dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

Orkidecim çok faydalı olmuş bende simdi baktim tam anlamadım ama paralel gibi.zaten doktorda kiz demisti

$IMG_1775.jpg dr erkek dedı ama bıde sız yorumlayın :)

$30072012564.jpg $30072012565.jpg
benim oğluma bakın bakalım erkeğe benziyomu fotosu teyzeleri yarın kendi doktorum ilk defa söyliyecek cinsiyeti

Eki Görüntüle 475339 dr erkek dedı ama bıde sız yorumlayın :)

canim senin tam o bolgede kesilmis resim nub cikintisi gozukmuyor

erkek gibi diyorum kesin olmamakla birlikte

nub cikintisi gozukmuyor canim uzgunum :KK43:(
Eki Görüntüle 475399 Eki Görüntüle 475400
benim oğluma bakın bakalım erkeğe benziyomu fotosu teyzeleri yarın kendi doktorum ilk defa söyliyecek cinsiyeti

seninkini gormustumm canommmm
ben kiz demistim dr erkek
gordugun uzere cikinti falan yokk randevu ne zamana

$bebiş.jpg burda 9+3 ama belli olurmu bilmiyorum. ben göremedim o çıkıntıyı yorum sizde :KK6::KK6:

ayy supersin yaa cok guldum vallaa
canim bak bu kuzunun daha bacaklari bile cikmamiss
rabbim saglicakla aldirsin kucagina
en dogru tahmin 11 12 13 haftalarda :nazar::nazar::nazar:

:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: kuzumun bacaklarını yerim ben yaaa teyzesiiiiii. neyse o zaman haftaya söylersin inşşş :KK16:

ee canım dostumun topiğine ben de resim eklemzsem olmazz demi ama.....:21:

biz daha küçüğüz ama yinede ekleyelimm:KK76:

9+4.....

ee canım dostumun topiğine ben de resim eklemzsem olmazz demi ama.....:21:

biz daha küçüğüz ama yinede ekleyelimm:KK76:

9+4.....

teyzesi kurbannnnn
insallahhhhh istedigimiz haberi alacagiz icini ferah tut kuzucum sennnn yeter artik demi burkuldugumuz:KK50:

ben baktım bugün bizim bebişin ultrasonuna.11.haftamdayım. erkeğe benzettim o çıkıntıyı ama baktıkçada kızmı acaba dedim ama erkek sanırım.doğru çıkarsa yazarım buraya. böylece istatistiğe bir katkım olur.

ben baktım bugün bizim bebişin ultrasonuna.11.haftamdayım. erkeğe benzettim o çıkıntıyı ama baktıkçada kızmı acaba dedim ama erkek sanırım.doğru çıkarsa yazarım buraya. böylece istatistiğe bir katkım olur.

canim koyabilirsen birde biz yorum yapsak :)

Canım sen bu bilgiyi nerden edindin,araştırarak mı?Ayrıca çok faydalı olmuş teşekkürler.Benim doktorum ikili testte cinsiyet söyleyemem demişti,ben bilgileneyim de dr. söylemezse ben tespit ederim inşallah:KK1:Bir matematikçi olarak açılarla da aram iyi :KK9:miyopluğum engel olmazsa 2 hafta sonra öğrenirim inşallah sizle de paylaşırım resimleri:nazar:

Canım sen bu bilgiyi nerden edindin,araştırarak mı?Ayrıca çok faydalı olmuş teşekkürler.Benim doktorum ikili testte cinsiyet söyleyemem demişti,ben bilgileneyim de dr. söylemezse ben tespit ederim inşallah:KK1:Bir matematikçi olarak açılarla da aram iyi :KK9:miyopluğum engel olmazsa 2 hafta sonra öğrenirim inşallah sizle de paylaşırım resimleri:nazar:

bir kizim vardi canim yabanci siteleri arastirirken erkek bebek icin bu konuya rastladim ingilizcen var ise su siteye bakabilirsin **

http://www.in-gender.com/cs/forums/95.aspx​

X