot icmistim birazda ondan sonra oldu. Yani sebebi her hangi biri olabilir. Cok gecmis olsun simdiden.

Bilmem daha bugun verdi yarin ilk icicem. Eko ekg butun kan testi sonuclarina gore kalbim tas gibi :) psikolojik olabilir dediler yada yasmin yapiyor. Son zamanlarda birde tylolhot icmistim birazda ondan sonra oldu. Yani sebebi her hangi biri olabilir. Cok gecmis olsun simdiden.
o ilaç tansiyon ilacı değilmi?

bende dideral içeyim diyorum ama bilmiyorum once dr gitmem lazım aşırı doktor korkum var :KK43:

Merhabalar, benim sorunum zaturre olmusum. Kalbimde birsey yokmus ve sevgili hekimler bunu ancak 5 ay sonra anlayabildikleri icin bosu bosuna icmisim o haplari..Simdi Allah'a sukur iyiyim.

Sordugunuz icin tesekkur ederim. Umarim sizde iyisinizdir?
çok teşekkürler ben ekstra sistol ile yaşamaya alışmaya çalışıyorum
malesef geçmiyormuş :KK43:

Ben yaşıyorum benimde 10 ay önce başladı ama sürekli değil sadece adet dönemlerinden önce oluyor.. Doktor saneloc verdi bana onu içiyorum ama alıç otu çayı çok faydalıymış diye duydum onuda içiyorum şikayetim olunca

X