dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

Evet bu açıldı sağol,konuyu kavradım ben iyice birkaç resim koyan olsa da yorumlasak=))

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet bu açıldı sağol,konuyu kavradım ben iyice birkaç resim koyan olsa da yorumlasak=))

ultasonda dr bakarken cok daha net gozukuyor ben dr demeden tahmin etmistim

evet bekliyoruzz gecen eltiminkine baktik resmennn ben erkegim diyormus biz ise 5 ay beklemistik ogrenebilmek icin :KK9:

ultasonda dr bakarken cok daha net gozukuyor ben dr demeden tahmin etmistim

evet bekliyoruzz gecen eltiminkine baktik resmennn ben erkegim diyormus biz ise 5 ay beklemistik ogrenebilmek icin :KK9:

Madem öyle doktorlar niye bu kadar bekletiyor acaba cinsiyet için?Bu arada sen niye özellikle erkek istiyorsun canım?özel değilse...

Madem öyle doktorlar niye bu kadar bekletiyor acaba cinsiyet için?Bu arada sen niye özellikle erkek istiyorsun canım?özel değilse...

canim bazi dr lar 12. haftada erkek olanlara erkek diyor
ama o haftalarda kizinda erkeginde cikintisi oldugu icin yaniltmamak adina demiyor kimisi
birde hani su kiz nublari var ya kiza yatkin olup erkek olanlarda var
ama kesinlikle dik olupta kiz olan yokk

buarada erkek istegimi sormussun
bilmiyorum korolasi gonul soz dinlemiyor
birazda cevre baskisi ne yazikki :KK43:(

Kızlar tutmayan yok galiba,ben de baktım şimdi,kız gibi benim yumuk :KK9:

canim bazi dr lar 12. haftada erkek olanlara erkek diyor
ama o haftalarda kizinda erkeginde cikintisi oldugu icin yaniltmamak adina demiyor kimisi
birde hani su kiz nublari var ya kiza yatkin olup erkek olanlarda var
ama kesinlikle dik olupta kiz olan yokk

buarada erkek istegimi sormussun
bilmiyorum korolasi gonul soz dinlemiyor
birazda cevre baskisi ne yazikki :KK43:(

Sabırsızlıkla bekliyoruz o zaman 12.haftamızı:KK34:
Önce sağlıkla kızın gelsin de canım gönlüne göre olur inşallah 3.de.

canim senin tam o bolgede kesilmis resim nub cikintisi gozukmuyor

erkek gibi diyorum kesin olmamakla birlikte

nub cikintisi gozukmuyor canim uzgunum :KK43:(

seninkini gormustumm canommmm
ben kiz demistim dr erkek
gordugun uzere cikinti falan yokk randevu ne zamana

bugün 10 da tatlım bakalım bu ne diyecek ama bence buda erkek dicek

Bebegin kiz canim ogrenince haber ver bizede cikintisi brn kizim anne diyo

Şimdi bunun kız olduğunu nasıl anladık,bana erkek gibi gelmişti,çıkıntılar bazen birkaç tane oluyor onu nasıl ayırt ediyoruz ORKDM bizi aydınlat lütfeen=)

Şimdi bunun kız olduğunu nasıl anladık,bana erkek gibi gelmişti,çıkıntılar bazen birkaç tane oluyor onu nasıl ayırt ediyoruz ORKDM bizi aydınlat lütfeen=)

evet cnm benim kızımın resimlerini görenler hep erkek demiştler.çok vardı çıkıntısı büyük resmindede düzleşmemişti poposu hala çıkıntısı var.ondan çelişkiliydi.ama doktorum baktı ve direk kız dedi.demek oda nublar falan kemik yapıları herşeyi iyi anlıyor arkadaşımız gibi.ama neye göre nasıl ayırt ettiğini bende merak ettim.:)

$P1010177.jpg
$P1010185.jpg
$P1010176.jpg
merhaba arkadaşım sence benim bebegimin kız olasılıgımı yuksek erkek olasılıgımı?şimdiden teşekkur ederim

X