Elektrikli Mutfak Aletleri Düdüklü tencerede Tefal mi ? Fıssler mi ?

tefalde benim düdüğü bozuldu, 2 kere yaptırdım yine bozuldu tefal nutricook almıştım. Ayrıca çok ağır pişiriyor, evime her gelen akraba bile mutfakta farkediyor bu nasıl düdüklü böyle çok ağır pişiriyor standart ucuz bir düüdklü al daha iyi diyor, niye öyle anlayamadım ama beni çok uğraştırdı ben memnun kalmadım tefalden,karar senin tabi

Kızlar mehaba.Anneme düdüklü tencere alacağım.kendisi aslında tefal istiyor ama fısslerden tefalden iddialı diyor kullananlar.bende de bir tane tefal clipso kontrol var fakat tayinciyim evimde değilim sadece birkaç kere kullandım.yeterince kullanamadığım için pek bilmiyorum.bana hangi yemekleri kaç dk ya pişiridiğinizi yazarak , şikayetlerinizi ve tavisyelerinizi bildirerek yardımcı olursanız çok sevinirim.Şimdiden ilgilenen herkese teşekkürler ...

Birde tefalde son sistem sanırım acticook.onla ilgili ek bilgim yok, onu kullananlar varsa birde onun yorumunu alsam fena olmaz ...

tefal clipso almanızı tafsiye etmem çünkü üst aparatı kısa zamanda kırılarak düdüklü tencere üst aparatı tencerenin yarı fiyatı yedek parçaları pahalı yetkili servislerde 20 iş günü diye kendilerini yayıyorlar aslında 1 günlük iş düdüklü aparatı değiştirmek hatta eminönünde tamirciler herhangi bir düdüklü tencerenin 1 aparatını 10-15 dk sürde tesklim ediyolar 1 de ça ısmarlıyolar tefal ürünün alırken 1 daha düşünmenizi tafsiye ediyorum iyigünler iyi forumlar

bana göre tencere dediğinde ilk akla korkmaz gelir. Korkmaz tencere ler çok daha kaliteli ve sağlıklı olduğunu düşünüyorum

Son düzenleyen: Moderatör:
buralarda araştırarak çeyizime fissler almıştım 1.5 aydır evliyim ve elim ayağım oldu özellikle çalışan bayansanız işinizi çok kolayşatırıyor 15 dk et tavuk haşlıyorum ıslatılmış nohutu hiç haşlamadan direk 20 dk yemeğini yaptım lokum gibiydi 5 dk mercimek çorbası yapmış oldum aldığım model edition modeli hızlı pişirmesi büyük avantaj sağlıyor özellikle çalışan bir bayansanız
eşim bile düdüklü olmasaydı ne olacaktı halimiz diye gülüyor

Kızlar bende karaca vetro 6lt olandan düşünüyorum kapağı renkli olanlar hani.Kullanan var mı bayağı indirme girmiş.

Kizlar tefal clipso plus mi fisshler mi ? Fisshleri cozemedm yakindan gorme sansim olmadi..cok korkuyorm duduklu tencereden clipso dijital saatli otuyor falan : ))) pisirmesini bilemem tabii.fisshler kullanimi nasil

Kizlar tefal clipso plus mi fisshler mi ? Fisshleri cozemedm yakindan gorme sansim olmadi..cok korkuyorm duduklu tencereden clipso dijital saatli otuyor falan : ))) pisirmesini bilemem tabii.fisshler kullanimi nasil
Ben fısslerden çok memnunum saatli olan benimkide ortapedik kendin takıp çıkartıyorsun parlama gibi bsy olmuyor benim dibi tuttu yine parlamadı zaten patlamayan düdüklü diye geçiyor 10 dk ıslatmadan nohut yapıyorum elim ayağım oldu kesinlikle fissleri tek geçerim

Ben fısslerden çok memnunum saatli olan benimkide ortapedik kendin takıp çıkartıyorsun parlama gibi bsy olmuyor benim dibi tuttu yine parlamadı zaten patlamayan düdüklü diye geçiyor 10 dk ıslatmadan nohut yapıyorum elim ayağım oldu kesinlikle fissleri tek geçerim
Tesekkurler ..Celik tencere de ne kullaniyorsunuz emsanda indiirm vardi dun iyi seyler duymadim pek karaca almis diyolar celikte korkmaz deniliyor ?

karacadan ozellikle duduklu tencere almak baya riskli bence, okadar paraya degmez. Ustune biraz koyup fissler alin cocugunuza kalir.

karacanın 2 li düdüklü tencerecisini alıcaktım gayette fiyatı ucuzdu ama kendi satış elemanı tavsiye etmem dedi almadık. karacanın düdüklüsünü tavsiye etmem. ben tefalin clipso plus precision 6 litrelik olan düdüklü tenceresini aldım mağzasında 500 küsür tl idi ben 325 tl ye n11 den aldım tavsiye ederim :)

benm tefal clipso plus 6 litrelik çeyizime aldım kullanmadm 4 ay sonra kullanıcam henüz ama saatli falan benim çok hoşuma gitti :) fissleri duydum ama kimi memnun kimi değil şans işi :)

Tesekkurler ..Celik tencere de ne kullaniyorsunuz emsanda indiirm vardi dun iyi seyler duymadim pek karaca almis diyolar celikte korkmaz deniliyor ?
fissler benim elim ayağım işten geldim o gün yarım saate tavuk haşladım ve mecimek çorbası yaptım tabi soğumasını beklesem o saate olmazdı ama balkona koyup buharını cıkardım kaçarak :)
çelikte korkmaz kullanıyorum memnunum fakat sapları çelik olanlardan bir tek sapları ısındıgı için memnun değilim
diğer tencerelim tefal önceden almıştım teflonlar ama çok memnunum taş gibiler
bence celikte korkmaz vhisar ar yıldız düşün derim çok iyi markalar çaydanlığım ar yıldız ondanda memnunum
arkadaşım hisar kullanıyor çeliklerde çok memnun
karacayla emsan aynı zaten eger karacada begendıysenız emsanıda begenırsınız
emsana annem hep iyi der babamın bi balık tavası var döküm mü granit mi tam hatırlamıyorum emsan markası on numara yakın zamanda onuda alacağım
emsan yılların markası düşünebilirsin
her üründe memnun kalmayan olacaktır ben o memnun kalmadım yazılarını pek takmadım açıkcası alırken ama belli adı cıkmıs ıyı markalarıda hesaba kattım alıs veriş yaparken
bende bu markalardan beğendiğin olursa al derim

X