Dondurulmuş 2. Gün embriyosu transferi olanlar burdamı

Yaptım ama belli belirsiz canım yaa bu gün 9 cu gün 2 ci gün emriyosu geçen ocak ayındada 5 ci gun blast transferimin 7.8.9 cu günlerde ayni boyle çıkmıştı hamile kalmıştım kanda 12ci günde pozitifi görmüştüm 55 çıkmıştı 2 kan tahlili yükselmedi degerlerim sence umutlanmaliyim .. 5 ci gün emriyosuna göre Bugün 6.ci gün olmus oluyor ne düşüneceğimi bilmiyorum
Ne yaptın cnm bugün kan verecektin sonuç belli mi ?

Eklentiler

• BFE4E0C2-0EBA-4389-876D-FECB807C68A8.png
    BFE4E0C2-0EBA-4389-876D-FECB807C68A8.png
    56,2 KB · Görüntüleme: 89
Bebeğim 2. Yi de funda hoca da mı devam ediceksin memnun musun tepecik Ahmet hocayı çok övüyorlar hem rapor da kullanabilirsin

Bebeğim 2. Yi de funda hoca da mı devam ediceksin memnun musun tepecik Ahmet hocayı çok övüyorlar hem rapor da kullanabilirsin
Hiç bilmiyorum ben Funda hanımdan memnunum şuan için biraz ara vermeyi düşünüyorum aslında daha önce tavmergen e gidiyordum ordan pek memnun kalmadım transfer aşamasına bile gelememiştim Funda hanımıda değiştirmek istersem İrenbe yi düşünebilirim bu sefer

Hiç bilmiyorum ben Funda hanımdan memnunum şuan için biraz ara vermeyi düşünüyorum aslında daha önce tavmergen e gidiyordum ordan pek memnun kalmadım transfer aşamasına bile gelememiştim Funda hanımıda değiştirmek istersem İrenbe yi düşünebilirim bu sefer
Anlad canım irenbe de fiyatlar nasıl acaba maddi olarak ta biz baya sarsildik

Anlad canım irenbe de fiyatlar nasıl acaba maddi olarak ta biz baya sarsildik
Malesef bizde öyleyiz zaten en büyük sorun maddiyat oluyor yoksa hiç bıkmadan defalarca denersin inşallah gerek kalmaz doğal yoldan mucize yaşarım senin test gününde yaklaşıyor varmı bi belirti veya test yaptın mı hiç

Malesef bizde öyleyiz zaten en büyük sorun maddiyat oluyor yoksa hiç bıkmadan defalarca denersin inşallah gerek kalmaz doğal yoldan mucize yaşarım senin test gününde yaklaşıyor varmı bi belirti veya test yaptın mı hiç
hayır hiçbir belirtim yok ağrım sızım bel ağrısı hiçbiri yok ben test yapmadım o kaset testlerden nefret ediyorum yüzlerce yaptım bir kere bile pozitif olmadı diye belki saçma ama öyle korkuyorum

hayır hiçbir belirtim yok ağrım sızım bel ağrısı hiçbiri yok ben test yapmadım o kaset testlerden nefret ediyorum yüzlerce yaptım bir kere bile pozitif olmadı diye belki saçma ama öyle korkuyorum
En garantisi kan testi günü gelince yaptırırsın inşallah pozitif haberini alırsın

X